0

Oj nie liczyłbym na to że Argentyna dojdzie do finału mistrzostw świata a tym bardziej żę je wygra . Nawet z Messim (gdyby grał tak jak w Barcy) czego nigdy nie będzie grał w reprezentacji . Tam jest "tylko" bardzo dobrym graczem ,ale nie wybitnym . Argentyna póki co narazie będzie oglądać tyły Niemiec,Holandi, Hiszpani,Urugwaju,Brazyli,Włoch i chyba dojdzie Francja ( Benzema/Nasri/Martin/M'Vila stworzą nową megamocną Francje jak w latach 1996-2006)

0

Ja też oglądalem mecz Realu i wg. mnie grali bardzo dobrze , zwłaszcza ronaldo i di maria (swoją drogą di maria jakby grał u nas to by miał najwięcej asyst w Europie - nikt chyba nie ma takich prostopadłych podań jak on) . Jak narazie jako jedynego rywala dla nas w Europie widze Real . Nikt inny nie jest w stanie nas pokonać :)! VeB!

0

Jak mnie to wkurza jak wszyscy piszą 5:0 itd . Nie wiadomo , słabszy dzień Messiego i możemy zremisować a nawet przegrać . Dobrze że Iniesta wraca bo to dla mnie nasz najlepszy piłkarz :)

0

Ja bym sprzedał maxwella , jest za słaby jak na Barce !

0

no np Di Maria , Higuain , Aguero , Tevez , Pastore ...Argentyna jest naszpikowana gwiazdami jak żadna inna reprezentacja

0

magisterro zgadzam sie ,wg mnie wielu z nas nie potrafi przyznać że Messi w Argentynie gra po prostu słaboo ! To nie ta klasa co Maradona czy Zidane ...

0

linek fcb ,troszke przesadzasz że VV jest ponad Casillasem . Casillas w tej chwili najlepszy bramkarz na naszym globie i co do tego nie ma wątpliwości .VV jest bardzo dobry ale porównywanie go do Casillasa to troche nad wyrost .(chociaż VV jest coraz lepszy i dobrze )

0

dokładnie ,zgadzam sie z tobą . Obaj są bardzo dobrymi piłkarzami i koniec sporów

0

Villa pięknie ! Silva jest genialny wręcz ...nie rozumiem czemu siedział na ławce . W city pokazuje klase .
A co do Argentyny i Messiego to kurcze musimy sobie to powiedzieć wprost ,że Messi w Barcy jest WIELKI ale w innej drużynie to cień tego zawodnika .Wczoraj był beznadziejny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?