matik904
Dołączył/a: listopad 2012
Tarnów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepszego prezentu chyba już nie dostanę w te święta :D
2
Jebany śmieć.
0
Suarez do zmiany... dość tego partactwa w ataku
1
Nice i Atletico za 100 :)
1
Nawet 5% tych pieniedzy z transferu nigdy na oczy nie zobaczysz a pierdzielisz jakbyś Ty płacił za tego piłkarza. Radzę dać czas temu zawodnikowi bo moze dać nam dużo radości dać. Pozdrawiam
0
Ładną komedia nam nasi dzis urządzili
5
Czy ter Stegen umie sie rzucać ?
0
Naciecza ?
0
Enrique zostaje !!!
0
Ten strzał podkreślił grę Adriano dziś
0
Marzyć to każdy może.
0
Po dzisiejszym meczu City nie ma się czego obawiać....
1
Widzę że Enrique nie uczy się na błędach...
1
No cóż, już przeszłości nie zmienimy, teraz już zostaje tylko liczyć na to że nasz trener zauważy błedy jakie popełniliśmy w meczu z Realem i że po kolejnym Gran Derbi bedziemy mieć lepsze wspomnienia niż tym z soboty :)
0
Nie tylko ty... Jeremy :)
0
Czy tylko Pedro gra pressingiem ?
0
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1391450_579203645461047_1988096487_n.jpg Uważam że ten skład będzie lepszy niż ten powyżej ;)
0
Chyba inny mecz oglądamy...
0
VALDES KRÓLU
0
WTF ?????
0
Sądząc po formie Pedro na dzień dzisiejszy 40 mln to suma którą można zaakceptowac lecz wątpię czy Barcelona bylaby chętna do sprzedaży ponieważ to wychowanek .
0
Czerwona 0_0 Żeby obronic ten rezultat bo jest bardzo korzystny w obecnej sytuacji .
0
Moim zdaniem warto dac te 50 mln ponieważ Luiz jest młodym zawodnikiem na kilka lat który do tego udowadnia że jest znakomitym obrońcą, a lepiej teraz połozyc na stół 50 mln niż potem żałowac że go nie kupiliśmy jak Thiago Silve z Milanu.
0
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/557978_549993701715375_936544788_n.jpg :D
0
ja pierdziele 0_0
0
Kapitalny debiut Taty
0
Zobacz pod zdjęciem artykułu
0
Thiago Silva powiedział że chce dołączyc do Barcelony. Tak pisze na Marca.com
0
Na Sport.es piszą że Barcelona zamierza złożyc ofertę opiewającą na 32mln euro za Thiago Silve
0
A Muniesa już Stoke City