matilasek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal nie jest w ścisłym top5 klubów w europie, a Barca jest. Arsenal to bardzo silny klub, ale jednak słabszy. Nie sprawdzałem wyników i trofeów za ostatnie 30 lat, ale myślę, że Arsenal nie ma startu. Porównać go można raczej z Atletico, Borussia, PSG, czy Interem. Chociaż też ciężko, bo jednak jeszcze jakiś czas temu gdzieś wisiał zegar, który odliczał dni od wygrania ostatniego trofeum przez Arsenal... Kase mają, stadion, kibiców itd. Ale jednak trochę brakuje im do tego ścisłego Top. W każdym razie obecnie.
1
Oglądam te najlepsze gole Alexisa i... 1 - fart - myślę, że nie chciał tak strzelać. 2 - głównie świetne podanie Xaviego. 3 - Rajd Messiego. 4 - podanie Messiego. .. z resztą się zgadzam, że świetne gole
Ciekawy jestem czy jest gdzieś kompilacja z jego potknięciami na piłce i z zaprzepaszczonymi sytuacjami..
0
Panowie dosyć istotną kwestią jest fakt, że to Barca chciała sprzedać Alexisa a nie to Alexis chciał odejść. Z Barcelony nikt dobrowolnie, sam z siebie raczej nie odchodzi, bo nie można zajść wyżej. Arsenal to słabszy klub, więc dla Alexisa to degradacja. Barca kupuje Suareza, więc się wzmacnia. Zauważcie, że najlepsze kluby sprzedają swoich niezłych zawodników i zastępują ich lepszymi. Te słabsze kluby kupują takich Alexisów i dla nich to jest wzmocnienie.
0
myślę, że kwota za suareza jest dwa razy zawyżona, ale kwota za alexisa także.. myślę też, że Suarez jest dwa razy lepszy od Alexisa, więc ogólnie się zgadza :)
0
w 10 meczach 5 goli przeciwko drużynom z pierwszej 6 czyli jednak strzelał. Nie strzelał za to Luis goli z karnych, ponieważ wykonywał je Gerrard :) Miał też w tych 10 meczach 5 asyst przeciwko drużynom z pierwszej 6 :) i 18 razy w 33 meczach wybierano go Man of the match :) słabiak.. gdzie mu do Alexisa ;)
0
Kiedyś Bronowicki robił jak chciał Ronaldo w meczy Polska - Portugalia ale to nie znaczy, że jest mega zajebistym zawodnikiem. Po prostu wyszedł mu mecz. Jak można używać słowa "przereklamowany" w stosunku do gościa, który ma średnią prawie gola na mecz w PL? W 33 meczach w PL miał 31 goli i 19 asyst i 3 miesiące nie grał.. rzeczywiście przereklamowany.. Poszukaj statystyk z jego dotychczasowej kariery w anglii i holandii.. i porównaj to z Alexisem ^^'
2
Myślę, że za 40 mln jest 20 lepszych piłkarzy od Alexisa na pozycji skrzydłowego. To, że ktoś gra w Barcelonie nie znaczy, że nie może być przereklamowany.
