O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 14

Komentarze

0

Arsenal nie jest w ścisłym top5 klubów w europie, a Barca jest. Arsenal to bardzo silny klub, ale jednak słabszy. Nie sprawdzałem wyników i trofeów za ostatnie 30 lat, ale myślę, że Arsenal nie ma startu. Porównać go można raczej z Atletico, Borussia, PSG, czy Interem. Chociaż też ciężko, bo jednak jeszcze jakiś czas temu gdzieś wisiał zegar, który odliczał dni od wygrania ostatniego trofeum przez Arsenal... Kase mają, stadion, kibiców itd. Ale jednak trochę brakuje im do tego ścisłego Top. W każdym razie obecnie.

1

Oglądam te najlepsze gole Alexisa i... 1 - fart - myślę, że nie chciał tak strzelać. 2 - głównie świetne podanie Xaviego. 3 - Rajd Messiego. 4 - podanie Messiego. .. z resztą się zgadzam, że świetne gole

Ciekawy jestem czy jest gdzieś kompilacja z jego potknięciami na piłce i z zaprzepaszczonymi sytuacjami..

0

Panowie dosyć istotną kwestią jest fakt, że to Barca chciała sprzedać Alexisa a nie to Alexis chciał odejść. Z Barcelony nikt dobrowolnie, sam z siebie raczej nie odchodzi, bo nie można zajść wyżej. Arsenal to słabszy klub, więc dla Alexisa to degradacja. Barca kupuje Suareza, więc się wzmacnia. Zauważcie, że najlepsze kluby sprzedają swoich niezłych zawodników i zastępują ich lepszymi. Te słabsze kluby kupują takich Alexisów i dla nich to jest wzmocnienie.

0

myślę, że kwota za suareza jest dwa razy zawyżona, ale kwota za alexisa także.. myślę też, że Suarez jest dwa razy lepszy od Alexisa, więc ogólnie się zgadza :)

0

w 10 meczach 5 goli przeciwko drużynom z pierwszej 6 czyli jednak strzelał. Nie strzelał za to Luis goli z karnych, ponieważ wykonywał je Gerrard :) Miał też w tych 10 meczach 5 asyst przeciwko drużynom z pierwszej 6 :) i 18 razy w 33 meczach wybierano go Man of the match :) słabiak.. gdzie mu do Alexisa ;)

Zobacz wszystkie

11

Ludzie.. raczej nie pisze komentarzy ale to co za przeproszeniem pie....licie.. mnie do tego zmusiło ;| Sprzedajemy najbardziej irytującego piłkarza, który przez 2 dwa sezony grał totalny piach i po każdym meczu były narzekania na jego temat. Ciągłe symulki, nieudane dryblingi, mega dużo strat, 9/10 sytuacji 100% marnowanych! Alexis prawie zawsze wybierał najgorszą opcję zagrania!!! Do tego kosztował kosmiczne pieniądze i po prostu najzwyczajniej w świecie zawodził!!! Przychodził do nas jako najlepszy piłkarz ligi włoskiej i były z nim związane wysokie oczekiwania ale im nie sprostał. Był w ogóle nie kompatybilny z pomocą i z Messim. Za każdym razem modliłem się żeby w składzie był Pedro a nie on.. wyszedł mu jedynie ostatni sezon, w którym rzeczywiście nastrzelał trochę goli i miał sporo asyst! Sama ambicja i to, że ktoś dużo biega, niekoniecznie musi wiele znaczyć.. Dobrze jak chłopak ma serce do gry itd. ale gorzej jeśli głównie to go wyróżnia... Ile było sytuacji kiedy wchodząc w drybling potykał się o własne nogi? Ile było sytuacji, w której nie potrafił odegrać z pierwszej piłki? Alexis to piłkarz, który kiedy do nas przychodził miał duży potencjał, ale moim zdaniem nie został wykorzystany, albo nie został rozwinięty. Myślę też, że Alexis nie pasował do nas pod względem technicznym, szybkości rozegrania, umiejętności gdy z na małej przestrzeni z pierwszej piłki. Jego zaletami była szybkość i walczność.. może jeszcze wiek i to wszystko!!! W tym momencie wymieniamy najbardziej irytującego zawodnika w zespole na najlepszego napastnika PL, który sam wygrywa mecze... Jak dla mnie jest to znakomity ruch z naszej strony. Na pewno nie bd płakał po Alexisie. Przeciwnie. Cieszę się, że odchodzi.

2

Myślę, że za 40 mln jest 20 lepszych piłkarzy od Alexisa na pozycji skrzydłowego. To, że ktoś gra w Barcelonie nie znaczy, że nie może być przereklamowany.

1

Oglądam te najlepsze gole Alexisa i... 1 - fart - myślę, że nie chciał tak strzelać. 2 - głównie świetne podanie Xaviego. 3 - Rajd Messiego. 4 - podanie Messiego. .. z resztą się zgadzam, że świetne gole

Ciekawy jestem czy jest gdzieś kompilacja z jego potknięciami na piłce i z zaprzepaszczonymi sytuacjami..

0

zaraz bd normalne komentarze czy mecz jest na nce czy jest na cplus czy bd na tvp itp :D:D:D

0

Ogólnie to coraz bardziej bawią mnie takie teksty na tej i innej str. int. o tematyce sportowej... Cholera jasna. Okno transferowe jest zamknięte. City maja 10 napastników. My mamy także raczej dobrą liczbę. Poza tym raczej Większość piłkarzy chciałaby grac w Barcelonie. Ja też bym chciał!! Ludzie opanujcie się... Niedługo napiszecie, że Grzesio Rasiak jeśli zmieni klub to tylko na Barcelone, Dolcanowi Ząbki mówi nie. Jakaś paranoja... wiem, że trzeba o czymś pisać, ale ile można w kółko biadolić o tym samym... Takich newsów możnaby było napisac pewnie tyle, ilu jest piłkarzy. Wystarczy zamiast Pato wpisać sobie jakiekolwiek inne nazwisko... Pomyślcie o tym co was by zainteresowało. Często wchodzę na tą str. i czytam ją, prawie tak jak startowy onet.pl, ale albo poziom wam spada, albo ja stałem się bardziej wymagający. Wy również moglibyście więcej wymagać od siebie. Żeby nie było, że tylko krytykuje podpowiem: może warto, kiedy nic się nie dzieje, odświeżyć jakieś stare ciekawe historie z Barca i jej piłkarzami związane? Może kibiców ciekawi też historia klubu?

pzdr.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?