matii7984625
Dołączył/a: marzec 2011
Konin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
Zwariowaliście te oceny to jakaś kpina
0
IceMan zawsze ma stronnicze artykułu w których na dodatek pisze same głupoty.Dani Alves zagrał dobry mecz jak cała Barca.Każdego meczu nie da się wygrać i jak dla mnie IceMan psuje tej bezcenny jak dla mnie portal
0
Iceman puknij się dwa razy w głowę zanim coś napiszesz dobrze ??
0
Piłkarze Barcelony to tylko ludzie nikt ni jest wstanie zawsze wygrywać.Skład ja bym poszedł w skład ktory jest znany i zgrany vv dani-pique-puyol-adriano busi-xavi-iniesta messi-pedro-alexis to składy ktorym wygrywaliśmy w pięknym stylu zmiany tylko za ville alexis i za abidala adriano z wiadomych przyczyn
0
Zico
Bo są tacy sędziowie jak ten ktory sędziował w pierwszym meczu ze bys musiał chyba nogi połamać graczowi barcelony zeby gwizdał :D
0
Karny z kapelusza proszę was.Możecie już iść spać 1 karny bez dyskusji a drugi 90 % sędziów by to gwizdnęło to nie zapasy ludzie on wkręcał ręke w jego koszulkę nie interesowało go żeby wybić piłkę tylko ze busi się nie ruszył to utrudnianie do dojścia do piłki faul karny dzięki.W pierwszym meczu było takie cos na poziolu to kazdy mowił czemu karnego nie było a teraz kibice z realu płacza ze sedzia
0
Mały Rycerz,
Ty chyba mówisz o innym piłkarzu obejrzyj mecz Totenhamu a pozniej wypowiedz sie na temat tego pilkarza ktory gra jak natchnioty :D
0
Ludzi gralismy na wyjezdzie a nie u siebie.Najsłabszy zdecydowanie keita a nie dziwcie sie co do iniesty to pomocnik a nie skrzydłowy.Pep chce pokazac ze keita jest wazny dla zespołu zeby nie odchodził to dał mu pograć w tak ważnym meczu .
0
Ale nie jest gotowy na całe 90 minut :D
0
No ja wiem reki ramosa marcelo i ramosa nie było prosze cie masz prawie taka sama wideo-weryfikacje jak na meczach siatkówki gdzie piłki leca z prędkością 100km/h i wychwytując takie zagrania
0
whatis i julekkamil prosze macie link zobaczcie go i powiedz mi jeszcze raz czy była reka bo teraz to widze ze nawet marcelo i ramos w 1 akcji zagrali 2 razy reka :D
0
Jest znalazłem proszę macie całe sytułacje teraz mowcie :D
0
julekkamil,
Pozostawię twoja wypowiedź bez komentarza.Nie mam zamiaru wam tłumaczyć czy była ręka czy nie bo szkoda mi czasu a proszę poczytać zasady piłki nożnej co do zagrani ręki . Na tym kończę swój udział w dyskusji bo mówić do fanów real to jak do ściany (w tym sezonie sędziowie grają bardzo fer rozumiem błedy sedziow bo to pilka nozna i jest to normalne ale bez przesady )
0
whatis,
Proszę fani madrytu nie denerwujcie mnie już, jak ktoś nie widzi ręki ramosa to chyba jest ślepy jaka noga jakie kolanu widać ze się odbiła od reki nawet jego mina o tym mówiła ale to wczoraj na meczu można było zauważyć
0
0
whatis,
To oglądaj mecz(posłuchaj co mówi bo mówi mądrze ) i idź do siebie na stronę realu
0
Orłowski człowiek który ma największa wiedzę o la liga z wszystkich komentatorów nie zna się na piłce proszę was nie komentujcie już bo aż mnie serce boli ...
0
whatis,
Ręka romosa byłą w ruchu a piłka miała z nią kontakt wiec zgodnie z zasadami piłki nożnej to jest czerwona kartka ponieważ piłka leciała w światło bramki (nie wspomnę o karnym który mógł by dać betisowi remis a walczą o 4 miejsce wiec raczej im się przydał by punkt lub 3 punkty bo były 2 karne i 2 czerwone kartki )
0
Powiem tak zostawcie to sędziowanie w spokoju :) Ja real wygra la lige to każdy będzie wiedział w jakim stylu.Mou to wieśniak i tyle nikt go w europie nie lubi, myślcie ze dlaczego sędziowie graja na korzyści realu bo wiedzą ze krytyka Realu by nich zniszczyła taka prawda :D
0
fjutbolu chyba juz lekko przesadza ten serwis !
0
mapson,
zgodzę się z wszystkim co piszesz sędzia uciągnął nam pomocna rękę, ale nie przesadzaj z tym cesciem po pierwsze atak nie był wyraznie tylko w nogia ale w piłke w koncowej fazie jego nogi miał z nia kontakt i nie zapominaj on tyle lat grał w angielskiej tam takie rzeczy to normalne.Jeszcze coś zeby usprawiedliwic sedzie za duzo szumu o sedziowaniu jest kiedy gra real czy tez barca (oni powinni wytrzymując presje tak wiem ale to też ludzie ) .Jeszcze tylko zabiorę udział w zagraniu ręką sergio po pierwsze piłka trafiła prosto pod nogi gracza z madrytu wiec przywilej juz na ich miejscu bym bardzej czepiał sie tych spalonych ktorych nie było a falco wychodził sam na sam :D
0
Cruyff nigdy nie przejdzie bo ma konflikt z zarządem Barcy
0
Stelios23,
Villa,Soldado średniak zmień dilera albo bierz pół bo się wykończysz
0
succub
Ty przespałeś ostatnie 3 miesiące?
0
Athletic to ma młodzież kiedyś im to zaowocuje :D
0
A wy znowu z tymi transferami podobno Fabregas tez miał być lipą miał thiago rozwój zablokować moim zdaniem cole by się bardzo przydał ale już predzej odejdzie szkoleniowiec Chelsea niż Cole to plotka.Bale proszę was on nie gra już lewym obrońcy tylko środek pola co będzie walczył z busim czy masche ?? Ruszcie głową i ile bale będzie kosztował 30 mln euro barcy nie stać!!
0
dawidRM,
narzekanie na sędziów to rola kibiców realu i im ja zostawcie :D A co do tego co napisałeś ze Pepe miał rękę i nie podyktował karnego ale mimo to real miał 2 karne może tak tylko tamci piłkarze nie upadali teatralnie ...Np pepe popisał real ała mój brzuch dostają w rękę i kto symuluje i aktorzy w lidze kto ??? Odpowiedz sobie na to pytanie sam (z 6pkt w lidze to od sedziów real spokojnie za darmo dostał :D)
0