0
Kolega, który jest kibicem Manchestery Utd na wieść, że Alexis przechodzi do Arsenalu a nie Utd skomentował to krótkim "Uff".. Myślę, że to najtrafniej opisuje tego piłkarza
11
Ludzie.. raczej nie pisze komentarzy ale to co za przeproszeniem pie....licie.. mnie do tego zmusiło ;| Sprzedajemy najbardziej irytującego piłkarza, który przez 2 dwa sezony grał totalny piach i po każdym meczu były narzekania na jego temat. Ciągłe symulki, nieudane dryblingi, mega dużo strat, 9/10 sytuacji 100% marnowanych! Alexis prawie zawsze wybierał najgorszą opcję zagrania!!! Do tego kosztował kosmiczne pieniądze i po prostu najzwyczajniej w świecie zawodził!!! Przychodził do nas jako najlepszy piłkarz ligi włoskiej i były z nim związane wysokie oczekiwania ale im nie sprostał. Był w ogóle nie kompatybilny z pomocą i z Messim. Za każdym razem modliłem się żeby w składzie był Pedro a nie on.. wyszedł mu jedynie ostatni sezon, w którym rzeczywiście nastrzelał trochę goli i miał sporo asyst! Sama ambicja i to, że ktoś dużo biega, niekoniecznie musi wiele znaczyć.. Dobrze jak chłopak ma serce do gry itd. ale gorzej jeśli głównie to go wyróżnia... Ile było sytuacji kiedy wchodząc w drybling potykał się o własne nogi? Ile było sytuacji, w której nie potrafił odegrać z pierwszej piłki? Alexis to piłkarz, który kiedy do nas przychodził miał duży potencjał, ale moim zdaniem nie został wykorzystany, albo nie został rozwinięty. Myślę też, że Alexis nie pasował do nas pod względem technicznym, szybkości rozegrania, umiejętności gdy z na małej przestrzeni z pierwszej piłki. Jego zaletami była szybkość i walczność.. może jeszcze wiek i to wszystko!!! W tym momencie wymieniamy najbardziej irytującego zawodnika w zespole na najlepszego napastnika PL, który sam wygrywa mecze... Jak dla mnie jest to znakomity ruch z naszej strony. Na pewno nie bd płakał po Alexisie. Przeciwnie. Cieszę się, że odchodzi.
0
8 meczów
0
wie ktos czemu messi rzucil w cisse koszulka? i nie wzial jego koszulki tylko odszedl? troche chamskie to bylo...
0
"Co do regularności Ronaldo w Realu napiszę, że trafienie Messiego na 4-0 z Sevillą było 41 bramką w 42 kolejnych występie Argentyńczyka, a w 2010roku 61 bramka w 61 meczu."
Co o tym sądzicie? uważacie, że to prawdziwa informacja? pytanie do adminów, bo oni to pewnie jakoś liczą?:d
0
jak dla mnie to kopenhaga miala jakies 5 sytuacji, dobrych sytuacji... my mielismy z 20 takich sytuacji, chociaz w sumie to kazda nasza akcja byla taka grozna... poza tym to mecz w naszym wykonaniu w tempie spacerowym i wygrany najmniejszym nakladem sil... gdybysmy musieli strzelic dzisiaj 5 goli to bysmy strzelili (gdyby te nieuznane byloby 5).
bardzo dobry mecz messiego i pique i mascherano
NieSaMoWiTy mecz Iniesty!!!! to co dzisiaj robil bylo na najwyzszym swiatowym poziomie!!!
Mysle ze nie mozemy sie za bardzo podniecac ta kopenhaga... chlopaki wiedzieli ze przegraja i nie chcieli sie tez wychylac... widac bylo ze 1;0 im pasuje...
0
Ogólnie to coraz bardziej bawią mnie takie teksty na tej i innej str. int. o tematyce sportowej... Cholera jasna. Okno transferowe jest zamknięte. City maja 10 napastników. My mamy także raczej dobrą liczbę. Poza tym raczej Większość piłkarzy chciałaby grac w Barcelonie. Ja też bym chciał!! Ludzie opanujcie się... Niedługo napiszecie, że Grzesio Rasiak jeśli zmieni klub to tylko na Barcelone, Dolcanowi Ząbki mówi nie. Jakaś paranoja... wiem, że trzeba o czymś pisać, ale ile można w kółko biadolić o tym samym... Takich newsów możnaby było napisac pewnie tyle, ilu jest piłkarzy. Wystarczy zamiast Pato wpisać sobie jakiekolwiek inne nazwisko... Pomyślcie o tym co was by zainteresowało. Często wchodzę na tą str. i czytam ją, prawie tak jak startowy onet.pl, ale albo poziom wam spada, albo ja stałem się bardziej wymagający. Wy również moglibyście więcej wymagać od siebie. Żeby nie było, że tylko krytykuje podpowiem: może warto, kiedy nic się nie dzieje, odświeżyć jakieś stare ciekawe historie z Barca i jej piłkarzami związane? Może kibiców ciekawi też historia klubu?
pzdr.
