17

Nareszcie. Powinien grać w niedziele od pierwszej minuty. Chlopak się rozegra i będzie wymiatał. Ja wam to mówię

0

Alves powinien zostać a Roberto za Ivana.tyle ...

2

Uważam ze Lucho zawalił. Wejścia Turana w ostatnich meczach psują tylko naszą grę. Nie jestem jego zwolennikiem ale jak ma wchodzić to przeciwko granadzie a nie atletico

1

Stalo sie i koniec. Wynik zasłóżony. Jedziemy dalej z ligą i Pk. Visca !!!

0

Nie dziwi mnie to wogole. No ale moze cos sie odwroci

0

Ławka dzisiaj nie błyszczy więc do 65/75 minuty musimy miec wynik zeby dokonać zmiany

2

Jeśli Barca wyjdzie z takim nastawieniem jak Real wczoraj to mamy pewną wygraną

4

Jeśli Messi i Ney zaszarrzują skrzydła z pomocą Alba/Alves i nie będą się na sile pchać to jestem spokojny

0

Skład szokuje na maxa. Myślałem ze zagra Munir, Sandro i Douglas no ale Lucho ma inną wizję szkoda.

10

Cała drużyna zagrała fatalnie. Większość z was się ze mną zgodzi że Turana trzeba sie pozbyć tego lata jeszcze za wysokie pieniądze

5

Sprzedawać go do Chin. Kasa nam potrzebna, a w jego miejsce kupimy zawodnika z klasą pasującego do naszego stylu

3

Wytłumaczcie mi co sie z nimi dzieje....

0

Arda tragedia jak w kazdym meczu do tej pory

0

Vidal i Rafinha za Turana i będzie dobrze

0

Panu już dziękujemy

0

Jeśli on zostanie i Lucho da go na La Lige to mamy pewnego bramkarza na lata, a Bravo sprzedać w dobrej cenie jeszcze

0

Gościu dobrze wie że kartka prawidłowa tylko chce zrobić zamieszanie. Troche go rozumiem bo sędziowie UEFA ostatnio to na prawdę kaplica

3

Pierwsza połowa słabiutka ale za to w drugiej Messi pokazał klasę

1

Co sie z nimi dzieje. PORAŻKA

2

Turan nie pasuje do Barcy. Nie odpowiedni piłkarz do naszego systemu. Tyle

0

Dać go na jeszcze jeden rok do dobrego klubu, może być Sevilla i za rok zapraszamy do Barcy. Musi u nas zarząć grać zeby się wpasował do naszego systemu i godnie w przyszłości nad reprezentował
Dziękuję za uwagę

2

Dobrze powiedzial no ale błędy zrobil więc szkoda gadać. Uważam ze pique zrobil ten sam błąd przy straci bramki co alves

0

Mnie serio mocno dotknęła xd

0

1. Szkoda ze Suarez nie strzelił idealnej setki
2. Powinien byc karny na Messim chyba dwa razy
3. Katastrofalne ustawienie naszych zawodników
4 . Dlatego przegraliśmy

0

Nie da się trenować na sucho. Żeby poprawił się w defensywie i ogólnie mówiąc musi grać, potrzebuje minut których od Lucho nie dostaje. Zastanawia mnie czasami myślenie Enrique w negatywnym stopniu

0

Chciałbym żeby Messi strzeli bramkę a resztę niech nałupie Suarez bo należy mu sie złoty but

2

Mam nadzieję na jego występ

0

Mam nadzieję ze Bartra to dobrze wykorzysta

0

Barca robi ogromny błąd nie dając mu szans na większą liczbę minut. Szkoda chlopaka bo to przyszłość naszej drużyny a nie Bravo

0

Kiedy miał czas jak ciagle na ławie siedzi. Szkoda chlopaka. Moim zdaniem to zawodnik na przyszłość a nie jakiś rudy ktory strzela samobóje i jest poprostu słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?