Tak Tito nie wie co robić w sytuacjach kryzysowych porównaj sobie pierwsza połowe a druga .Reakcja od razu montoya wchodzi taktyka jak na grę w 10 idealna zawiódł początek meczu Barca zostawiła głowę w szatni i tyle .
Makaj,
Już mnie to denerwuje jest w składzie jeszcze ktoś taki jak Fontas o którym notorycznie Pan zapomina ... To też stoper przypomnę i chyba nie warto go skreślać bo kontuzje dręczyły Pique i Poyola ....Wtedy na pewno się przyda ten gracz :)
Komentarze
0
Fabs zejdz :D
0
Tak Tito nie wie co robić w sytuacjach kryzysowych porównaj sobie pierwsza połowe a druga .Reakcja od razu montoya wchodzi taktyka jak na grę w 10 idealna zawiódł początek meczu Barca zostawiła głowę w szatni i tyle .
0
Montoya za Adriano i spokój w obronie głupie błędy....
0
broca
On jest wolny nie rozśmieszaj mnie człowieku kup sobie okulary dobre :) Pozdrawiam
0
Makaj,
Już mnie to denerwuje jest w składzie jeszcze ktoś taki jak Fontas o którym notorycznie Pan zapomina ... To też stoper przypomnę i chyba nie warto go skreślać bo kontuzje dręczyły Pique i Poyola ....Wtedy na pewno się przyda ten gracz :)
0
0
Moze nie bedzie sezonowcow ;D
0
Cały czas messi ronaldo a kto nagrodzi affelaya??
0
Iceman puknij się dwa razy w głowę zanim coś napiszesz dobrze ??
0
Pieński
Weż sobie nawet tak nie zartuj ....