O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 69
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Najlepszy atak na świecie to niestety trio z Madrytu - CR,Benzema,Higuain

0

aaa dobra widze teraz na lepszej powtórce ... dostał podanie na swojej połowie

0

Czemu przy bramce Torresa nie było spalonego? !

0

Messi strzelał tyle bramek tyle asyst - ale co z tego skoro zawalił najważniejsze mecze ... nieprzewidywalna ta piłka , nieprzewidywalna

0

tak zagraliśmy lepiej bo mieliśmy więcej piłke? Ogólnie odnosiłem wrażenie że Real jest lepszy - trzeba sie ogarnać i we wtorek wkońcu coś zagrać !!

Zobacz wszystkie

0

no np Di Maria , Higuain , Aguero , Tevez , Pastore ...Argentyna jest naszpikowana gwiazdami jak żadna inna reprezentacja

0

Jezu jak wy sie sugerujecie tym co mówią komentatorzy .... Nie było ręki Ramosa . Fajny mecz - wkońcu ktoś równo z Realem pograł w piłke . Wsadzacie filmiki a innym komentarzem i tam nawet mówią ,że nie ma mowy o ręce Ramosa a wy dalej swoje . Trzeba być obiektywnym kibicem a nie jeba*** hejterem . Dzisiaj musimy wygrać i tyle - nie powinniśmy sie patrzeć na rywala tylko wygrywać i wtedy nie było by tej całej gadki o sędziowaniu . Ja tam lige już dawno odpuściłem . Musimy zgarnać LM !!

0

Szczerze? Nie wiem co w tej trójce robi bramka Messiego , no ale dobra ... A jak dla mnei Neymar musi wygrać !

0

Można porównywać bo Cristiano to skrzydłowy ! SKRZYDŁOWY ! a nie napastnik , dlatego jego osiągnięcia są także nie z tej ziemi i denerwuje mnie nie docenianie tego piłkarza . Messi jest lepszy ,ale Cristiano to także przegigant !

0

Ja bym sprzedał maxwella , jest za słaby jak na Barce !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?