0

A tak serio to jest transmisja na nc+?

0

Ej a gdzie mozna ogladnac na necie ?

0

Chcialbym Pedro na PO

0

Chcialbym zobaczyc Pedro

0

A moze Pedro na PO ?

0

rafinha zamisat iniesty

0

ciekawe tylko zastanowilbym sie zamiast iniesty rafinha

0

sądzę że Lucho powinien zostac na kolejny sezon i dopiero potem powinno sie okreslic czy wypad czy zostaje

0

w sumie to nwm ahahhahahhahahhah

0

a co wy na to jakby Pep do nas wrócił ? :)

0

trzeba koniecznie przypilnowac Aguero i bedzie dobrze

0

toure zawieszony

1

chętnie zobaczyłbym w pomocy rafinhe

1

Moim zdaniem suarez powinien grac zeby wczuc sie wkoncu w gre Barcy

0

Podoba mi sie sklad MD

0

Odpocznie i zagra z realem

0

Ale ulga bo myślałem ze to coś poważnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?