mati200
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Knurów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy atak na świecie to niestety trio z Madrytu - CR,Benzema,Higuain
0
aaa dobra widze teraz na lepszej powtórce ... dostał podanie na swojej połowie
0
Czemu przy bramce Torresa nie było spalonego? !
0
Messi strzelał tyle bramek tyle asyst - ale co z tego skoro zawalił najważniejsze mecze ... nieprzewidywalna ta piłka , nieprzewidywalna
0
tak zagraliśmy lepiej bo mieliśmy więcej piłke? Ogólnie odnosiłem wrażenie że Real jest lepszy - trzeba sie ogarnać i we wtorek wkońcu coś zagrać !!
0
Ale sie biją o to Pichichi - nie wiem czy nie widzimy 2 największych zawodników ostatnich 50 lat !
0
Chelsea jest za słaba ,finał raczej jest nasz :)
0
OoOooO jakie Real dzisiaj piękne bramki zajeba* ...
0
1 karny sie należał , drugi nie . Ale i tak ich miażdzyliśmy ,oni kilka strzałów ... więc o co te pretensje ? Gdyby grali jak równy z równym to można by mówić że sędzia wypatrzył wynik ,ale tak nie ma o tym mowy !
0
wiadomo że by gorzej wyglądali . Bez Mou Real oglądał by nasz ogon , tak jest rywalizacja i w sumie dobrze :)
0
Takich mamy kibiców ... ja nie wiem czy sami 12 latkowie tu kibicują . Real dzisiaj wygrał zasłużenie i tyle ... Oglądamy teraz nasz mecz i trzeba wygrać i tyle !
0
Messi tak nie strzeliłby.... kurna co za brama !
0
hahhaha czerwona ?! Co my ku*** gramy w piłkę dla męźczyzn czy w co !? Bawi mnie to jak Busi kładzie sie po byle faulu i strasznie mnie to boli . W Rugby dostają nie takie hity i sie nie zwijają tylko grają dalej od razu ! Nesta sfaulował taktycznie i tyle , ładnie sie zachował - podał ręke a wy tu artykuł wypisujecie ...śmieszni jesteśćie !
0
Byle nie trafić na Real ,bo znowu może być nerwówka . Reszte raczej bez kłopotu oklepiemy :)
0
Jezu jak wy sie sugerujecie tym co mówią komentatorzy .... Nie było ręki Ramosa . Fajny mecz - wkońcu ktoś równo z Realem pograł w piłke . Wsadzacie filmiki a innym komentarzem i tam nawet mówią ,że nie ma mowy o ręce Ramosa a wy dalej swoje . Trzeba być obiektywnym kibicem a nie jeba*** hejterem . Dzisiaj musimy wygrać i tyle - nie powinniśmy sie patrzeć na rywala tylko wygrywać i wtedy nie było by tej całej gadki o sędziowaniu . Ja tam lige już dawno odpuściłem . Musimy zgarnać LM !!
0
Śmieszni jesteście ...czasami jak to czytam to śmieje sie w monitor . To że Real jest naszym największym rywalem w żadnym stopniu NAS jako kibiców tego pięknego sportu nie obowiązuje do mówienia że Ronaldo słaby a Mourinho wcale nie taki dobry trener. Prawda jest taka ,że Mourinho jest chyba najlepszym obecnie trenerem na świecie (jeśli Guardiola odejdzie ,mam nadzieje za kilka lat od Nas i coś wygra to powiem że Pep jest lepszy) .Gdzie sie nie pojawi wszystko zamienia w złoto i nie doceniać tego to śmiech na sali . Przewage w lidze zdobył nie tylko dzięki naszym słabym wyjazdom , ale także dzięki motywacji graczy w przerwie gdzie przegrywali a po przerwie wychodzili żeby zniszczyć przeciwnika z wielką determinacją ,dlatego mamy 10 pkt straty . Pep tego nie umiał wykrzesać u naszych zawodników . Częśto gramy ostatnie 10 minut gdy mamy nóż na gardle .Czy ktoś grający czy trenujący Real nie może być dobry ? no ludzie....pozdrowienia dla normalnych
0
Ja myśle że Napoli da rade Chelsea , a Real zniszczy CSKA u siebie... Najlepsza liga angielska bez zespołu w ćwierćfinale :P
0
Można porównywać bo Cristiano to skrzydłowy ! SKRZYDŁOWY ! a nie napastnik , dlatego jego osiągnięcia są także nie z tej ziemi i denerwuje mnie nie docenianie tego piłkarza . Messi jest lepszy ,ale Cristiano to także przegigant !
0
0
prawda jest też taka że Real stracił gola ,to od razu od 5 minuty zaczął naciskać Levante a nie jak my ostatnie 10 minut ;/. Karny ewidentny no i karne też trzeba umieć strzelać a Ronaldo robi to perfekcyjnie .
0
Nie na farcie chłopaki , szczerze Real był lepszy musimy patrzeć na siebie !
0
I dalej ten mecz mnie utwierdził w przekonaniu Pique na ławke !! Mascherano - Puyol jako podstawowa para stoperów
0
Ja nie wiem po co te czcze gadki wszystkie . Mou powiedział wg mnie prawde o klubowych Mistrzostwach świata że to 2 Meczyki do wygrania . Taka jest prawda że Lige Mistrzów dużo trudniej wygrać i za to okazał nam szacunek i powiedział że jesteśmy wielką drużyną ... nie wiem czy niektórzy nie przeczytali całego wywiadu chyba nawet .A teraz każdy odpowiada każdemu , każdy kibic mówi że Real Mou jest tym złym i znowu pompujemy balonik - kto ma więcej tytułów itd . Jesteśmy dwoma wielkimi drużynami i ze względu na to chociażby należy nam sie szacunek. Ja np wiedziałem że wyjeżdzamy po prostu wygrać ten turniej i nic innego nie może sie tam stać oprócz właśnie głupich ,debilnych kontuzji ;/ . Nie wiem po co ten turniej i tak to renomy nie ma praktycznie żadnej ! Ani pieniądze nie są tam wielkie ... Także ludzie ze spokojem , ze spokojem przed świętami . VeB !!
0
http://www.weszlo.com/blog/2/647 nie wiem czy widzieliście ale to obrazuje poziom niektórych kibiców - zero szacunku dla kogokolwiek . Wczoraj siedząc w pubie zastanawiałem sie jak można być tak ślepo zapatrzonym .
Mecz wielki . Wielki Iniesta -wczoraj zrobił różnice !
0
Zidane !! najlepszy piłkarz ever ach chciałbym go jeszcze widzieć jak prowadził Francje do triumfów :)
0
Szczerze? Nie wiem co w tej trójce robi bramka Messiego , no ale dobra ... A jak dla mnei Neymar musi wygrać !
0
Tutaj niektórym kibicom poprzewracało sie w głowie - ci co myślą o łatwym meczu z Realem .
0
kamiq Milan gra lepiej niż Real , do jakiś czasów sie cofnąłeś 2005 rok ?!
0
Jeśli Messi ,Iniesta nie pokażą w GD jakiegoś geniuszu to strach sie bać co sie stanie na Santiago :( . Mam nadzieje że Pepe bedzie bez formy i nie da rady pokryć Messiego jak to zwykle czyni . Trzeba wierzyć ! VeB!
0
jak z Realem Pep puści 3-4-3 to sie popłacze ... przecież gołym okiem widać że ten system nam nie podchodzi !!!!!!!