matik904
Dołączył/a: listopad 2012
Tarnów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Morata bardzo przypomina aktualnego Cristiano.
1
Dość nienaturalnie się noga ułożyła Rodriemu, kiedy zablokował strzał Kane i pewnie z tego powodu uraz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakoś rozśmieszył mnie tytuł :D
10
NEYMAR JR:
"Najbrzydszy gracz, z którym grałem? Ku*wa, grałem w tak wielu meczach, stary, to niezłe pytanie. Ku*wa, z całym szacunkiem… Vini Jr, on rani człowieka [śmiech]. Spójrz na Viniego, kocham cię, ale bracie. Dobrą rzeczą jest to, że jest zabawny, więc to rekompensuje."
Specjalna komisja antyrasistowska Viniego się musi zająć Neymarem xD
0
@Rupert_Haubica Ferran nie jest baskiem.
0
@MrPGG taki jest teraz trend po prostu i na postach dotyczących Barcelony zyskuje się najwiecej reakcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś wie dlaczego Christensen został zmieniony? Moim zdaniem grał naprawdę dobrze, lepiej niż Eric.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cyzix Nie rozumiem dlaczego porównujecie ten wynik do początków Guardioli xD
0
@krzywy Od końcówki tamtego sezonu to każdy ma z nami dobry taktycznie mecz :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Komentarz usunięty
0
Mingueza tez super powrót...
2
@norbi77 dodalbym jeszcze Casillasa
2
Messi dla nas zostanie wielką legendą i tutaj nie mamy o co się sprzeczać, wiadomo że atmosfera jego odejścia nie jest przyjazna dla obu stron lecz czy nie taką również wielka legendą nie był Xavi, Iniesta czy Puyol? Dalej wygrywaliśmy bez nich La Ligę, dalej odnosiliśmy sukcesy i dalej byliśmy tą wielką Barceloną. Wierzmy w nasz zespół ponieważ to nie jest zwykły klub... to jest F.C. BARCELONA! To jest więcej niż klub, dla nas... dla jej kibiców.
7
@socha to z tym Xavim mogłeś sobie darować...
0
@Buksza Nie każdy bohater nosi pelerynę xd
0
@Socjopata Przynajmniej tyle że za 2 zł xD
5
Bardzo smutny ten Żewłakow :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
TVN to antypolska telewizja więc nie ma co się dziwić
5
To teraz Valverde tą zmianą opluł Malcoma...
31
Myślę, że kopanie piłką w zawodnika z młodszych sekcji, ponieważ niechcący uderzył Ramosa w twarz jest dla mnie przykładem debilizmu, a nie pokazania charakteru.
0
No to niezły kapitan z Ramosa
0
Alba tragiczny mecz
1
Jeśli chodzi o pachy to bloker na pewno pomoże :)
5
Campeones !!
0
I pomyśleć ze takiego piłkarza kupiliśmy za grosze... jeden z lepszych transferów ostatnich lat moim zdaniem