matii7984625
Dołączył/a: marzec 2011
Konin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wierzyc trzeba ale karne powinni wykorzystywac
0
Messi zmian tello niech wejdzie czy co bez formy po tej złotej piłce mu chyba forme zabrali
0
Pique gra dobrze 1 tak bład w sumie to nawet nie bład tylko pewnosc siebie ;DD
0
Nie dosyc ze musza pilnowac bramki naszej to jeszcze strzelac ;/ Messi alexis piach graja
0
Obroncy jak zawsze ratuja dupe ;D
0
Moze nie bedzie sezonowcow ;D
0
IceMan,
Uwierz mi ty też robisz błędy i kto jak to ale TY do czytelników powinieneś być życzliwi i miła ,a robisz z siebie prostaka który doczepia się do byle czego ;D A po drugie to są luźne komentarze więc błędy ortograficzne to normalna sprawa ;D Pozdrawiam ;D
0
To jest chyba ostatniej dekady a nie 25 lecia. Khan to legenda bramkarska nie podważalna jak dla mnie powinien być minimum na drugim miejscu Buffon to zasłużone 1 miejsce ;D
0
Licze na Fabsa dzisiaj teraz niech cos strzeli ;D
0
0
Tak źle jest nie mogę ogladac meczu bo cos z netem mam i transmisje mi tak chodza ze płakac sie chce
0
Ja powiem tak Villa traci na jakość przez messiego (David powinnien stac na srodku a messi na skrzydle tak jak bylo to za czasów Eto messiemu nie robi roznicy skrzydło czy fałszywa 9 Villi tak ). Nie piszcie ze Barca nie traci tak dużo na jego kontuzji bo tracic villa w kazdym waznym meczu pokazuje klasy superpuchar on uratował barce dał jaka kolwiek nadzeje ze moga to wygrac (mówie o 1 meczu ktory szczesliwie zremisowali )
0
Dobra jest światowej klasy bramkarzem ale najlepszy nie jest*
0
Chyba sobie zartujecie iker 1 miejsce za co ???Dobra jest światowej klasy bramkarzem ale najlepszy jest VV.Dam parę argumentów piłkarz który przez około 9 meczy nie wpuścił bramkę na zadnym polu bitwy czy to la liga czy lm czy puchar króla druga sprawa zero wpuszczonych bramek na CN i ile razy Valdes ratował Barca np w pucharze króla takich meczy nikt nie pamięta a ikerowi to się licz.Real ma słaba obronę chyba sobie jaj robicie iker wczoraj w meczu z Malaga świetnie tez nie bronił 1 kary godny błąd.
0
Jakbys zauważył to dostali 100 tyś EURO a za to mozna kupic duzo wody i jedzenia.I nie piszcie ze to nie Real bo to akcja wspólna i Realu i Barcy.Po drugie barca dokłada do unicefu i na to idzie sporo pieniedzy za tym idzie ze dostają sporo wody i jedzenia
0
Tekst świetny IceMan szacunek za to i przyznaje ci 100% racji i tyle w temacie ;D
0
Ja nic nie mam do Ronaldo gra dobrze ale on nawet nie jest 3 piłkarzem świata .Mój wujek który jest kibicem realu od dobrych kilkunastu lat stwierdził obiektywnie i moje zdanie jest identyczne ze pierwsza trójka piłkarzy najlepszych na świecie to Iniesta Xavi Messi.Moja argumentacja Iniesta człowiek który rozgrywa piłkę drybluje strzela najważniejsze gole chociażby mistrzostwa świata bramka w doliczonym czasie która była na wagę zwycięstwa tych rozgrywek.Xavi człowiek który ma nie samowity przegląd pola dodam to tego że to on jest Mózgiem całej gry Barcelony i Hiszpanii jest jednym z nie wielu piłkarzy który chyba nie zanotował jakiegoś dużego spadku formy.A Messi jak powiem tak o nim nie trzeba nic pisać go wystarczy oglądać.I proszę was nie piszcie ze nie znacie petitego to ex barcolnista i świetny piłkarz.
0
Powiem tak ostatnio oglądałem parę filmików na YouTube ma niesamowity drybling ale niestety gra zbyt egoistycznie a to nie pasuje do stylu Barcy.Po drugie cena to jak dla mnie jakiś żart.Mamy tyle świetnych napadziorów zwłaszcza teraz kiedy doszedł Alexis i cuencę nie zapominajmy o Afellay i Villi do tego boja można ściągnąć w każdej chwili.
0
Proszę was nauczcie się czytać(nie pisze do wszystkich ) Cesc powiedział ze jest wdzięczny Arsenalowi bo w dużej mierze to zasługa Arsenalu ze prezentuje taki futbol.Mówi ze nie chce odchodzić ale gdyby miało by się tylko to stać to jedyna opcja to Arsenal.