0

MIAZGAAAA!!!!! ORGAAAZM!!!!!!Barca!! Barca!!! Barca!!!! angielska liga w cieniu... Visca el Messi,Pedro,Villa, Xavi, Iniesta,Abidal i tak dalej ;D

0

3-1

Villa 44' Pedro 52' Iniesta 76' - Giggs/Rooney 14'

0

to piłka nożna czy skoki narciarskie i czy to czasem nie jest japończyk xD

0

@jimmy 5-0 wina sędziów.. dlaczego? nie wy**** wcześniej z boiska Marcelo i Lamosa... byłoby chyba z 8 gdyby nie to...

0

kolesia po***

0

gówno mnie obchodzi co ten zdrajca se będzie gadał, on już zawsze będzie znienawidzony przez kibiców Barcy i nic tego nie naprawi..

0

yeahhh w lidze typerów 1-3 obstawiałem ;D

0

coś myślę że za pewnie do tego podszedł ten koleś ;/ żeby sie nie zdziwił jak w 20 minucie 2 w plecy bedzie bo Barca nie ma dobrych pierwszych minut

0

Fabregasa tak za 2-3 sezony kupić, bo teraz sie nie przyda a poza tym w ataku idzie nam dosyć dobrze. Ja zastanowił bym sie nad Baylem z totethamu i, powrót Caseresa i ewentualnie jakiś środkowy obrońca. Sprzedać milito i ewentualnie Bojana oraz kupić Sancheza lub Aguero

Visca el Barca

0

boję się w tym meczu pierwszych 15 i ostatnich 5 minut, jeśli nie stracimy gola wygramy ten mecz

0

@lukasoon: jakby Messi nie miał pokory ty by powiedział że madryt grał antyfutbol i coś takiego nie zasługuje na finał

0

bufona hahaha

0

@santana10: tak jak Liverpool ;) Villa dwie i Messi jedną

0

man of the day: kuz

0

ej kamil ale pytanko: czy Messi sie kładzie tak jak żelus , di maryja, mascherano czy Buscets????? przyznajesz jednak że tak nie faulowano jak dzisiaj i mimo wszystko pele czy maradona mieli troszkę łatwiej ....

0

na początku myślałem że to gówno ale teraz jak tak na nią patrzę to nie jest taka zła ;)

0

Pele niby taki dobry ale patrzcie jakie kiedyś były zasady.... kiedyś to jedno dotkniecie i sędzia faul gwiżdża a teraz to jest gra dla mężczyzn a nie takich laleczek jaką on był...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?