0

Lepszego prezentu chyba już nie dostanę w te święta :D

2

Jebany śmieć.

0

Suarez do zmiany... dość tego partactwa w ataku

1

Nice i Atletico za 100 :)

1

Nawet 5% tych pieniedzy z transferu nigdy na oczy nie zobaczysz a pierdzielisz jakbyś Ty płacił za tego piłkarza. Radzę dać czas temu zawodnikowi bo moze dać nam dużo radości dać. Pozdrawiam

0

Ładną komedia nam nasi dzis urządzili

5

Czy ter Stegen umie sie rzucać ?

0

Naciecza ?

0

Enrique zostaje !!!

0

Ten strzał podkreślił grę Adriano dziś

0

Marzyć to każdy może.

0

Po dzisiejszym meczu City nie ma się czego obawiać....

1

Widzę że Enrique nie uczy się na błędach...

1

No cóż, już przeszłości nie zmienimy, teraz już zostaje tylko liczyć na to że nasz trener zauważy błedy jakie popełniliśmy w meczu z Realem i że po kolejnym Gran Derbi bedziemy mieć lepsze wspomnienia niż tym z soboty :)

0

Nie tylko ty... Jeremy :)

0

Czy tylko Pedro gra pressingiem ?

0

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1391450_579203645461047_1988096487_n.jpg Uważam że ten skład będzie lepszy niż ten powyżej ;)

0

Chyba inny mecz oglądamy...

0

VALDES KRÓLU

0

WTF ?????

0

Sądząc po formie Pedro na dzień dzisiejszy 40 mln to suma którą można zaakceptowac lecz wątpię czy Barcelona bylaby chętna do sprzedaży ponieważ to wychowanek .

0

Czerwona 0_0 Żeby obronic ten rezultat bo jest bardzo korzystny w obecnej sytuacji .

0

Moim zdaniem warto dac te 50 mln ponieważ Luiz jest młodym zawodnikiem na kilka lat który do tego udowadnia że jest znakomitym obrońcą, a lepiej teraz połozyc na stół 50 mln niż potem żałowac że go nie kupiliśmy jak Thiago Silve z Milanu.

0

ja pierdziele 0_0

0

Kapitalny debiut Taty

0

Zobacz pod zdjęciem artykułu

0

Thiago Silva powiedział że chce dołączyc do Barcelony. Tak pisze na Marca.com

0

Na Sport.es piszą że Barcelona zamierza złożyc ofertę opiewającą na 32mln euro za Thiago Silve

0

A Muniesa już Stoke City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?