matioks12
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2011
Opole
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratulacje dla ManU, byli lepsi fizycznie, stworzyli więcej dogodnych sytuacji (aż 3) a Barca tak naprawdę jedną (podanie Iniesty do Thiago, bo bramka Thiago to był tylko pokaz jego możliwości). Mecz był nudny jak flaki w oleju...Visca el Barca!!!
0
sranie w banie ... po raz 6: w tym okienku nikogo nie kupimy ;(
0
najpierw muszą się sprężyć na Almerie i dopiero potem myśleć o zwycięstwie w GD ;)
0
a ja mówie po raz 5: w tym okienku nikogo nie kupimy
0
Rossi to drewno
0
nie kupimy bo zawsze jacyś szejkowie z manchesteru wszędzie sie musza wpie*** tam gdzie nie potrzeba, albo Rossel nie chce kasy wykładać albo np. takiemu Villarealowi nie pasuje kupa szmalu za takiego drewnika jakim jest Rossi, albo zaczyna się pier***e że nam nikogo nie potrzeba bo jest Thiago jakieś Fontasy i inne... Teraz żeby kupić jakiegos młodego utalentowanego piłkarza to trzeba dać przynajmniej 30-40mln, za 20 to my se możemy jakiegoś Ballaca albo Raula kupić, stare pierdoły... nikt ławy grzać nie chce, każdy kto mało gra spi****a do innego klubu.. wyjątkiem był jurek dudek...ja sie wcale Bojanowi nie dziwię że odchodzi..Kurde Pep zamiast dać szansę w niektórych meczach młodemu Jefrenowi czy Bojanowi to trzyma takiego Ville który przez 10 meczy w pewnym czasie bramki nie umiał strzelić... mamy wspaniały zespół jednak wszystko jest pięknie dopóki ktoś kontuzji nie złapie.. trzeba stawiać na młodych z naszej szkółki a nie Aresnalom i innym oddawać..od wykładania kosmicznych pieniedzy jest real i city, my musimy liczyć na swoich..
0
ej @Santana10 ty masz małe problemy ze wzrokiem...Leo10K16 nie pisał ,,nie OGARNIĘTY'' tylko ,,nie OGRANY''!!!!!!!!!!!
0
ja mówie po raz 4: nikogo nie kupimy ;)
0
ja po raz kolejny powtarzam: w tym roku nikogo nie kupimy!!!dla mnie nie ma takiej potrzeby!!!!
0
ja po raz kolejny powtarzam: w tym roku nikogo nie kupimy!!!dla mnie nie ma takiej potrzeby!!!!
0
nikogo w tym roku nie kupimy zobaczycie
0
ciekawe co by mou powiedział.. pewnie tak: pur que? bo jestem najlepszy..
0
on po prostu pasuje do Blaugrany!!!!;D kocham jak on sie cieszy ;)
0
WELCOME CESC!!!!
0
bezapelacyjnie bacham
0
hmm ile Barca zdobyła kasy za wygranie LM i LaL? mówiło sie że za Lm ok. 180mln ale nie wiem czy to prawda.. jeśli tak to dziwne że mamy tylko tyle na transfery.. chociaż trzeba długi spłacać..
0
znając was to 2/3 (przepraszam tych których to nie dotyczy) nie widzieli Thiago w ogóle na oczy, co dopiero na boisku, ja go nie widziałem na , nie wiem jak on gra i nie będę sie na jego temat wypowiadał, jeśli naprawdę byłby wielkim talentem na skalę Messiego, Xaviego, Iniesty i ogólnie całej Barcelony to Guardiola na pewno nie chciał by Fabregasa...
0
mistrzowskiego składu się nie zmienia.. jeden obrońca na rezerwe i ewentualnie ktoś jeszcze do ofensywy, ale nie koniecznie , żadne Fabregasy, Sanchezy , pastore nie sa nam potrzebne.. według mnie przynajmniej ;)
0
jeśli chodzi o bramke Abidala to nie jest jego wina, to wina barmkarza który stał i patrzył się na piłke jak dupa wołowa.. sam byłem bramkarzem i wszystkie piłki do 5 metra muszą być przynajmniej wybite przez bramkarza...
0
ja chcę Lioriente!!!!
0
najlepiej wszystkich zawodników ściągnijmy do Barcy..
0
eehh dla mnie to niech się na obronie skupią, bo pomoc i atak to mamy OK.. oni zamiast szukać jakiegoś młodego i utalentowanego obrońcy to się zajmują tym co mamy dobre... Puyol wiecznie grał nie będzie, Pique też odpoczynku potrzebuje.. moje zdanie takie: najpierw 2 obrońców i potem ewentualnie ktoś do ofensywy ;)
0
o czym on gada, przecież Barca rozniesie ich..
0
od ilu lat można sie tam zapisać?
0
ej co myślicie o Theo Walcott? mi się on podoba i ja osobiście widzę go w Barcelonie :)
0
oj nie tylko ty David.. nie tylko ty ;)
0
tutaj macie linka do drugiej piosenki:
0
pierwsza piosenka :
0
26- jak w dwóch roz**** sześciu
0
i kolejne 3 punkciki do ligi typerów ;D