matixd7890
Dołączył/a: październik 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Vidal/Alves ?
0
Czy wie ktos ile asyst ma Alba ?
0
Ja jestem za takim składem :
Bravo
Aleix-masche-bartra-alba
Arda-Roberto-iniesta
MSN
0
Powinien zapłacić a tak to mamy ogromną stratę. Modlę się zeby Ney nie skończył tak samo
0
Sądzę że mecz z Atletico będzie kluczowym meczem.
Jesli go wygramy i dalej nie popełnimy głupich błędów to mistrzostwo jest nasze
0
Rudy na LO to porażka tak jak cała obrona
nie potrafimy wyprowadzić piłki nie wiem co sie z nimi dzieje
0
Kumple powiedźcie mi kiedy wraca do nas Halilovic??
0
Nie wiem czy ten nolito to dobra opcja ja bym zaszalał latem i kupil kogoś młodszego np. Coutinho
0
Ale Couthino bym chętnie u nas zobaczył
0
Ja bym chciał w Barcelonie takich zawodników jak Pogba i Couthino. To są prawdziwe opcje na lata. Dybała również ale najbardziej zależy mi na pierwszej dwójce ktorą wymieniłem
4
Szkoda Messiego bo mial idealna okazje do strzelenia Hat-tricka
3
Po przyjściu Rakiticia do Barcy spodziewalem się po nim więcej.
0
cieszy mnie postawa Sampera. Było troche strat ale ocene dla niego dałbym pozytywna. Co do Messiego to uczepiłbym sie ze za mało walczy o piłke, musi wywierać większy pressing na rywalu. Szkoda ze obrona popełniła taki błąd zostawiając Hernandesa samego no ale było, mineło. Trzeba wyciągnąć wnioski i iść dalej. Nie ma co się tym zamartiwać zbytnio bo w drużynie było sporo zawodnikow z Barcy B. Moim zdaniem na przyszłość Lucho powinien wprowadzać zawodników z Barcy B stopniowo a tylu naraz bo skutki są widoczne. Na szczęście był to mecz o nic
0
moze LUcho wposci dwoch bramkarzow hahaha
0
mam nadzieje ze messi sie odblokuje nareszcie oraz bardzo cieszy mnie miejsce w podstawowym skladzie kaproum
0
na początku sezony jak barca przegrywala z celta itp to myslalem ze bayern to druzyna kompletna ale kiedy widze ze spadek formy ma lewy to oni gowno graja teraz, a nasza mala wpadka z valencia nic teraz nie zmienia i dalej stoimi na czele i jestemy najstabilniejsza druzna. VEB
2
moim zdaniel Alana powinni jak najszybciej sprowadzic i niech gra w pierwszej ruzynie. Teraz to by mial czas na wgranie sie jak wypadl Rafinha oraz nie ma zawodnikow takich jak Arda i Alex
0
Sandro i Munir to prawdziwi zmiennicy xD
7
jestem wielkim fanem Messiego i z pełnym szacunkiem do niego ale myslalem ze bedzie miał troche większy wkład do drużyny na meczach. Za duzo chodzi a za mało walczy o piłke. Jest zadowolony jak ją dostanie i super ale musi wiecej piłek wykorzystywać a nie strzelac prosto w bramkarza.
0
Dobrze ze chociaz Roberto odpalił
0
Szkoda chlopaka
0
Popieram w 100%
3
Chcem dzisiaj zobaczyc Bartre. Chlopak jest za malo doceniany :/
1
Osobiście wolałbym Munira niż sandro
0
Wygrywają pewnie to postrzegali by cos z daleka xD
0
Zrobią autobus i na tym sie skończy
0
Ale i tak by sie u nas bardzo przydał
0
Bravo
Alves-verma-bartra-alba
Masche-sergio-ivan
Munir-suarez-ney
0
Będzie mecz w tv??
0
Jesli bedzie tak jak mowisz to za inieste wejdzie rakitic niedlugo