matii7984625
Dołączył/a: marzec 2011
Konin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabs zejdz :D
0
Tak Tito nie wie co robić w sytuacjach kryzysowych porównaj sobie pierwsza połowe a druga .Reakcja od razu montoya wchodzi taktyka jak na grę w 10 idealna zawiódł początek meczu Barca zostawiła głowę w szatni i tyle .
0
Montoya za Adriano i spokój w obronie głupie błędy....
0
broca
On jest wolny nie rozśmieszaj mnie człowieku kup sobie okulary dobre :) Pozdrawiam
0
Makaj,
Już mnie to denerwuje jest w składzie jeszcze ktoś taki jak Fontas o którym notorycznie Pan zapomina ... To też stoper przypomnę i chyba nie warto go skreślać bo kontuzje dręczyły Pique i Poyola ....Wtedy na pewno się przyda ten gracz :)
0
FanRealu90,
Ale ja nigdy nie powiedziałem ze Real to nie jest wielki klub powiem więcej Real historycznie to większy klub mówią choćby o tym tytuły 32 razy ligi się nie wygrywa od tak.Powiem ci na temat Sahina ze Mou w niego nie wierzy powiedział mu ze może szukać nowego klubu,zmienia mu pozycje na 100 % w niego nie wierzy pozdrawiam ...
0
Co ta Barca B tak się zbroi ??Chyba chcą powalczyć o wygranie ligi :)
0
FanRealo90,
Wiesz co to znaczy umowa sponsorska ?? Taką właśnie podpisała Barca a np MC sprzedał klub prywatnemu przedsiębiorąc taka jest różnica nie myl pojęć kolego ...
0
FanRealu90,
Po pierwsze Mou wprowadził Moratę myślisz ze będzie on grał ? Mou to człowiek który nie ryzykuje kupuje gwiazdy do składu za poważne pieniądze.Nie patrzy na szkółkę kupił wielki talent do oszlifowania Sahina co się z nim stało tak zepsuć piłkarza to tylko Mourinho potrafi ... Pozdrawiam
Do fanów Barcy nie minus-ujmy każdego jego komentarza bo zachowujemy się jak cześć hołoty z portalu Real Madrid :)
0
Nie piszcie ze te rankingi są bez sensu bo to jest uzależnione wynikami.Za wygranie ligi mistrzów,ligi krajowej itd.Oczywiście ze np Liverpool jest lepszy od Wisły ale nic nie wygrywa i jest niżej klasyfikowany.Tak samo jest chociaż by w tenisie ziemnym chodzi o zgromadzone punkty nie o jakość jaką drużyna prezentuje.Pozdrawiam
0
Pieński
Weż sobie nawet tak nie zartuj ....
0
kra
Jak już to też .Po drugie ludzie on ma kontrakt do 2016 roku Barca za niego 60 mln nie rzuci ...
0
Ogólnie to wam powiem ze to śmieszne żeby nie wiedzieli kto to lato :D Ale w sumie cenie go jako byłego piłkarza ale dawno nie było takie bezradnego na wszystko prezesa PZPN.
0
Jak oni mogą walczyć o 2-3 mln euro jakby nie fakt że kończy mu się kontrakt to zapłaciliby 30 mln bo jest to młody świetnie grający LO
0
W tenis stołowy to mógłbym się z nimi zmierzyć :D
0
My nie mamy zmienników w środku pola wtedy ... Tito go nie sprzeda plotka ..
0
Criss18Barca, zeby w wieku 12 lat tak grał jak on ??? i go ośmieszał :DDD ?
0
Bingoo to nie słodzenie pomyśl sobie co poczuło to dziecko.Nie każdy urodził się pełnosprawny niektórzy maja w życiu dużo pecha a Messi stara się dać im szczęście to na pewno dużo znaczyło dla niego i jego rodziców.
0
Wiecie co jakby to było bez sensu to ja sie pytam jakim cudem wygrali ME i MŚ ???
0
To czemu alonso nie umiał niczego pociągnąć przecież on zawsze tak dobrze rozgrywa ...
0
dudek89 Mecz meczowi nigdy nie jest równy po drugie to był mecz towarzyski który miał dać radość kibiców musisz ze wpadło by na MŚ 7 bramek tak napewno ....
0
fcb191,
Tak zgadzam się grali naprawdę pięknie ale affelay jako gracz którego forma nas powinna interesować nikt go nie nagrodził a zagrał święty mecz. Gdy nie Van Persi byłoby w tym meczu z 3:1 taka prawda zawiódł na całej linii
0
Cały czas messi ronaldo a kto nagrodzi affelaya??
0
Y4Qb,
Ty jesteś jakiś dziwny zobacz mecze z jego udziałem jest jest jednym z najlepszych zawodników w Holandii weź zmień dilera
0
Co wy liczycie jakie siano za Ibre po pierwsze my też go sprzedaliśmy za dobre pieniądze po drugie daliśmy eto i tylko na tym straciliśmy(straciliśmy eto nie pieniądze bo ono wróciło )
0
PSK_FANATYK
Po pierwsze nigdy hiszpaniia nie zagra 3 obrońców i na pewno będzie grał Alonso
0
ronnie5000,
Zobacz ile miał kontuzji myślisz ze gra się tak samo po kontuzji jak przed tutaj miał czas do przygotowania formy i pokazał się wielki pedrito
0
wuju thiago fabs i keita
0
Gracies Pep! Kocham cie za to co zrobiłeś za osobowość za to że nikt nigdy się nie wstydził za twoje zachowanie...
0
Marpol78 po prostu odpuścili widziałeś miny kibiców Bilbao nie chcieli im łamać serca.Ja osobiście ciesze się ze wygraliśmy ale szkoda ze pep odchodzi.Będzie mi go brak ale licze na Tito.
Gracies Pep!