0

dobrze zrozumiałem, moim zdaniem stać go na 10 lat gry na najwyższym poziomie. nie wyobrażaam sobie by w wieku 29 lat został pilkarskim emerytem. ;]

0

uwaga, studzenie głów by się niektórym przydało. podejdźmy do GD spokojniej, nie na zasadzie "wygramy i mamy majstra". ;] pamiętajmy, że Real to inny zespół niż pół roku temu. a w lidze kosi wszystkich jak leci więc radziłbym nie zapeszać. to będzie bardzo wyrównany mecz, napewno nie będzie 6:2 ;)

0

od 6 do 7 lat gry na najwyższym poziomie? czyli wg Wengera skończy grać przed 30stką. ;] jak dla mnie to Leo pogra jeszcze minimum 10 lat.

0

Do wszystkich którzy uważają, że bez Messiego Barca nie istnieje. Spojrzecie na swoje zespoły. Arsenal traci sporo bez Cesca, ManU bez Rooneya przegrywa z Chelsea, a jego brak widać gołym okiem. Bayern wyszedł z dołka gdy kupili Robbena. Nie mówię, że te wszystkie zespoły są od swoich liderów uzależnione, tylko, że ich brak ma duże znaczenie. Ale zejdzcie z Barcy bo to samo jest i w Man i w Bayernie. Nie wspominając o Realu, którzy też sporo traci bez Cristiano.

0

@patoostre

jeśli ja wytykam błędy mojego ukochanego zespołu i staram się być obiektywny, to twoim zdaniem jest to oznaka braku wiary? moim zdaniem to się nazywa właśnie obiektywizm, trzeźwe spojrzenie i rozsądek. jak zespół gra dobrze to chwalę, jak gorzej wytykam błędy, ale jestem z nimi zawsze. ogólnie dziwne masz trochę pojęcie o kibicowaniu, twoim zdaniem kibic to małpa bez rozumu i własnego zdania, która potrafi się tylko zachwycać nawet jak nie ma czym?

0

maciekbe, jeśli jestes kibicem Arsenalu to szacun za obiektywizm. Moim zdaniem u was brakuje takiego gościa jak kiedyś Vieira albo Bergkamp. Fakt, jest Cesc, ale on sam to za mało. Na papierze skład super, ale brakuje charyzmy, u nas jest Puyol, dziś go zabrakło i to było widać.

0

patoostre

masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? ja nie odbieram Pedro zasług, piszę tylko O DZISIEJSZYM MECZU, moim zdaniem zagrał beznadziejnie, co to w ogole za argument, że nam dupe wiele razy ratował. a co do Bojana to w sobote oglądałem, 2 super gole, fajnie, ale DZIŚ gral słabo, zero zagrożenia. i wreszcie, NIKOGO NIE SKREŚLAM, nie wiem gdzie to wyczytałeś? :D

0

kurpinho

ja nie narzekam, ja po prostu ostrzegam przed hurra-optymizmem. ;]

0

@Erko13

myślę, że w 70% mecz wygrał Messi. ;] Bo TYLKO ON stwarzał zagrożenie pod bramką Arsenalu. Prawdę mówiąc to Barca zagrala bardzo średnie spotkanie. Niektórzy jak widzę po komentarzach sądzą, że skoro wynik wysoki to i gra wspaniała, ale jak dla mnie to zdecydowanie lepiej graliśmy na Emirates.

0

Cieszmy się, ale ławkę to niestety mamy słabą, wypada paru zawodników i jest kłopot. Bojan słabo, Pedro fatalnie, Marquez słabo, Milito bład przy bramce dla Arsenalu. W pewnym momencie Xavi nie miał z kim grać, na siłę szukał Messiego, ewentualnie Busqetsa (jak dla mnie będzie kiedyś gwiazdą) bo Pedro i Bojan jak już mówiłem słabiutko. Na szczęście mamy Leo. Oby wrócili jak najszybciej Ibra, Pique i Puyol bo bez nich trwoga.

0

oby zagrał Campbell, najlepsze lata ma za sobą. ;]

0

wszystko przemawia za nami, ale moja jedyna obawa to Marquez. rzadko grał, a jak grywał to był strasznie niepewny. ale z drugiej strony Arsenal jest jeszcze bardziej osłabiony a my gramy u siebie. ustawić Abidala na lewej stronie by przykasował Wallcotta i powinno być do przodu. VeB!

0

tak na marginesie, lesiu ma pretensje o skuteczność Zlatana. tymczasem jego statystyki to 15 goli w 24 meczach La Liga. do tego 4 gole w lidze Mistrzów, tyle samo co Messi. Zwróćcie tylko uwagę, że Zlatan strzela kluczowe bramki, jak choćby w dwumeczu z VfB, Gran Derbi, ostatnio na 1:0 z Mallorcą czy wczoraj na Emirates. Policzcie sobie zatem ile punktów mu zawdzięczamy. Owszem, powtarzam, był okres kiedy nie olśniewał, wręcz irytował. Ale teraz wraca do formy, strzela, asystuje, a nadal go krytykujecie.

0

ludzie, znacie takie określenie jak brak formy? Torres, Drogba i inni, KAŻDY napastnik miał taki okres w swoim życiu, że się zaciął. Ibra był bez formy przez jakiś czas. Na pocżatku strzelał w każdym meczu, ostatnio to samo, przez pewien czas nie miał formy, po prostu! Normalna kolej rzeczy, aż przykro, że trzeba to tłumaczyć.

