matix19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pcim
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a mi tam jeszcze mało:-)xDDD
0
ej no bez jaj dzwon ktos do Guardioli i powiedz mu ktos ze nie ma obrony!!!!!!
0
Messi kocham cie 5-1!!!!!!!!!!!!!
0
qrwa mac 4-1
0
qrwa a moglo byc 5-0
0
Keita Ibra
0
No bravo!!!!!!!!!!!!!!!4-0
0
Czyżby pierwsza 'goleada' w tym sezonie? xDDD
Az szkoda że jest przerwa xDDDD
0
Keita x2!!
0
Keita goooooooooooool
0
@Zielony164
Myślisz, że tak łatwo pójdzie???
Z Rubinem też mialo byc łatwo i co? i 1-2 w dupe:(
Obyś miał racje i 3 ptk mają byc nasze!!!
0
pakulos79-
jeszcze sie doczekasz takich komentarzy xD
Juz tam pewnie siedzą i wymyslają:)
0
a ja myslałęm, ze to bedzie spacerek:(
0
Prawdziwi kibice dajcie spokoj ronaldo i nie znizajcie sie do jego poziomu
0
czy jest na sali jakis admin????BAN plissss od wszystkich dla kibica realu
0
Barceloona_91
hahaha rozwaliłes mnie:)
0
ParadoX-prosze:)
48 - Gooooool, Ibrahimović. Idealne podanie Xaviego za linię defensywy Rubina do Ibry. Szwed pięknie przyjął piłkę na klatkę piersiową i mimo zaciekle atakującego obrońcy na plecach zdołał posłać piłkę w długi róg bramki Ryżykowa.
0
C.Ronaldo RM-
wez idz spac i przestan z tym HM itp. bo zal cie dziecko
0
C.Ronaldo RM
co szukasz na tej stronie???
0
no ku*wa i sie zaczynamy rozkręcac
0
Torres tylko uważaj na nogi Messiego bo jakby (odpukac) cos sie stało Leo to masz przeje**** u kibiców FCB!!!!!
0
LukiMessi16
hahahaha dobrze, ze to przytoczyłes;-)
Ale chociaż sie przyznają ze ich zespół to CIENIASY;_)
0
DJ-PIQUE
wczoraj Barca strzeliła w 30 min. i wygrała to może Sevilla dociągnie do końca meczu:-)
0
hahahaha real 0-1 przegrywa!!!!!!!
0
hahahaha real 0-1 przegrywa!!!!!!!
0
hahaha real 0-1!!!!!!!!
0
Portero
Żal Cie!!!!!!
0
Valdes
Nie rób napinki:)
Wywiad bardzo ciekawy, bez Xaviego w Barcelonie to jak bez ręki albo bez nogi:-)
0
DeCoo
masz racje:(
0
chodziło mi oczywiscie o Pedro :-)