mathew90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Piastów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Max1990(2)
To chyba taka wiadomość z serii Błaszczykowski w Liverpoolu za 7 mln (a potem w wywiadzie Benitez na pytanie o Kubę odparł "A kto to taki, gdzie on gra? ';]), albo Wawrzyniak w Juventusie.
A poza tym to Agrentyna pewnie na jakimś farcie, nawet po barażach, ale awansuje i dadzą Diego poprowadzić kadrę na MŚ. Może dadzą mu jakiegoś niby asystenta co się jakoś lepiej zna na piłce (Bielsa, Pekermann?) i to on będzie tak serio prowadził treningi a Diego będzie figurantem. Trochę mnie fantazja poniosła, ale nie wyobrażam sobie by go po prostu zwolnili. :D Oni go tam czczą, kochają i nie zwolnią go OT TAK. ;]
0
Dziwne strasznie bo to ostatni zawodnik po którym bym się spodziewał takiego zachowania. Może stare nawyki z Arsenalu się odezwały, bo w Londynie to on był 50% wartości zespołu i miał do powiedzenia tyle samo pewnie co Wenger a tu jest jednym z wielu.
0
Jak dla mnie strasznie niepewnie gra na razie Dmytro. Wchodzi Pique, gra i jeszcze strzela. Mam nadzieję, że to tylko słaba forma, a nie brak umiejętności Chyhrynskiego. A co do Henry'ego to coś mi się wydaje on od początku jakiś naburmuszony, poirytowany i obrażony na cały świat. Słania się po boisku, przyjmuje piłkę na wysokości 3 piętra, widać, że nie ma formy, ale nie okazuje jakiejś sportowej złości tylko ma muchy w nosie. Nie wiem, może się mylę, a może ktoś z was też to zauważył, ale podkreślam, że to tylko moje spostrzeżenia. ;) Zresztą nawet jak schodził z boiska jakoś tak 'na odpierd*l' przybił piątkę z Ibrą, przeszedł obojętnie obok Pepa. Nie wiem co się z nim dzieje.
0
Czikin
Wiem, że to bardzo odważne stwierdzenie z mojej strony, ale kurde, trudno znaleźć lepszych. Ale na upartego niech będzie, może nie najlepszy ale na bank pierwsza trójka. ;) Na podobnym poziomie moim zdaniem Terry, Lucio i Puyol, trochę niżej Ferdinand.
0
Piquenbauer - ta ksywa pasuje do niego jak ulał. W ogóle jestem pod wrażeniem Pique, dla mnie to jest najlepszy stoper XXI wieku. Mówię serio. Gra czysto, zdecydowanie, skutecznie, a przy tym niezwykle elegancko. A to co grał w Gran Derbi z Realem to poezja. Nie wiem jak wy, ale ja nie widziałem nigdy lepszego meczu w wykonaniu obrońcy na takim poziomie. Po prostu IDEALNY obrońca.
0
Michas 21
Ty, to może od razu wystawimy na Almerię całą Barcę B? Malaga też jest 'słaba' a zwycięstwo nie przyszło łatwo. Można dać odpocząć jednemu, góra dwóm kluczowym zawodnikom, ale sadzać na ławkę wszystkich cracków to już lekka nonszalancja i brak szacunku dla rywala, nie mówiąc już o idiotycznym ryzyku. Lepiej po prostu zdejmować Messiego czy Ibrę w 2. połowie przy dobrym wyniku.
0
dobry zawodnik, prawdziwy crack, w dodatku sprawdza się z ligi holenderskiej, a ta jest dobrym startem dla napastników (Ronaldo, Romario, Van Nistelrooy, Huntelaar). myślę, że pasuje do koncepcji Pepa i powinien spokojnie się zmieścić coś w przedziale 20-30 mln euro, no może maximum 35, ale sądzę, że warto. Szczerze mówiąć nie widzę lepszego następcy dla Henry'ego. Kupujmy zanim Manchester albo inny Inter (ODPUKAĆ!) sprzątnie go nam sprzed nosa. ;]
0
qbarca
Keita w życiowej formie a ten pisze, że tragedia. ;| Chyba jakiś inny mecz oglądałeś. ;]
Mi się najbardziej podobała akcja na 3:0 Xaviego z Messim. Przecież to było coś GENIALNEGO! Dwóch zawodników, dwoma podaniami rozmontowało 5 piłkarzy Santander, a jeszcze ten zwód Leo, ten jeden balans ciała i 3 ludzi nie wie gdzie jest. ;) Byłem przekonany, że pójdzie na prawą nogę, tam było tak mało miejsca a mimo to ograł ich i jeszcze cudownie strzelił. Jeśli ktoś miał wątpliwości kto jeszcze numerem 1 na świecie to po wczorajszym meczu chyba zostały one rozwiane. ;)
VAMOS BLAUGRANA!!!
