matixd7890
Dołączył/a: październik 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak koledzy oceniają grę pary Bartra-Pique w meczu reprezentacyjnym teraz ?
0
Od dłuższego czasu uważam ze to wlasnie on powinien stać miedzy słupkami Barcy ponieważ jest juz na bardzo wysokim poziomie i zeby jeszcze bardziej sie wprawić potrzebuje minut
2
Barca powinna latem sciągnąć do siebie Bellerina,stones/Laporte/marq i Mahreza
0
Sprzedać Alvesa za dobrą cenę teraz a kupić właśnie Bellerina
0
Coman byłby dobrą opcją dla Barcy
3
Taaaaa...chyba samobój
1
Suareza ze strachu nie bylo widać. Mógł zagrać Munir, przynajmniej wniósł by wiecej do gry drużyny
0
Porażka szkoda gadac nie ma pique nie ma obrony totalnie
4
Real oczywiscie kolejny raz na farcie... Szkoda gadac
0
Chcialbym zobaczyc Bartre, Vidala i Roberto
2
Jestem jego zwolennikiem i wolałbym aby on grał więcej niz Bravo. Barca musi zrobic wszystko zeby został
0
Niech Suarez odpali swoją moc i zrobi tego która strzelców
0
Kupić Laporte,i jakiegoś Pogbe/Coutinho/Verattiego
ewentualnie Mahreza. Nolito za stary szkoda hajsu. Sprzedać Alvesha do Chin bo duzo dają. Sandro out verma tez
1
Niestety nie mogę oglądać meczu. Mam prośbę mógłby mi ktoś opisać bramkę Messiego ?
0
Co masz na myśli?
3
Rakitic to najlepsze rozwiązanie. Ja bym chciał zeby on wiecej strzelał z dystansu. No ale to nie odemnie zalezy
0
Czasami żałuję ze nie mamy jakiegoś szejka za sterami. Ale i tak szacunek za to ze "nie wielkimi " pieniędzmi można zrobić wszystko. Nie oszukując się Barca nie jest bogatym klubem ku porównaniu Realu, obu ekip Manchesteru, PSG bądź Chelsea
0
Thomas i Mathieu out. Kupić Laporte a Barta zostaje
0
W pełni sie z tobą zgodzę
1
Już mógłbyc Hat-trick
0
Jak ci cos nie pasuje to możesz wyjść nikt cie tu nie trzyma
0
Suarez potrafi strzelić lewą a prawej sam się boi
0
Już Ivan się rozgrzewa czyli Arda out
3
Nie narzekając Messi powinien to strzelić...
0
Brawo Visca el Barça !!!
0
Brać 100 mln i do Chin go
0
Alves litości...
0
Niech opylą Alvesa za 100 mln do Chin. Trzeba już mu podziękować za lata dobrej gry ;)
0
Nie rozumiem czasami Lucho i jego decyzji
6
Mam już dość wrzutek Alvesa. Od 1 min powinien byc Vidal