27 lipca 2013, 20:14
0
Sanchez , Tello , Messi , Roberto
3 czerwca 2013, 11:16
Cola, pepsi cola pepsi w barcelonie sa najlepsi !!!!!!!! Visca el barca
24 maja 2013, 21:59
Q_Q plis nie zreszta TITO debil jesli go sprzeda
8 maja 2013, 19:24
Kiedy leci bo idę ?? Czego to w przyszłym roku ... lol
2 maja 2013, 16:11
Przede wszystkim nowy bramkarz , dodatkowi obrońcy i nowy trener !!!!!
28 marca 2013, 15:03
Jak dla mnie niech valdes spada z barcy on tylko pogarsza poziom mimo iz barcelona jest the best !!!
28 marca 2013, 15:09
Xavi musisz wyzdrowiec poniewaz jestes najwazniejszym pomocnikiem barcy
26 kwietnia 2013, 22:45
To bylo by udane przedsiewziecie z lewym i nie kupowac neymara tylko kupic na obrone thiago silve czy terryego
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Sanchez , Tello , Messi , Roberto
0
Cola, pepsi cola pepsi w barcelonie sa najlepsi !!!!!!!!
Visca el barca
0
Q_Q plis nie zreszta TITO debil jesli go sprzeda
0
Kiedy leci bo idę ?? Czego to w przyszłym roku ... lol
0
Przede wszystkim nowy bramkarz , dodatkowi obrońcy i nowy trener !!!!!
0
Q_Q plis nie zreszta TITO debil jesli go sprzeda
0
Jak dla mnie niech valdes spada z barcy on tylko pogarsza poziom mimo iz barcelona jest the best !!!
0
Xavi musisz wyzdrowiec poniewaz jestes najwazniejszym pomocnikiem barcy
0
Kiedy leci bo idę ?? Czego to w przyszłym roku ... lol
0
To bylo by udane przedsiewziecie z lewym i nie kupowac neymara tylko kupic na obrone thiago silve czy terryego