0

Jak koledzy oceniają grę pary Bartra-Pique w meczu reprezentacyjnym teraz ?

0

Od dłuższego czasu uważam ze to wlasnie on powinien stać miedzy słupkami Barcy ponieważ jest juz na bardzo wysokim poziomie i zeby jeszcze bardziej sie wprawić potrzebuje minut

2

Barca powinna latem sciągnąć do siebie Bellerina,stones/Laporte/marq i Mahreza

0

Sprzedać Alvesa za dobrą cenę teraz a kupić właśnie Bellerina

0

Coman byłby dobrą opcją dla Barcy

3

Taaaaa...chyba samobój

1

Suareza ze strachu nie bylo widać. Mógł zagrać Munir, przynajmniej wniósł by wiecej do gry drużyny

0

Porażka szkoda gadac nie ma pique nie ma obrony totalnie

4

Real oczywiscie kolejny raz na farcie... Szkoda gadac

0

Chcialbym zobaczyc Bartre, Vidala i Roberto

2

Jestem jego zwolennikiem i wolałbym aby on grał więcej niz Bravo. Barca musi zrobic wszystko zeby został

0

Niech Suarez odpali swoją moc i zrobi tego która strzelców

0

Kupić Laporte,i jakiegoś Pogbe/Coutinho/Verattiego
ewentualnie Mahreza. Nolito za stary szkoda hajsu. Sprzedać Alvesha do Chin bo duzo dają. Sandro out verma tez

1

Niestety nie mogę oglądać meczu. Mam prośbę mógłby mi ktoś opisać bramkę Messiego ?

0

Co masz na myśli?

3

Rakitic to najlepsze rozwiązanie. Ja bym chciał zeby on wiecej strzelał z dystansu. No ale to nie odemnie zalezy

0

Czasami żałuję ze nie mamy jakiegoś szejka za sterami. Ale i tak szacunek za to ze "nie wielkimi " pieniędzmi można zrobić wszystko. Nie oszukując się Barca nie jest bogatym klubem ku porównaniu Realu, obu ekip Manchesteru, PSG bądź Chelsea

0

Thomas i Mathieu out. Kupić Laporte a Barta zostaje

0

W pełni sie z tobą zgodzę

1

Już mógłbyc Hat-trick

0

Jak ci cos nie pasuje to możesz wyjść nikt cie tu nie trzyma

0

Suarez potrafi strzelić lewą a prawej sam się boi

0

Już Ivan się rozgrzewa czyli Arda out

3

Nie narzekając Messi powinien to strzelić...

0

Brawo Visca el Barça !!!

0

Brać 100 mln i do Chin go

0

Alves litości...

0

Niech opylą Alvesa za 100 mln do Chin. Trzeba już mu podziękować za lata dobrej gry ;)

0

Nie rozumiem czasami Lucho i jego decyzji

6

Mam już dość wrzutek Alvesa. Od 1 min powinien byc Vidal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?