matix19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pcim
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi kocham cie xDDDDDDDDDDD
0
Messiiiiiii !!!!!!!!!!!!
0
wg mnie to nie ma co eksperymentowac ze składem. Ten mecz trzeba po prostu wygrac!!!
0
Wg. mnie taki squad:
VV-Alves,Puyol,Pique,Czygrynski-Keita,Sergio,Xavi-Iniesta,Ibra,Messi
0
szkoda straconej bramki. myslałem, ze zakończymy z 0 na koncu a tu psikus
0
ale Messi zaje***!!!!!!!!!!!!!11
0
Pique!!!!!!!!!!3-0 Ibra piętką!!!!!!!
0
Messi!!!!!!!Pysznie:)
0
jeff
masz w 100% racje, Barca bez ronaldo benzemy i kaki rozwali spokojnie 5-0 Xerez
0
Obejrze macz Barcy a potem Polską Ekstraklase i jakoś tak słabiej tam grają w tej Ekstraklasie:)
0
Messi Gooooooooooool!!!!!!5-2
0
Gamper
Miałem to samo napisać;)
0
Jak dla mnie za mało gry lewym skrzydłem.Ale meczyk kapitalny jeszcze ze 2 brameczki i będe w niebie:)
0
ajajajaj 4-1
0
Keita Gooooooool!!!!!!!
0
Alves Gooooooooooool!!!!!!!!1
0
Brawo Victor!!!!!!!Oby tak do końca meczu
0
Messi Gooooooooooool!!!!!!1
0
Ibra goooooooooool!!!!!!!!!!
0
Nique masz racje z tymi strzałami, ale czasem Messi hukną jak z armaty;-)
0
Wygramy 2-1
Bramki:1-0 Messi, 2-0 Ibra, 2-1 Eto'o
Meczyk jest w Polsacie otwartym czyli bedzie co i gdzie oglądać;-)
0
Jak przeczytałem tytuł to myslałem, ze sie posikam ze śmiechu:-)*
0
Jak przeczytałem tytuł to myslałem, ze sie polikam;-)
0
Pana Alvesa to już nik nie docenia:-)Dwie asysty zaliczył.Keita i Xavi też dobrze.A co do Bojana to zagrał bardzo dobrze, Messi też czasem zagra samolubnie ale mu każdy wybacza, wiec troszke wyrozumiałości:-)
0
atakx
zgadzam się z tobą. Moim zdaniem jest za słaby na Barcelone.
Może w innym klubie mógłby załapac sie na pierwszy sqad ale nie w Barcy.
0
Myślałem ze Bojan wtoczy piłkę głową do bramki:-)))))
0
Podobno, że Ibra ma podpisac kontrakt w poniedziałek.Oby!!!:-))))
0
Zdecydowanie należą mu sie wakacje:-)))
Niezłe laski rwie ten Puyol :-P
0
Mógłby mi ktos wjaśnic co to są te "Zmienne" bo nie za bardzo sie orientuje;-))
0
lechu55
Dobrze mówisz, Kaka grał jak cienias, jakby tak grał w realu to możemy sie go nie obawiać;-)))))))