0

Messi kocham cie xDDDDDDDDDDD

0

Messiiiiiii !!!!!!!!!!!!

0

wg mnie to nie ma co eksperymentowac ze składem. Ten mecz trzeba po prostu wygrac!!!

0

Wg. mnie taki squad:

VV-Alves,Puyol,Pique,Czygrynski-Keita,Sergio,Xavi-Iniesta,Ibra,Messi

0

szkoda straconej bramki. myslałem, ze zakończymy z 0 na koncu a tu psikus

0

ale Messi zaje***!!!!!!!!!!!!!11

0

Pique!!!!!!!!!!3-0 Ibra piętką!!!!!!!

0

Messi!!!!!!!Pysznie:)

0

jeff

masz w 100% racje, Barca bez ronaldo benzemy i kaki rozwali spokojnie 5-0 Xerez

0

Obejrze macz Barcy a potem Polską Ekstraklase i jakoś tak słabiej tam grają w tej Ekstraklasie:)

0

Messi Gooooooooooool!!!!!!5-2

0

Gamper

Miałem to samo napisać;)

0

Jak dla mnie za mało gry lewym skrzydłem.Ale meczyk kapitalny jeszcze ze 2 brameczki i będe w niebie:)

0

ajajajaj 4-1

0

Keita Gooooooool!!!!!!!

0

Alves Gooooooooooool!!!!!!!!1

0

Brawo Victor!!!!!!!Oby tak do końca meczu

0

Messi Gooooooooooool!!!!!!1

0

Ibra goooooooooool!!!!!!!!!!

0

Nique masz racje z tymi strzałami, ale czasem Messi hukną jak z armaty;-)

0

Wygramy 2-1

Bramki:1-0 Messi, 2-0 Ibra, 2-1 Eto'o

Meczyk jest w Polsacie otwartym czyli bedzie co i gdzie oglądać;-)

0

Jak przeczytałem tytuł to myslałem, ze sie posikam ze śmiechu:-)*

0

Jak przeczytałem tytuł to myslałem, ze sie polikam;-)

0

Pana Alvesa to już nik nie docenia:-)Dwie asysty zaliczył.Keita i Xavi też dobrze.A co do Bojana to zagrał bardzo dobrze, Messi też czasem zagra samolubnie ale mu każdy wybacza, wiec troszke wyrozumiałości:-)

0

atakx

zgadzam się z tobą. Moim zdaniem jest za słaby na Barcelone.

Może w innym klubie mógłby załapac sie na pierwszy sqad ale nie w Barcy.

0

Myślałem ze Bojan wtoczy piłkę głową do bramki:-)))))

0

Podobno, że Ibra ma podpisac kontrakt w poniedziałek.Oby!!!:-))))

0

Zdecydowanie należą mu sie wakacje:-)))

Niezłe laski rwie ten Puyol :-P

0

Mógłby mi ktos wjaśnic co to są te "Zmienne" bo nie za bardzo sie orientuje;-))

0

lechu55

Dobrze mówisz, Kaka grał jak cienias, jakby tak grał w realu to możemy sie go nie obawiać;-)))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?