0

Wierzyc trzeba ale karne powinni wykorzystywac

0

Messi zmian tello niech wejdzie czy co bez formy po tej złotej piłce mu chyba forme zabrali

0

Pique gra dobrze 1 tak bład w sumie to nawet nie bład tylko pewnosc siebie ;DD

0

Nie dosyc ze musza pilnowac bramki naszej to jeszcze strzelac ;/ Messi alexis piach graja

0

Obroncy jak zawsze ratuja dupe ;D

0

Moze nie bedzie sezonowcow ;D

0

IceMan,
Uwierz mi ty też robisz błędy i kto jak to ale TY do czytelników powinieneś być życzliwi i miła ,a robisz z siebie prostaka który doczepia się do byle czego ;D A po drugie to są luźne komentarze więc błędy ortograficzne to normalna sprawa ;D Pozdrawiam ;D

0

To jest chyba ostatniej dekady a nie 25 lecia. Khan to legenda bramkarska nie podważalna jak dla mnie powinien być minimum na drugim miejscu Buffon to zasłużone 1 miejsce ;D

0

Licze na Fabsa dzisiaj teraz niech cos strzeli ;D

0

0

Tak źle jest nie mogę ogladac meczu bo cos z netem mam i transmisje mi tak chodza ze płakac sie chce

0

Ja powiem tak Villa traci na jakość przez messiego (David powinnien stac na srodku a messi na skrzydle tak jak bylo to za czasów Eto messiemu nie robi roznicy skrzydło czy fałszywa 9 Villi tak ). Nie piszcie ze Barca nie traci tak dużo na jego kontuzji bo tracic villa w kazdym waznym meczu pokazuje klasy superpuchar on uratował barce dał jaka kolwiek nadzeje ze moga to wygrac (mówie o 1 meczu ktory szczesliwie zremisowali )

0

Dobra jest światowej klasy bramkarzem ale najlepszy nie jest*

0

Chyba sobie zartujecie iker 1 miejsce za co ???Dobra jest światowej klasy bramkarzem ale najlepszy jest VV.Dam parę argumentów piłkarz który przez około 9 meczy nie wpuścił bramkę na zadnym polu bitwy czy to la liga czy lm czy puchar króla druga sprawa zero wpuszczonych bramek na CN i ile razy Valdes ratował Barca np w pucharze króla takich meczy nikt nie pamięta a ikerowi to się licz.Real ma słaba obronę chyba sobie jaj robicie iker wczoraj w meczu z Malaga świetnie tez nie bronił 1 kary godny błąd.

0

Jakbys zauważył to dostali 100 tyś EURO a za to mozna kupic duzo wody i jedzenia.I nie piszcie ze to nie Real bo to akcja wspólna i Realu i Barcy.Po drugie barca dokłada do unicefu i na to idzie sporo pieniedzy za tym idzie ze dostają sporo wody i jedzenia

0

Tekst świetny IceMan szacunek za to i przyznaje ci 100% racji i tyle w temacie ;D

0

Ja nic nie mam do Ronaldo gra dobrze ale on nawet nie jest 3 piłkarzem świata .Mój wujek który jest kibicem realu od dobrych kilkunastu lat stwierdził obiektywnie i moje zdanie jest identyczne ze pierwsza trójka piłkarzy najlepszych na świecie to Iniesta Xavi Messi.Moja argumentacja Iniesta człowiek który rozgrywa piłkę drybluje strzela najważniejsze gole chociażby mistrzostwa świata bramka w doliczonym czasie która była na wagę zwycięstwa tych rozgrywek.Xavi człowiek który ma nie samowity przegląd pola dodam to tego że to on jest Mózgiem całej gry Barcelony i Hiszpanii jest jednym z nie wielu piłkarzy który chyba nie zanotował jakiegoś dużego spadku formy.A Messi jak powiem tak o nim nie trzeba nic pisać go wystarczy oglądać.I proszę was nie piszcie ze nie znacie petitego to ex barcolnista i świetny piłkarz.

0

Powiem tak ostatnio oglądałem parę filmików na YouTube ma niesamowity drybling ale niestety gra zbyt egoistycznie a to nie pasuje do stylu Barcy.Po drugie cena to jak dla mnie jakiś żart.Mamy tyle świetnych napadziorów zwłaszcza teraz kiedy doszedł Alexis i cuencę nie zapominajmy o Afellay i Villi do tego boja można ściągnąć w każdej chwili.

0

Proszę was nauczcie się czytać(nie pisze do wszystkich ) Cesc powiedział ze jest wdzięczny Arsenalowi bo w dużej mierze to zasługa Arsenalu ze prezentuje taki futbol.Mówi ze nie chce odchodzić ale gdyby miało by się tylko to stać to jedyna opcja to Arsenal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?