matixd7890
Dołączył/a: październik 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tak serio to jest transmisja na nc+?
0
Ej a gdzie mozna ogladnac na necie ?
0
Chcialbym Pedro na PO
0
Chcialbym zobaczyc Pedro
0
A moze Pedro na PO ?
0
rafinha zamisat iniesty
0
ciekawe tylko zastanowilbym sie zamiast iniesty rafinha
0
sądzę że Lucho powinien zostac na kolejny sezon i dopiero potem powinno sie okreslic czy wypad czy zostaje
0
w sumie to nwm ahahhahahhahahhah
0
a co wy na to jakby Pep do nas wrócił ? :)
0
trzeba koniecznie przypilnowac Aguero i bedzie dobrze
0
toure zawieszony
1
chętnie zobaczyłbym w pomocy rafinhe
1
Moim zdaniem suarez powinien grac zeby wczuc sie wkoncu w gre Barcy
0
Podoba mi sie sklad MD
0
Odpocznie i zagra z realem
0
Ale ulga bo myślałem ze to coś poważnego