0

wracają dwaj architekci sukcesów! a Andres pokaże dziś klasę! to jest zawodnik który zrobi dziś różnicę. to jest nasza przewaga nad ManU, u nich gra Ronaldo, dla którego przeciwwagą jest Messi, ale to Iniesta bedzie kluczowym zawodnikiem.

0

messiszyma, Chelsea jest sama sobie winna. ;] Farciarze? Chłopczyku, słyszałeś o taki starym porzekadle "szczęście sprzyja LEPSZYM"? ;)

0



Patrzcie uważnie od ok. 1:05 minuty filmiku. Wyraźnie widać, że piłka po strzale Belettiego nie zmierza w światło bramki. Zatem należałoby uznać gola jako samobój Almunii. ;]

0

wbrew pozorom może to wyjść na korzyść ;) Iniesta nie zagra po lewej stronie gorzej niż Henry, a Sergio B. lub Keita wzmocnią środek pola, gdy trzeba będzie twardo walczyć, a pod tym względem są lepsi od Andresa, a jeśli chodzi o rozegranie to Iniesta może schodzić często do środka i stamtąd rozprowadzać akcje. ;) i może Henryk wejdzie ok 70 minuty na jokera. :D bądźmy dobrej myśli! dziś musimu zdobyć Stamford!

VAMOS AZULGRANA!

0

Świetna jest ta kompilacja z Pique! Kapitalny występ, cudowne, czyste, pewne interwencje i jeszcze na dodatek bramka na Santiago, mecz marzenie! Nie przypominam sobie nawet by popełnił w tym meczu jakikolwiek błąd. Klasa!

0

świetny gest i przede wszystkim fakt, że to z Katalonii wyszła inicjatywa. Już nie mogę doczekać się tego meczu. ;) Ronnie się pewnie zepnie by się pokazać. :D

0

biegłem przez pół miasta, żeby tylko zdążyć na mecz i nie zawiodłem się. to co grała dziś Barcelona to kosmos, czasami wydawało mi się, że chyba nie da się już lepiej. kwintesencja futbolu.

0

Będzie ciężko, zaryzykuję stwierdzenie, że Villareal to najtrudniejszy przeciwnik w lidze. Zadowolę się 1 pkt po niezłym spotkaniu, ale coś czuję, że Barca znowu pokaże klasę i da koncert gry jak z Valencia. Chlopaki będą umotywowani bo chcą godnie zakonczyc 2008 rok w La Liga. :D Ale nie bedzie latwo, szykuje sie swietny mecz!

0

do: Destroo

Gabi to raczej środkowy obrońca, typowy defensor. Żirkow gra na boku obrony i jest bardzo ofensywnym zawodnikiem, więc moim zdaniem byłby idealnym zastępcą Abidala. Może Eric nie zawodzi, ale jest gorszym i mniej perspektywicznym piłkarzem niż Żirkow. A mając takie skrzydla jak: po bokach obrony Żirkow i D. Alves, w pomocy Iniesta i Henry Barca gralaby jeszcze bardziej ofensywnie, o ile to w ogole mozliwe. :D

Veb! Antimadritista!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?