1

@kuz A do dopiero powiedzieć o stałych fragmentach?

6

Co ich pojebało że nic nie doliczyli? A komentarzy śpią nic o tym nie mówią.

0

Jako fan Fma marzyłem kiedyś że bedziemy grac skrzydłami Fati Yamal. Spełniło się choć szkoda że to tylko rotacje.

2

@blakkudium Zrzut ekranu wygląda jak z jakiegoś football managera.

1

@marcin62 Ja tam dalej w niego wierzę :)

0

Tylko nie skreślajcie od razu Fatiego jakby zagrał. Jednak nie za fajnie ma grać po 4 miesiącach bez gry wiedząc że musi coś pokazać.

27

"W żadnym z dziesięciu meczów nie zanotował więcej niż ośmiu celnych podań"

Szokująca statystyka :|

0

@Astad Ja jednak liczę że kiedyś trafi do nas.

0

Hehe przed chwilą włączyłem

0

@KrwawiaceoczyVEB A jak ktoś dostanie kontuzji to do wtedy?

2

Ale porobił zmiany Arteta hehe

2

Co za śmieć!!!!

1

Co ten Odegard tak kaleczy

0

@Chaoss Arsenal ich pokona dzisiaj drugi raz.

0

Real dzisiaj w TVP?

0

Dzisiaj zdziwiło mnie zostawienie Frenkiego z żółtą a ściągnięcie Gaviego

1

0

Gerard to ma drybling jak Oleguer w prime.

0

Fermin to najbardziej niechlujnie grający zawodnik Barcy.

0

Niech Flick zrobi Fergusona i rzuci butem.

0

Borussia xg 2 a Barca 0.2haha

0

Teraz bez Pedriego widać jaki on jest ważny.

0

Czemu im się grać nie chce o co chodzi?

0

Cieszę się że dwóch walczaków w pierwszym dzisiaj Araujo i Gavi. Uwielbiam ubu.

0

Araujo w pierwszym piękna sprawa!

0

@Kengo A w UFC by pewnie dostał oklep :)

0

A co Hołownia powiedział o Barcy?

0

Lepsze to niż konferencje fame hehe

0

3

@michal26 Też mi się mocno to rzuciło w oczy. Nie gwizdał głupot tylko wyraźne faule dawał kartki kiedy trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?