0
Zawsze uważałem Samu za równego gościa, który wie czego chce, a tu proszę... A jeszcze niedawno mówił, że nie chce żadnej kasy od Barcy.
0
yogoorcik
co do Ibry to racja, ale to przez źle przepracowany okres przygotowawczy, w zasadzie od razu jak wyleczył kontuzję zaczęły się mecze o stawke. uważam, że z każdym meczem będzie lepiej i jeszcze będzie czarował. Wczoraj już mu dużo wychodziło, ale to jeszcze nie jest ten Ibracadabra z Interu. Niemniej jednak uważam, że jeszcze zacznie grać.
Martwi mnie natomiast forma Henry'ego. Widać po nim na boisku, że sam jest swoją postawą sfrustrowany. Oby tylko Pep dał mu szansę się odbudować, żeby nie było tak samo jak z Eto'o.
0
Puyol musi zostać! Choćby miał być w gorszej formie to i tak nadrobi z nawiązka ambicją, charakterem i wolą walki! Wielkie serce do gry, za to go cenię. Myślę, że Carles nie chciałby zresztą odchodzić. On jest prawdziwym cule, Barca to jego życie. Nie wyobrażam go sobie w innym miejscu, a jakby miał jeszcze grać przeciwko nam to chyba pękłoby mu serce. ;) Visca el Puyol!!!
0
Capmeone
Moim zdaniem specjalnie, biorąc pod uwagę fakt, że miał sporo do udowodnienia Arsenalowi, a po strzelonej bramce ostentacyjnie celebrował radość pod trybuną na której siedzieli fani The Gunners. Sądzę, żę FA się tym zajmie. ;)
0
sorry, że robię offtopic, ale ciekaw jestem co o tym sądziecie i chętnie posłucham opinii, bo mnie osobiście to sfrustrowało! obejrzyjcie:
0
po filmiku nie ma co wyciągać wniosków, ale widać, że chłopak ma pojęcie a Barca jeśli chodzi o talenty to rzadko się myli. ;] w sposobie poruszania się przypomina mi trochę Zlatana. ;)
0
Pyrzo_Barca: "przynajmniej 20 bramek"? :D kurde, no absolutne minimum jak na debiutanta. ;] a Zlatan fakt, słabo, ale to efekt źle przepracowanego okresu pretemporady. Potrenuje więcej, złapie czucie piłki to nie ma na niego mocnych. No może są, ale na szczęście większość z nich gra w Barcelonie ;) Na początek ligi ważne 3 punkty, za tydzień na Getafe wraca Iniesta, Henry pewnie też, Messi a i pewnie zadebiutuje Dmytro więc tam już zobaczymy piękną grę. ;) Bądźmy dobrej myśli! : )
VISCA EL BARCA!!!
0
nie wiecie może czy Dmytro będzie w kadrze na ten mecz? Bo gdzieś czytałem, że ma dziś zadebiutować co mnie trochę zdziwiło. ;]
0
FCB_skendzi
Diaby ostro przykozaczył z Manchesterem jak swojaka załadował. ;] Nie no, ale masz rację, zajebisty zawodnik, ale nam niepotrzebny bo mamy Yaya Toure, najlepszego defendera na świecie! :D
0
on ma papiery na granie więc nie dziwie się jak za dwa lata będzie kosztował 40 mln. ;] ale 30 to jak na dziś przesada, 20 to górna granica.
