mati10029
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sanchez , Tello , Messi , Roberto
0
Cola, pepsi cola pepsi w barcelonie sa najlepsi !!!!!!!!
Visca el barca
0
Q_Q plis nie zreszta TITO debil jesli go sprzeda
0
Kiedy leci bo idę ?? Czego to w przyszłym roku ... lol
0
Przede wszystkim nowy bramkarz , dodatkowi obrońcy i nowy trener !!!!!
0
valdes tylko pogarszal barce , niech z niej odchodzi !
0
To bylo by udane przedsiewziecie z lewym i nie kupowac neymara tylko kupic na obrone thiago silve czy terryego
0
Xavi musisz wyzdrowiec poniewaz jestes najwazniejszym pomocnikiem barcy
0
Jak dla mnie niech valdes spada z barcy on tylko pogarsza poziom mimo iz barcelona jest the best !!!
0
Ja tam nie lubie Valdesa i sie ciesze ze odchodzi z Barcy