0

a mi tam jeszcze mało:-)xDDD

0

ej no bez jaj dzwon ktos do Guardioli i powiedz mu ktos ze nie ma obrony!!!!!!

0

Messi kocham cie 5-1!!!!!!!!!!!!!

0

qrwa mac 4-1

0

qrwa a moglo byc 5-0

0

Keita Ibra

0

No bravo!!!!!!!!!!!!!!!4-0

0

Czyżby pierwsza 'goleada' w tym sezonie? xDDD

Az szkoda że jest przerwa xDDDD

0

Keita x2!!

0

Keita goooooooooooool

0

@Zielony164

Myślisz, że tak łatwo pójdzie???

Z Rubinem też mialo byc łatwo i co? i 1-2 w dupe:(

Obyś miał racje i 3 ptk mają byc nasze!!!

0

pakulos79-

jeszcze sie doczekasz takich komentarzy xD

Juz tam pewnie siedzą i wymyslają:)

0

a ja myslałęm, ze to bedzie spacerek:(

0

Prawdziwi kibice dajcie spokoj ronaldo i nie znizajcie sie do jego poziomu

0

czy jest na sali jakis admin????BAN plissss od wszystkich dla kibica realu

0

Barceloona_91

hahaha rozwaliłes mnie:)

0

ParadoX-prosze:)

48 - Gooooool, Ibrahimović. Idealne podanie Xaviego za linię defensywy Rubina do Ibry. Szwed pięknie przyjął piłkę na klatkę piersiową i mimo zaciekle atakującego obrońcy na plecach zdołał posłać piłkę w długi róg bramki Ryżykowa.

0

C.Ronaldo RM-

wez idz spac i przestan z tym HM itp. bo zal cie dziecko

0

C.Ronaldo RM

co szukasz na tej stronie???

0

no ku*wa i sie zaczynamy rozkręcac

0

Torres tylko uważaj na nogi Messiego bo jakby (odpukac) cos sie stało Leo to masz przeje**** u kibiców FCB!!!!!

0

LukiMessi16

hahahaha dobrze, ze to przytoczyłes;-)

Ale chociaż sie przyznają ze ich zespół to CIENIASY;_)

0

DJ-PIQUE

wczoraj Barca strzeliła w 30 min. i wygrała to może Sevilla dociągnie do końca meczu:-)

0

hahahaha real 0-1 przegrywa!!!!!!!

0

hahahaha real 0-1 przegrywa!!!!!!!

0

hahaha real 0-1!!!!!!!!

0

Portero

Żal Cie!!!!!!

0

Valdes

Nie rób napinki:)

Wywiad bardzo ciekawy, bez Xaviego w Barcelonie to jak bez ręki albo bez nogi:-)

0

DeCoo

masz racje:(

0

chodziło mi oczywiscie o Pedro :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?