0
cytat z ef. : "jego gra TERAZ polega na pomachaniu nogami odbiciu sie od przeciwnika i proby wymuszonia faulu chociaz TERAZ juz dokladnie NIE WIEM jak jest w Milianie ;]".
no Twó błąd chłopaku jak piszesz a nie wiesz. a jeśli uważasz się za prawdziwego kibica to trochę szacunku dla człowieka który przez 5 lat cieszył nas swoją grą. Mimo, że pod koniec był w fatalnej formie, to prawdziwi kibice nie zapomną mu tego co dokonał. Wychwalasz Messiego, a dajmy na to, że Leo za 3 lata zacznie grać piach i go sprzedadzą. Co, też będziesz wtedy po nim jeździć? Bo ja (i inni PRAWDZIWI) kibice napewno zapamiętam go z czasów najlepszej gry i będę szanował to co dokonał dla klubu!!!
pozdrawiam wszystkich cules! VISCA EL BARCA! ;)
0
Moim zdaniem niepotrzebny, owszem, bardzo dobry zawodnik, ale mamy przecież Daniego. Szkoda Eboue na ławkę, żal by było gdyby i skończył jak Hleb i odszedł po nieudanym sezonie do jakiegoś średniaka. Ktoś tam napisał w komentarzach, że ewentualnie może grać na prawej pomocy. Problem w tym, że w Barcelonie nie ma takiej pozycji. ;] Pomocnicy się wymieniają, grają kombinacyjnie, jakoś Eboue tam na miejscu Xaviego czy Iniesty nie widzę. ;)
0
Nie ukrył złamania, po prostu nawet o nim nie wiedział. ;] Istnieją takie złamania, że po bólu przychodzi po prostu mały dyskomfort i wtedy może się wydawać, że ręka jest jedynie stłuczona mocno.
0
widać, że sezon ogórkowy w pełni i nie ma o czym pisać. ;)
0
Marco87
Aż tak trudno Ci uwierzyć, że Ibra marzył o tym by grać w najlepszym zespole świata? ;)
0
Świetna wiadomość. Taaaki gracz za wręcz śmieszne pieniądze. I od razu defensywa wygląda wspaniale: Dani - Puyol - Pique - Maxwell. Jeszcze tylko Villa i mamy komplet. ;)
Witamy w Katalonii! ;)
0
http://www.soccer.com/ViewProductImages.process?Product_Id=507056&Image=68446
0
A ja tam lubię Keirissona. ;) Może przesadza z radością, ale miło popatrzeć jak w tym futbolowym świecie biznesu, chłopak naprawdę jara się przejściem do wielkiego klubu o którym zapewne marzył od zawsze. Może nie jest to na razie gość na pierwszą 11, ale widać po nim, że aż się pali do gry. Lubię zawodników dla których piłka to nie tylko kasa. Wypożyczy się go do Valencii, ogra się chłopak i będą z niego ludzie. Szkoda, że nie widziałem go w akcji, na youtube są jakieś dziwne kompilacje, zamiast jego zwodów, akcji itp. 2/3 filmu to jego strzały z rzutów karnych. ;]
0
Zaczął od zwycięstwa i zwycięstwem się pożegnał! Coś wielkiego! Może nie był wyróżniającą się postacią, ale gdy już grał, nie schodził poniżej pewnego poziomu, grał dla drużyny. Tacy ludzie są potrzebni w każdym zespole. Nie domagał się głośno o miejsce w pierwszej '11', po prostu robił swoje z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Pełna klasa i profesjonalizm! Dzięki za te 5 lat gry na chwałę Dumy Katalonii! No i oczywiście powodzenia w nowym klubie! ;)
Visca el Barca, Visca el Sylvinho!
0
pewnie autor chciał napisać "stracił miejsce w składzie na rzecz 34-letniego Davida Beckhama". ;]
0
mhtn
Ten kto się choć trochę zna na piłce, na pewno nie powie, że ManU grał antyfutbol. Szacunek dla United, za podjęcie walki, za to, że nie chowali się za podwójną gardą, a walczyli otwarcie. Brawa dla Barcy, ale również duży szacunek jeszcze raz dla Manchesteru! No może z wyjątkiem Ronaldo, który musi jeszcze dorosnąć i nauczyć się przegrywać. ;) Chamskie faule napewno nie przybliżą go do Złotej Piłki, która moim zdaniem NALEŻY SIĘ Andresowi Inieście!
0
PIECIA
po takim meczu to pytanie wydaje się bezcelowe! :D
Campions d'Espanya, Campions de Copa del Rei, Campions di Europa!!! Grande Barca, Grande!!!
Mistrzostwo świata, nie wyróżnię nikogo bo cały zespół zagrał dziś znakomicie! Ludzie, jesteśmy świadkami najlepszego sezonu w ponad stuletniej historii klubu, niebywałe!!! Pep Guardiola jest wielki!!! Teraz czas na fieste! VISCA EL BARCA, VISCA EL CATALUNYA!!!