Jezu jak wy sie sugerujecie tym co mówią komentatorzy .... Nie było ręki Ramosa . Fajny mecz - wkońcu ktoś równo z Realem pograł w piłke . Wsadzacie filmiki a innym komentarzem i tam nawet mówią ,że nie ma mowy o ręce Ramosa a wy dalej swoje . Trzeba być obiektywnym kibicem a nie jeba*** hejterem . Dzisiaj musimy wygrać i tyle - nie powinniśmy sie patrzeć na rywala tylko wygrywać i wtedy nie było by tej całej gadki o sędziowaniu . Ja tam lige już dawno odpuściłem . Musimy zgarnać LM !!
Można porównywać bo Cristiano to skrzydłowy ! SKRZYDŁOWY ! a nie napastnik , dlatego jego osiągnięcia są także nie z tej ziemi i denerwuje mnie nie docenianie tego piłkarza . Messi jest lepszy ,ale Cristiano to także przegigant !
Komentarze
0
Najlepszy atak na świecie to niestety trio z Madrytu - CR,Benzema,Higuain
0
aaa dobra widze teraz na lepszej powtórce ... dostał podanie na swojej połowie
0
Czemu przy bramce Torresa nie było spalonego? !
0
Messi strzelał tyle bramek tyle asyst - ale co z tego skoro zawalił najważniejsze mecze ... nieprzewidywalna ta piłka , nieprzewidywalna
0
tak zagraliśmy lepiej bo mieliśmy więcej piłke? Ogólnie odnosiłem wrażenie że Real jest lepszy - trzeba sie ogarnać i we wtorek wkońcu coś zagrać !!
0
no np Di Maria , Higuain , Aguero , Tevez , Pastore ...Argentyna jest naszpikowana gwiazdami jak żadna inna reprezentacja
0
Jezu jak wy sie sugerujecie tym co mówią komentatorzy .... Nie było ręki Ramosa . Fajny mecz - wkońcu ktoś równo z Realem pograł w piłke . Wsadzacie filmiki a innym komentarzem i tam nawet mówią ,że nie ma mowy o ręce Ramosa a wy dalej swoje . Trzeba być obiektywnym kibicem a nie jeba*** hejterem . Dzisiaj musimy wygrać i tyle - nie powinniśmy sie patrzeć na rywala tylko wygrywać i wtedy nie było by tej całej gadki o sędziowaniu . Ja tam lige już dawno odpuściłem . Musimy zgarnać LM !!
0
Szczerze? Nie wiem co w tej trójce robi bramka Messiego , no ale dobra ... A jak dla mnei Neymar musi wygrać !
0
Można porównywać bo Cristiano to skrzydłowy ! SKRZYDŁOWY ! a nie napastnik , dlatego jego osiągnięcia są także nie z tej ziemi i denerwuje mnie nie docenianie tego piłkarza . Messi jest lepszy ,ale Cristiano to także przegigant !
0
Ja bym sprzedał maxwella , jest za słaby jak na Barce !