Fajne rozwiązanie. Jest młody i dobry ale mamy również takich zawodników jak Sergi i Aleix którzy sobie poradzą jeżeli dostaną odpowiednią liczbę minut. Powinni bardziej skupić się na stoperze i zmienniku MSN
jestem wielkim fanem Messiego i z pełnym szacunkiem do niego ale myslalem ze bedzie miał troche większy wkład do drużyny na meczach. Za duzo chodzi a za mało walczy o piłke. Jest zadowolony jak ją dostanie i super ale musi wiecej piłek wykorzystywać a nie strzelac prosto w bramkarza.
Komentarze
0
Atle gra stylem angielskim
0
0
Fajne rozwiązanie. Jest młody i dobry ale mamy również takich zawodników jak Sergi i Aleix którzy sobie poradzą jeżeli dostaną odpowiednią liczbę minut. Powinni bardziej skupić się na stoperze i zmienniku MSN
0
Niech strzela ale to się robi powoli nudne. Te wszystkie wypowiedzi że się strzeli/obroni gola
3
Teraz gra a jak przyjdzie nowy sezon, skończy się okienko transferowe to usiądzie na ławce. Gościu będzie naiwny jeśli nie odejdzie
17
Nareszcie. Powinien grać w niedziele od pierwszej minuty. Chlopak się rozegra i będzie wymiatał. Ja wam to mówię
10
Cała drużyna zagrała fatalnie. Większość z was się ze mną zgodzi że Turana trzeba sie pozbyć tego lata jeszcze za wysokie pieniądze
7
jestem wielkim fanem Messiego i z pełnym szacunkiem do niego ale myslalem ze bedzie miał troche większy wkład do drużyny na meczach. Za duzo chodzi a za mało walczy o piłke. Jest zadowolony jak ją dostanie i super ale musi wiecej piłek wykorzystywać a nie strzelac prosto w bramkarza.
6
Mam już dość wrzutek Alvesa. Od 1 min powinien byc Vidal
5
Sprzedawać go do Chin. Kasa nam potrzebna, a w jego miejsce kupimy zawodnika z klasą pasującego do naszego stylu