O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wydaje mi się, że nie powinniśmy się jakoś szczególnie martwić o Barcę. Gra nie wygląda najgorzej, musimy tylko wyeliminować błędy w obronie. Większa koncentracja i nielekceważenie z pozoru niegroźnych boiskowych sytuacji - oto czego potrzeba drużynie. Tak właściwie to chciałem napisać tylko, że jak Villa strzeli bramkę z dystansu to nie ma ch*ja we wsi. Przepraszam za nieparlamentarną wypowiedź, ale nie mogłem się opanować. Poza tym obrona Milanu wydaje mi się jedną z lepszych i solidniejszych z którymi przyjdzie się mierzyć w tym sezonie.

0

Zapomniałem o czymś więc jeszcze jeden wpis umieszczę. Moje pierwsze "zauroczenie" Barcą nastąpiło gdy grało u nas jak dla mnie pierwsze El tridente : Rivaldo - Saviola - Kluivert .

0

Ja z kolei jak przez mgłę pamiętam występy niejakiego Abelardo. Nie widziałem ich "na żywo" , ale kojarzę z jakichś retransmisji. Był to taki łysy stoper, można powiedzieć poprzednik Puyola. Poza tym Edgar Davids - wielki szacunek, zawsze strasznie go lubiłem. Od momentu kiedy dostałem koszulkę Oranje, przez grę w Barcy i filmiki joga bonito , po dziś dzień, mimo że już chyba nigdzie nie gra.

W artykule nie ma nic na temat trenerów. Jak dla mnie kultowy bohater na ławce - Radomir Antić.

0

Bardzo ciekawy tekst. Znakomite połączenie przyjemnej podczas czytania zabawy słowem i rzeczowej argumentacji na faktyczny temat artykułu. Ten tekst znacznie wpłynął na moje zdanie w kwestii tego zakupu Barcy i choć od początku byłem jego zwolennikiem, teraz jestem entuzjastą !. Brawo !

0

Korupcjogennych ??? odważnie stwierdzenie , choć pewnie pomyłka , Silva znakomicie wpasowałby się do systemu Barcy a z tego co wiem to nie miał ostatnio jakiś poważnych i długotrwałych kontuzji , więc chyba jest to trochę nieuzasadnione czarnowidztwo.

Zobacz wszystkie

0

Korupcjogennych ??? odważnie stwierdzenie , choć pewnie pomyłka , Silva znakomicie wpasowałby się do systemu Barcy a z tego co wiem to nie miał ostatnio jakiś poważnych i długotrwałych kontuzji , więc chyba jest to trochę nieuzasadnione czarnowidztwo.

0

Ja z kolei jak przez mgłę pamiętam występy niejakiego Abelardo. Nie widziałem ich "na żywo" , ale kojarzę z jakichś retransmisji. Był to taki łysy stoper, można powiedzieć poprzednik Puyola. Poza tym Edgar Davids - wielki szacunek, zawsze strasznie go lubiłem. Od momentu kiedy dostałem koszulkę Oranje, przez grę w Barcy i filmiki joga bonito , po dziś dzień, mimo że już chyba nigdzie nie gra.

W artykule nie ma nic na temat trenerów. Jak dla mnie kultowy bohater na ławce - Radomir Antić.

0

Zapomniałem o czymś więc jeszcze jeden wpis umieszczę. Moje pierwsze "zauroczenie" Barcą nastąpiło gdy grało u nas jak dla mnie pierwsze El tridente : Rivaldo - Saviola - Kluivert .

0

widzę,że maly spór powstał czy Xavi grał w finale LM. Valdes, Puyol, Marquez , van Bronckhorst, Oleguer, Deco, Edmilson, van Bommel, Ronaldinho, Giuly, Eto`o . Z ławki weszli Larsson ,Iniesta i Belletti więc Xavi w tamtym meczu nie grał. Ja oczywiście też chciałbym, żeby Xavi grał u nas jak najdłużej, bo on jest świetny.Zawsze tak uwarzałem.

0

galford zauważ ,że tam szło podanie które Pique zablokował VV przygotował się na wyjście sam na sam , ale podanie nie doszło i nie zdążył się potem ustawić dobrze.Jak dla mnie nie jego wina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?