0
Ibra czuł wstyd, bo nie mógł sobie poradzić i okazało się, że większość zespołu potrafi więcej niż on. To tak jak w szkole jeden uczeń dostaje z klasówki 5 a drugi 3. Ten, który dostał 3 wstydzi się, że jego koledzy się lepiej uczą od niego. Ibra starał się dorównać poziomem do reszty zespołu ale nie był w stanie. Ja tak odbieram słowa agenta;)
0
powiem tak: Nie zdziwiłbym się gdyby było standardowe 1:1 na wyjeździe. Biorąc jednak pod uwagę ofensywne nastawienie obu zespołów bardzo możliwa jest goleada ;) myślę że równie dobrze mogłoby być jakieś 4;1 dla Barcelony. Wynik odwrotny uważam za mało realny.
0
chyba zart... Robinho to taki dobry pilkarz, ze siedzi na lawce w man city... kazdy jego nowy klub jest jego wymarzonym klubem z dziecinstwa, co pokazuje jak bardzo jest przywiazany do barw klubowych... zwyczajnie leci na kase, poza tym non stop slychac o jego chimerach... i za inteligentny tez nie jest.. lepiej niech bojan i pedro sie juz ogrywaja
0
kto wybiera sie do Warki na Włodkowica we Wroclawiu? :D
0
powtorka jest o 00:15 na canal plus sport :)
0
jakim cudem ibrahimovic bd zarabial mniej w barcelonie?????
12 mln x 44% podatku dochodowego daje na czysto jakies 6,7 mln !! we wloszech
9 mln x 23% podatku dochodowego daje na czysto 7 mln w hiszpanii!!
ludzie kto to liczy... ^^'
0
Chelsea to nie sa chlopcy do bicia... Ostatnio czesto z nimi gralismy i to byly wyrownane mecze... wtedy na lawce siedzial u nich Mourinho... Teraz spodziewac sie nalezy takze wyrownanych meczow... chociaz wiadomo ze wszystko jest mozliwe... wysoka wygrana z naszej strony ale takze ze strony Chelsea, gdyby strzelili szybko gola czy dwa z kontry... w Chelsea sa tacy pilkarze jak: Lampard, Terry, Ballack, Drogba, Essien, Bosingwa... Składy sa raczej wyrownane... Serce podpowiada za Barca ale rozum mowi mi ze to nie bd latwy dwumecz...
0
to czekamy na final Copa del Rey i miejmy nadzieje LM:)
0
fajnie by bylo jak Barca miala lewa str. tak samo mocna jak prawa :) wtedy mysle ze nie byloby zadnej konkurencji. Messi i Alves na prawej a na lewej ... no wlasnie kto najbardziej pasowalby na lewa, zeby obie str byly wyrownane i mialy podobny potencjal ofensywny? :D
0
Alves to taki Roberto Carlos za swoich najlepszych czasow:) tylko strona boiska inna
0
a tak z innej beczki to: czy gol strzelony przez numancie (barkero) z wolnego powinien byc uznany? podyktowany zostal za zagranie reka a barkero strzal oddawal bezposrednio... czy nie powinien ktos przed nim dotknac pilki? czy mogl to byc strzal bezposredni?
0
"Chcemy zdobyć potrójną koronę dla naszych kibiców." wczesniej nie bylo takich glosow z wnetrza zespolu o wszystkich 3 trofeach:) widac ze druzyna ma postawione cele:) poprzeczka jest wysoko ale tylko kiedy sie ja podnosi, podnosi sie swoja wartosc :) ten sezon jest dla Barcy:)
0
niekotre pkty regulaminu sa "lekko" kontrowersyjne ... ( czy 3 kropki to juz za duzo kropek?)
0
slyszalem ze tvp zamierza nadawac barca tv za darmo :d
0
zaraz bd normalne komentarze czy mecz jest na nce czy jest na cplus czy bd na tvp itp :D:D:D
0
ale nie mow ze to nie bylo smieszne:D:D ( do moderatora) i tez jestem za Barca:P