mathew90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Piastów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messsi_19
70 euro? To rowerem chyba.
0
dali radę Niemcom, a ci byli do tej pory najlepsi, zatem drżyj Holandio! :D Carles jest mistrzem, prawdziwy kapitan, przywódca!
0
potwierdzona ta informacja? jakie źródło? a tak w ogóle to marzy mi się by opchnąć Ibrę do Chelsea za 50 mln i ściągnąć Torresa, a w następnym sezonie Cesca, wtedy należałoby jedynie kupić jakiegoś stopera bo Carles ma już swoje lata i mamy nowy dream team.
Valdes - Alves, Pique, Puyol, Maxwell - Xavi, Cesc, Iniesta - Torres, Villa, Messi.
Po prostu bajka. ;)
0
Jesusowi wyszedł strzał życia, trzeba przyznać, kapitalna bramka. Tak w ogole to Hiszpanie nie zachwycają przed Mundialem. Zaledwie 3:2 z Arabią teraz znowu gol w końcówce.
0
Tuttosport? Mało wiarygodne źródło. ;] Rok temu sprzedawali Wawrzyniaka do Juve. ^^
0
Futbol to Barcelona, a Barcelona to Xavi. Absolutny geniusz. ;)
0
wreszcie wyjazdowe w normalnym kolorze. już się bałem co wymyślą na ten sezon. ;]
0
oo, ile dzieci Interu się pojawiło. ;) no ale nie na co się dziwić, jak się awansuje do finału raz na 45 lat. ;]
0
@wodzoo
niech weźmie się za grę?! nie no, jak dla mnie to najglupszy komentarz ever.
0
trochę dziwi ten artykuł, były przecież miesiące w których zdobywaliśmy pełną pulę punktów, a jakoś nikt o tym nie pisał. ;] coś mi się wydaje, że to kolejne szukanie na siłę pozytywów przed rewanżem z Interem. ;p
0
@antimadristaveB
o jakim wstydzie mówisz? wstyd to być gorszym od Magdonia czy Cabaja. co to za wstyd być gorszym od Messiego? chyba tylko C. Ronaldo móglby powiedzieć, że jest od niego lepszy (chociaż nie jest). ;]
0
Świetny tekst ku pokrzepieniu serc, prawdę mówiąc za Interem nie przemawia nic, oprócz oczywiście wyniku z pierwszego meczu. Powiem tak, my mamy więcej atutów, oni mają jeden, ale za to ten najważniejszy, czyli 3:1 z Meazza. Ale mam nadzieję i wierzę, że jesteśmy w stanie się podnieść i wygrać conajmniej 2:0!
0
@Carlos88
jeśli Twój nick sugeruje, że masz 22 lata, to naprawdę mi ciebie szkoda.
0
Prawdę mówiąc to Inter był wczoraj zespołem lepszym ale... nie dość, że strzelili trzecią ze spalonego, to 2. gol padł po faulu na Messim, sędzia nie zagwizdał, poszła kontra i było 2:1. Więc podsumowując powinno być 1:1. Z drugiej strony rację ma Mourinho, mówiąc, że rok temu w meczu z nami sędzia przekręcił drużynę Chelsea. Wniosek z tego taki, że ktoś w UEFA powinien wreszcie pójść po rozum do głowy i wprowadzić zapis wideo. A jak ich argumentem jest to, że chcą podtrzymać futbol w tradycyjnej formie to może tak jak za dawnych lat wprowadźmy numery od 1 do 11, zakażmy robienia zmian w trakcie meczu etc.
0
ja nazywam sezonowcami tych, którzy po jednym słabym meczu kwestionują klasę zespołu i trenera. można być niezadowolonym, ale krytykujmy ich za grę w meczu a nie za całokształt. po zwycięstwach każdy zadowolonu a tu nagle komentarze w stylu "zawsze uważałem, że Guardiola to średni trener". jak wygrywał był fajny, a teraz jest be. dziecinne to. ;] będę się powtarzał, ale po jednym udanym spotkaniu mamy prawo do być niezadowoleni z postawy zespołu w tym jednym konkretnym meczu, nie mamy natomiast prawa wystawiać po tym meczu ocen za caly sezon, a niektórzy niestety to robią;/ i to są właśnie SEZONOWCY!
0
INTER 3:1
A my dziękujemy za Ibrę, który zapewnił nam awans do półfinału, zwycięstwo w GD i strzelił 20 goli w sezonie.
0
a co do wszystkich krytyków: gdzie byliście jak Barcelona wygrywała?! Rozumiem, zagrali słabo, ale po co od razu wyciągać tak daleko idące wniosku jak to, że Pep jest słabym trenerem? Można krytykować ich grę dzisiaj ale idiotyzmem jest niedocenianie klasy piłkarzy i trenera po jednym słabszym meczu!
0
W rewanżu 2:0 i jedziemy do Madrytu. ;)
0
pim pam pim pam. ;)
0
Bez przesady, w poniedziałek popołudniu dotrą na miejsce. Będą mieli zatem cały wtorek na odpoczynek. ;] "Męcząca" podróż zatem nie powinna stanowić większego problemu.
0
Cristiano chyba chciał zasugerować, że jakby to on, a nie Messi grał w Barcelonie, to teraz on byłby na miejscu Argentyńczyka. ;] Ale coś mi się wydaje, że się myli, już abstrahując od tego kto gdzie i gra i jaką ma pomoc od zespołu, Messi jest poza porównaniami z jakimkolwiek zawodnikiem na świecie.
0
@ marcin1899
A twoim zdaniem kto zgłosił kandydaturę Madrytu na gospodarza finału Champions League?
a. prezydent miasta
b. Florentino Perez
0
tak na marginesie, odbiegając od tematu. reklama Turkish Airlines z udziałem FCB. ;)
0
znowu się udzielają antyfani Zlatana. powoli mam już tego dosc. ;]
0
myślę, że rekord Ronaldo (42) zostanie spokojnie pobity, Leo stać by wyśrubować go do 50 goli, lub więcej.
0
co do Cristiano to warto zaznaczyć, że nie dość, że nie strzelił nam gola w ogóle, to jeszcze nie potrafił pokonać Valdesa nawet z rzutu karnego. ;)
A Pep zawsze klasa, świadom wartości zespołu, ale bez euforii, zawsze z szacunkiem do przeciwnika, wielki trener i wielki czlowiek. ;)
VeB!
0
Xavi przeszedł samego siebie, to był po prostu idealny występ! Przypominam sobie jedno niedokładne podanie, poza tym kapitalny mecz. Gdyby Messi nie posępił się i oddał do Pedro byłby 3 gol, a akcje zainicjował Xavi. Ogólnie po jego dograniach dochodziło do najgroźniejszych sytuacji. Kapitalny zawodnik. Ale na pochwały zasłużył cały zespół. Kocham zwycięstwa na Bernabeu! :D
0
mam łzy w oczach jak to czytam, naprawdę widać, że FCB i wszyscy kibice to JEDNOŚĆ. po prostu Mes Que Un Club!
0
*'bułgarski' miało być a nie 'nasz' ;]
0
Nienawiść do Realu to chyba jedyny pozytywny aspekt jaki znajduję w nienawiści ogólnie. ;) Fajnie, że Christo nie pieprzy głupot, nie stara się robić za eksperta od siedmiu boleści tylko wali prosto z mostu, taki nasz Wojtek Kowalczyk.