O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4643
  • Liczba komentarzy 137
  • Polecenia 117

Komentarze

0

Atle gra stylem angielskim

0

0

Fajne rozwiązanie. Jest młody i dobry ale mamy również takich zawodników jak Sergi i Aleix którzy sobie poradzą jeżeli dostaną odpowiednią liczbę minut. Powinni bardziej skupić się na stoperze i zmienniku MSN

0

Niech strzela ale to się robi powoli nudne. Te wszystkie wypowiedzi że się strzeli/obroni gola

3

Teraz gra a jak przyjdzie nowy sezon, skończy się okienko transferowe to usiądzie na ławce. Gościu będzie naiwny jeśli nie odejdzie

Zobacz wszystkie

17

Nareszcie. Powinien grać w niedziele od pierwszej minuty. Chlopak się rozegra i będzie wymiatał. Ja wam to mówię

10

Cała drużyna zagrała fatalnie. Większość z was się ze mną zgodzi że Turana trzeba sie pozbyć tego lata jeszcze za wysokie pieniądze

7

jestem wielkim fanem Messiego i z pełnym szacunkiem do niego ale myslalem ze bedzie miał troche większy wkład do drużyny na meczach. Za duzo chodzi a za mało walczy o piłke. Jest zadowolony jak ją dostanie i super ale musi wiecej piłek wykorzystywać a nie strzelac prosto w bramkarza.

6

Mam już dość wrzutek Alvesa. Od 1 min powinien byc Vidal

5

Sprzedawać go do Chin. Kasa nam potrzebna, a w jego miejsce kupimy zawodnika z klasą pasującego do naszego stylu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?