0

lesiu012 co mecz? spoko, 4 mecze grał z rzędu i strzelił 5 goli. ;] a poza tym co mecz to nawet Drogba czy Torres nie strzelają więc litości.

0

nie chodzi mi o to, że macie się przekonać do niego, po prostu zauważcie ludzie, że ciągle szukacie dziury w całym. jak strzela Zlatan to zaraz gadacie, że fart, że wyszedł niepotrzebnie z bramki Almunia, nie doceniacie jego zasługi, uważacie, że to bardziej błąd bramkarza niż gol Ibry. A jak np Messi strzeli bramkę to każdy zachwyca się jego kunsztem i słusznie, ale nikt nie zwraca uwagi, że np obrońcy dali ciała. Czaicie różnicę? Przy akcjach Ibry wyciągacie tylko same argumenty na "nie", patrzycie tylko na to co zrobił, źle, a to co zrobił dobrze, ignorujecie, bezsens.

0

katalonczyk112 - hejter czy jednak nie? hmm, takimi wypowiedziami właśnie "popisują się" krytycy Ibry, do niedawna mieli argumenty, a jak zaczął grać to zmieniam zdanie? nie, nadal go nie lubię! jak mnie wkur... taka postawa. ;| Ibra zagrał dobry mecz, od napastnika wymaga się goli, strzelił dwa, co ma jeszcze zrobić do cholery, żebyście mu odpuścili?!

0

I nie przesadzajcie już z tą krytyką Ibry! Zagrał poprawnie, ani dobrze, ani źle, ale za to strzelił 2 gole, a tego się wymaga od napadziora. Po prostu wydaje mi się, że niektórzy za wysoko stawiają mu porzeczkę i chcą by Zlatan był drugim Messim. Jak dla mnie zagrał dziś lepiej od Leo, a nikt jakoś Messiego nie krytykuje.

0

szkoda niewykorzystanych sytuacji z pierwszych 20 minut po których powinno być conajmniej 2:0 albo i nawet 3:0. myślę, że trochę frajersko straciliśmy zwycięstwo, taki zespół jak Barcelona powinien wygrywać mecze w których zdecydowanie przeważa od początku. po drugiej bramce zaczęliśmy grać zbyt spokojnie, nie poznawałem tego zespołu, byliśmy w zasadzie pewni zwycięstwa i to nas zgubiło, przykro mi to pisać, ale zlekceważyliśmy Arsenal. naprawdę wielka, wieeeelka szkoda ale miejmy nadzieję, że obędzie się bez konsekwencji i na Camp Nou wyciągniemy wnioski.

0

to co? jutro obalamy kolejną twierdzę? ;]

0

sop://broker.sopcast.com:3912/79509

tu macie zajebistą jakość

0

barcam23

dzięki ziom.

0

Szczerze mówiąć bardziej obawiam się straty punktów z teoretycznie słabszymi ekipami niż Z Realem. Myślę, że Real podobnie jak z Lyonem nie poradzi sobie z presją a my zagramy swoje i zdobędziemy Santiago. Moim zdaniem bardziej prawdopodobna jest strata punktów np z Mallorcą niż w Gran Derbi.

0

a tak na marginesie to też mnie wkur... ludzie, którzy zamiast argumentów piszą "drewno" itp. pamięć kibica (szczególnie tego o niskim IQ) jest zawodna. w zeszłym sezonie był genialny w Interze, teraz sobie nie radzi i już "drewno". Idioci, pomyślcie logicznie, na tym poziomie nie ma takiego pojęcia jak "drewno". Poza tym powiem, wam, że nawet jak Ibra gra taki piach jak dzis to NIKT NIE MA PRAWA powiedzieć, że jest słabym piłkarzem, bo to po prostu nieprawda. A jak ktoś uważa inaczej to nie zna się na piłce.

0

co do Ibry, to do tej pory naprawdę starałem się być wyrozumiały, w końcu początek miał niezły, myślałem, że to chwilowa (no może troche więcej niż chwilowa) zniżka formy. no ale dzisiaj zagrał TRAGICZNIE. wykonał jeden dobry zwód w 1. połowie, kiedy został sfaulowany i tyle. poza tym zamiast strzelić na 4:0 zmarnował okazję i po tym poszła kontra, więc zamiast 4:0 mamy 3:1. no występ najgorszy odkąd gra w Barcelonie. zmarnował conajmniej 3 sytuacje które Messi zamieniłby na gole. W 10 stopniowej skali wystawiam mu notę 2.

Nie piszę o Messim bo na niego po prostu brak już przymiotników. Po prostu jest 2 poziomy ponad wszystkimi i tyle. Po prostu inna galaktyka. Powinniśmy każdego dnia dziękować Bogu, że gra akurat dla nas.

0

dobra mam coś takiego.

sop://broker.sopcast.com:3912/74178

podobno tu będzie mecz, mam nadzieję, bo jakość fest.

0

ma ktos jakiś dobry link na Sopcasta? Bo co nie włączę to offline.

0

pierwsza reakcja po przeczytaniu tego newsa: ufffffff! LEO MESSI i wszystko jasne. ;)

0

jeśli nie stanie się nic sensacyjnie sensacyjnego to szykuje nam się powtórka ostatniego finału. ;] moim zdaniem dobre losowanie. ;) oczywiście nie mozna lekceważyć Kanonierów, ale jak utrzymamy obecną formę to wygramy.

0

Ktoś tam na dole (mniejsza o nick) napisał, żę Busquets sie nie nadaje. Hmm, to chyba meczu nie oglądałeś. A już napewno nie widziałeś meczu z Valencią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?