matioks12
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2011
Opole
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MIAZGAAAA!!!!! ORGAAAZM!!!!!!Barca!! Barca!!! Barca!!!! angielska liga w cieniu... Visca el Messi,Pedro,Villa, Xavi, Iniesta,Abidal i tak dalej ;D
0
3-1
Villa 44' Pedro 52' Iniesta 76' - Giggs/Rooney 14'
0
to piłka nożna czy skoki narciarskie i czy to czasem nie jest japończyk xD
0
@jimmy 5-0 wina sędziów.. dlaczego? nie wy**** wcześniej z boiska Marcelo i Lamosa... byłoby chyba z 8 gdyby nie to...
0
kolesia po***
0
gówno mnie obchodzi co ten zdrajca se będzie gadał, on już zawsze będzie znienawidzony przez kibiców Barcy i nic tego nie naprawi..
0
yeahhh w lidze typerów 1-3 obstawiałem ;D
0
coś myślę że za pewnie do tego podszedł ten koleś ;/ żeby sie nie zdziwił jak w 20 minucie 2 w plecy bedzie bo Barca nie ma dobrych pierwszych minut
0
Fabregasa tak za 2-3 sezony kupić, bo teraz sie nie przyda a poza tym w ataku idzie nam dosyć dobrze. Ja zastanowił bym sie nad Baylem z totethamu i, powrót Caseresa i ewentualnie jakiś środkowy obrońca. Sprzedać milito i ewentualnie Bojana oraz kupić Sancheza lub Aguero
Visca el Barca
0
boję się w tym meczu pierwszych 15 i ostatnich 5 minut, jeśli nie stracimy gola wygramy ten mecz
0
@lukasoon: jakby Messi nie miał pokory ty by powiedział że madryt grał antyfutbol i coś takiego nie zasługuje na finał
0
bufona hahaha
0
@santana10: tak jak Liverpool ;) Villa dwie i Messi jedną
0
man of the day: kuz
0
ej kamil ale pytanko: czy Messi sie kładzie tak jak żelus , di maryja, mascherano czy Buscets????? przyznajesz jednak że tak nie faulowano jak dzisiaj i mimo wszystko pele czy maradona mieli troszkę łatwiej ....
0
na początku myślałem że to gówno ale teraz jak tak na nią patrzę to nie jest taka zła ;)
0
Pele niby taki dobry ale patrzcie jakie kiedyś były zasady.... kiedyś to jedno dotkniecie i sędzia faul gwiżdża a teraz to jest gra dla mężczyzn a nie takich laleczek jaką on był...