matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz A do dopiero powiedzieć o stałych fragmentach?
6
Co ich pojebało że nic nie doliczyli? A komentarzy śpią nic o tym nie mówią.
0
Jako fan Fma marzyłem kiedyś że bedziemy grac skrzydłami Fati Yamal. Spełniło się choć szkoda że to tylko rotacje.
2
@blakkudium Zrzut ekranu wygląda jak z jakiegoś football managera.
1
@marcin62 Ja tam dalej w niego wierzę :)
0
Tylko nie skreślajcie od razu Fatiego jakby zagrał. Jednak nie za fajnie ma grać po 4 miesiącach bez gry wiedząc że musi coś pokazać.
27
"W żadnym z dziesięciu meczów nie zanotował więcej niż ośmiu celnych podań"
Szokująca statystyka :|
0
@Astad Ja jednak liczę że kiedyś trafi do nas.
0
Hehe przed chwilą włączyłem
0
@KrwawiaceoczyVEB A jak ktoś dostanie kontuzji to do wtedy?
2
Ale porobił zmiany Arteta hehe
2
Co za śmieć!!!!
1
Co ten Odegard tak kaleczy
0
@Chaoss Arsenal ich pokona dzisiaj drugi raz.
0
Real dzisiaj w TVP?
0
Dzisiaj zdziwiło mnie zostawienie Frenkiego z żółtą a ściągnięcie Gaviego
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15525708#comment-15525708 hehe miałem rację
0
Gerard to ma drybling jak Oleguer w prime.
0
Fermin to najbardziej niechlujnie grający zawodnik Barcy.
0
Niech Flick zrobi Fergusona i rzuci butem.
0
Borussia xg 2 a Barca 0.2haha
0
Teraz bez Pedriego widać jaki on jest ważny.
0
Czemu im się grać nie chce o co chodzi?
0
Cieszę się że dwóch walczaków w pierwszym dzisiaj Araujo i Gavi. Uwielbiam ubu.
0
Araujo w pierwszym piękna sprawa!
0
@Kengo A w UFC by pewnie dostał oklep :)
0
A co Hołownia powiedział o Barcy?
0
Lepsze to niż konferencje fame hehe
0
Szału nie ma :D
https://prnt.sc/ri_8dS-cf7Mt
3
@michal26 Też mi się mocno to rzuciło w oczy. Nie gwizdał głupot tylko wyraźne faule dawał kartki kiedy trzeba.