matixd7890
Dołączył/a: październik 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atle gra stylem angielskim
0
0
Fajne rozwiązanie. Jest młody i dobry ale mamy również takich zawodników jak Sergi i Aleix którzy sobie poradzą jeżeli dostaną odpowiednią liczbę minut. Powinni bardziej skupić się na stoperze i zmienniku MSN
0
Niech strzela ale to się robi powoli nudne. Te wszystkie wypowiedzi że się strzeli/obroni gola
3
Teraz gra a jak przyjdzie nowy sezon, skończy się okienko transferowe to usiądzie na ławce. Gościu będzie naiwny jeśli nie odejdzie
1
Ja juz bym ich pożegnał bo mozna dobrą kasę jeszcze wziac
0
Adriano sandro Douglas verma alves Arda out. Z całym szacunkiem do Daniego ale on juz zrobil swoje dla barcy. Wziąć za niego dobrą kasę jeszcze i żegnamy. Na jego pozycji mamy sergio i Vidala
0
Bo są głupi a ich agenci tylko o sianie myślą a nie o rozwoju zawodnika
0
Widzę śmieszki cię dopadły
0
Gimenez/Marquinos dla nas najlepiej + zmiennik MSN i mamy skład 2016/17
0
W szachy grał i tak jakoś wyszło
2
Można się pokusić lecz ja bym bardziej skupił się na obronie. Pomoc mamy dobrą. Można się wstrzymać z tym transferem do następnego okienka
0
To co on jeszcze robi w Barceonie jak do Chin się twoim zdaniem nie nadaje
0
Trzeba też myśleć kogo się kupuje i patrzeć w jakim stylu grał zawodnik w poprzednim klubie
0
Kupienie 4 dobrych zawodników na 10 transferów w ostatnich latach to chyba troche słabe statystyki hmmm?
0
Barca ma popieprzony zadząd wraz z Enrique który nie myśli racjonalnie. W łatwych meczach ma problem wprowadzić Vidala na ktorego naciskał najbardziej. Ter Stegen powinien być podstawowym bramkarzem. A po drugie to niech Lucho nie dokonuje transferów bo widać że nie ma do nich ręki czego przykładem jest Turan
0
Najważniejsze żeby Suarez mial Pichichi, a Barć wygrała dwa pozostałe turnieje
0
Jeżeli Alen będzie grał jak teraz gra to do gry Barcy wniesie bardzo dużo
0
Ja bym wolał żeby wszedł Rafinha a nie Arda ktory gowno gra
0
GDZIE JEST VIDAL?!?!
0
Czy potrzebny jest nam nowy stadion?Nie sądzę. Lepiej pieniądze wydać na zawodników
4
Szacunek dla Marca za dobrą grę po tak dlugiej przerwie od meczy. Co do MSN rewelka czekamy na złotego buta oczywiscie.
2
Szkoda mi Vidala. Jak ma grać dobrze i być naszą przyszłością jak Lucho nie daje mu grac nawet w takich meczach. Litości... Przynajmniej Bartra pokaże że umie grać
1
znając Lucho to pewnie wystawi sergio w obronie.... żenada
1
NARESZCIE. Chłopak jeszcze odpali. Zobaczycie
1
Narazie i tak jestesmy pierwsi no ale mimo tego to kaplica jest z nimi. Zeby tyle sytuacji marnować . To juz lepiej szło realowi pod wodza Rafy
0
Vidal za Alvesa, Roberto za Rakiticia
0
Walić tego Nolito. Strata kasy. Gosciu jest juz za stary
0
Jeśli chce sie rozwijać to zostanie a za kasa to pojdzie
0
Zmieniając trochę temat to potrzeba nam zawodników ktorzy żyją grą cały czas, którzy dadzą nam szybkość rozgrywania piłki. Uważam że latem powinnismy sprzedać tych nie potrzebnych i kupić 3 zawodników z klasą nie typu Turan ktory jest typowym nie wypałem.Mam na mysli zmiennika MSN(młodego), Saula(chlopak jest młody i niesamowity) oraz obrońca(Marquinosa )