matisaldo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi się, że nie powinniśmy się jakoś szczególnie martwić o Barcę. Gra nie wygląda najgorzej, musimy tylko wyeliminować błędy w obronie. Większa koncentracja i nielekceważenie z pozoru niegroźnych boiskowych sytuacji - oto czego potrzeba drużynie. Tak właściwie to chciałem napisać tylko, że jak Villa strzeli bramkę z dystansu to nie ma ch*ja we wsi. Przepraszam za nieparlamentarną wypowiedź, ale nie mogłem się opanować. Poza tym obrona Milanu wydaje mi się jedną z lepszych i solidniejszych z którymi przyjdzie się mierzyć w tym sezonie.
0
Zapomniałem o czymś więc jeszcze jeden wpis umieszczę. Moje pierwsze "zauroczenie" Barcą nastąpiło gdy grało u nas jak dla mnie pierwsze El tridente : Rivaldo - Saviola - Kluivert .
0
Ja z kolei jak przez mgłę pamiętam występy niejakiego Abelardo. Nie widziałem ich "na żywo" , ale kojarzę z jakichś retransmisji. Był to taki łysy stoper, można powiedzieć poprzednik Puyola. Poza tym Edgar Davids - wielki szacunek, zawsze strasznie go lubiłem. Od momentu kiedy dostałem koszulkę Oranje, przez grę w Barcy i filmiki joga bonito , po dziś dzień, mimo że już chyba nigdzie nie gra.
W artykule nie ma nic na temat trenerów. Jak dla mnie kultowy bohater na ławce - Radomir Antić.
0
Bardzo ciekawy tekst. Znakomite połączenie przyjemnej podczas czytania zabawy słowem i rzeczowej argumentacji na faktyczny temat artykułu. Ten tekst znacznie wpłynął na moje zdanie w kwestii tego zakupu Barcy i choć od początku byłem jego zwolennikiem, teraz jestem entuzjastą !. Brawo !
0
Korupcjogennych ??? odważnie stwierdzenie , choć pewnie pomyłka , Silva znakomicie wpasowałby się do systemu Barcy a z tego co wiem to nie miał ostatnio jakiś poważnych i długotrwałych kontuzji , więc chyba jest to trochę nieuzasadnione czarnowidztwo.
0
bartek85 PUOL PIQE henrigu - ręce opadają
0
Możecie mówić i pisać co chcecie, a mnie wczoraj dopadła refleksja , żę w d... mam piłkę nożną jeśli ona ma tak wyglądać.Chelsea grająca 7 defensywnych zawodników, broniąca dostępu do bramki i modląca się o zagranie na 0 z tyłu.Gdzie w tym wszystkiem jest ten prawdziwy sens piłki nożnej polegający na zdobywaniu bramek. Jeszcze wszyscy są zachwyceni taktycznym geniuszem Hiddinka i wspaniałą grą gości z Londynu.Ja po prostu wymiękam. Skoro Chelsea uważa ,że jest lepsza dlaczego nie zagra otwartej piłki, bo co ?? dostała by z 3 i by był rewanż jak w Monachium.To jest bez sensu , ostre faule i antyfutbol zachwycające specjalistów , świat oszalał. Jola Rutowicz na prezydenta ! A co ?? Dlaczego nie ?? Była by to pseudo polityka, ale skoro pseudo futbol już jest , to powtarzam pytanie dlaczego nie ??. Czekam jeszcze tylko na mecz siatkówki, w którym zawodnicy będą bali się atakować , żeby broń Boże nie zepsuć.Będą tak sobie przebijać czekając , aż rywalowi przydaży się błąd, co pozwoli zdobyc punkty. Gdyby nie to ,że kocham Barce dawno olał bym ten sport ( mój post nie jest wyłącznie zarzutem do Chelsea ! )
0
sto lat i wszystkiego najlepszego nasza perełko czarna xD
0
henrybarca - żeby liczyły się bramki musi być dzisiaj remis, jeżeli ktoś wygra to bramki nie mają znaczenia możemy wygrać nawet 10-9 i tak awansujemy :D
0
Ramos - kpisz , FanRealuBK - jesteś załosny , Rumilas - zgadzam się w pełni tyle w temacie :D
0
michalmario przeciez w tym sezonie Eto`o z Messim strzelaja wszystkie karne na zmiane , sledzisz w ogole mecze Barcy ?? ;D
0
galford zauważ ,że tam szło podanie które Pique zablokował VV przygotował się na wyjście sam na sam , ale podanie nie doszło i nie zdążył się potem ustawić dobrze.Jak dla mnie nie jego wina.
0
Ja szczerze mowiąc pamiętam tylko jedną niepewną interwencję Valdesa jak źle wybił nogą.Poza tym bronił świetnie , więc nie uważam , że gra VV to minus tego meczu.
0
przeczytajcie post xavi1991 do końca, a potem komentujcie. Błagam !
0
widzę,że maly spór powstał czy Xavi grał w finale LM. Valdes, Puyol, Marquez , van Bronckhorst, Oleguer, Deco, Edmilson, van Bommel, Ronaldinho, Giuly, Eto`o . Z ławki weszli Larsson ,Iniesta i Belletti więc Xavi w tamtym meczu nie grał. Ja oczywiście też chciałbym, żeby Xavi grał u nas jak najdłużej, bo on jest świetny.Zawsze tak uwarzałem.
0
szczel11 informacja dla Ciebie,że sciah nie czepia się pojedynczych słow tylko tego że stefek przekręcił imię trenera.A to jest dość ważne i istotne dla każdego.Ja osobiście w pełni zgadzam się z opinia,którą napisał sciah. Stefek mówisz,żę przeczytałeś wiele książek nt wizji,pasji trenerów. A ja ich nie przeczytałem,ale powiem Ci, że w piłce ŻADEN trener nie daje gwarancji wyniku.A co do Guardioli to nikt z nas nie wie jak i z jakim skutkiem będzie grała Barca. I nawet stefku możesz tych swoich książek się na pamięć nauczyć,a i tak też nie będziesz wiedział.Pozdro.
0
100 lat i 100 goli dla Barcy :D ( masz czasz na te gole do końca sezonu :D )
0
wszystkiego naj... :D