0

Atle gra stylem angielskim

0

0

Fajne rozwiązanie. Jest młody i dobry ale mamy również takich zawodników jak Sergi i Aleix którzy sobie poradzą jeżeli dostaną odpowiednią liczbę minut. Powinni bardziej skupić się na stoperze i zmienniku MSN

0

Niech strzela ale to się robi powoli nudne. Te wszystkie wypowiedzi że się strzeli/obroni gola

3

Teraz gra a jak przyjdzie nowy sezon, skończy się okienko transferowe to usiądzie na ławce. Gościu będzie naiwny jeśli nie odejdzie

1

Ja juz bym ich pożegnał bo mozna dobrą kasę jeszcze wziac

0

Adriano sandro Douglas verma alves Arda out. Z całym szacunkiem do Daniego ale on juz zrobil swoje dla barcy. Wziąć za niego dobrą kasę jeszcze i żegnamy. Na jego pozycji mamy sergio i Vidala

0

Bo są głupi a ich agenci tylko o sianie myślą a nie o rozwoju zawodnika

0

Widzę śmieszki cię dopadły

0

Gimenez/Marquinos dla nas najlepiej + zmiennik MSN i mamy skład 2016/17

0

W szachy grał i tak jakoś wyszło

2

Można się pokusić lecz ja bym bardziej skupił się na obronie. Pomoc mamy dobrą. Można się wstrzymać z tym transferem do następnego okienka

0

To co on jeszcze robi w Barceonie jak do Chin się twoim zdaniem nie nadaje

0

Trzeba też myśleć kogo się kupuje i patrzeć w jakim stylu grał zawodnik w poprzednim klubie

0

Kupienie 4 dobrych zawodników na 10 transferów w ostatnich latach to chyba troche słabe statystyki hmmm?

0

Barca ma popieprzony zadząd wraz z Enrique który nie myśli racjonalnie. W łatwych meczach ma problem wprowadzić Vidala na ktorego naciskał najbardziej. Ter Stegen powinien być podstawowym bramkarzem. A po drugie to niech Lucho nie dokonuje transferów bo widać że nie ma do nich ręki czego przykładem jest Turan

0

Najważniejsze żeby Suarez mial Pichichi, a Barć wygrała dwa pozostałe turnieje

0

Jeżeli Alen będzie grał jak teraz gra to do gry Barcy wniesie bardzo dużo

0

Ja bym wolał żeby wszedł Rafinha a nie Arda ktory gowno gra

0

GDZIE JEST VIDAL?!?!

0

Czy potrzebny jest nam nowy stadion?Nie sądzę. Lepiej pieniądze wydać na zawodników

4

Szacunek dla Marca za dobrą grę po tak dlugiej przerwie od meczy. Co do MSN rewelka czekamy na złotego buta oczywiscie.

2

Szkoda mi Vidala. Jak ma grać dobrze i być naszą przyszłością jak Lucho nie daje mu grac nawet w takich meczach. Litości... Przynajmniej Bartra pokaże że umie grać

1

znając Lucho to pewnie wystawi sergio w obronie.... żenada

1

NARESZCIE. Chłopak jeszcze odpali. Zobaczycie

1

Narazie i tak jestesmy pierwsi no ale mimo tego to kaplica jest z nimi. Zeby tyle sytuacji marnować . To juz lepiej szło realowi pod wodza Rafy

0

Vidal za Alvesa, Roberto za Rakiticia

0

Walić tego Nolito. Strata kasy. Gosciu jest juz za stary

0

Jeśli chce sie rozwijać to zostanie a za kasa to pojdzie

0

Zmieniając trochę temat to potrzeba nam zawodników ktorzy żyją grą cały czas, którzy dadzą nam szybkość rozgrywania piłki. Uważam że latem powinnismy sprzedać tych nie potrzebnych i kupić 3 zawodników z klasą nie typu Turan ktory jest typowym nie wypałem.Mam na mysli zmiennika MSN(młodego), Saula(chlopak jest młody i niesamowity) oraz obrońca(Marquinosa )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?