25 października 2009, 22:49
0
a mi tam jeszcze mało:-)xDDD
25 października 2009, 22:45
ej no bez jaj dzwon ktos do Guardioli i powiedz mu ktos ze nie ma obrony!!!!!!
25 października 2009, 22:37
Messi kocham cie 5-1!!!!!!!!!!!!!
25 października 2009, 22:35
qrwa mac 4-1
25 października 2009, 22:26
qrwa a moglo byc 5-0
30 czerwca 2009, 21:23
No to juz na 99,9% Villa jest w Barcelonie:-)
2 maja 2009, 09:35
byłby ciekawy finał nietylko dla Yaya ale takze i dla Henryego;-)
25 października 2009, 21:26
Keita goooooooooooool
30 czerwca 2009, 21:29
lechu55 Dobrze mówisz, Kaka grał jak cienias, jakby tak grał w realu to możemy sie go nie obawiać;-)))))))
18 lipca 2009, 12:33
Podobno, że Ibra ma podpisac kontrakt w poniedziałek.Oby!!!:-))))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a mi tam jeszcze mało:-)xDDD
0
ej no bez jaj dzwon ktos do Guardioli i powiedz mu ktos ze nie ma obrony!!!!!!
0
Messi kocham cie 5-1!!!!!!!!!!!!!
0
qrwa mac 4-1
0
qrwa a moglo byc 5-0
0
No to juz na 99,9% Villa jest w Barcelonie:-)
0
byłby ciekawy finał nietylko dla Yaya ale takze i dla Henryego;-)
0
Keita goooooooooooool
0
lechu55
Dobrze mówisz, Kaka grał jak cienias, jakby tak grał w realu to możemy sie go nie obawiać;-)))))))
0
Podobno, że Ibra ma podpisac kontrakt w poniedziałek.Oby!!!:-))))