O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4866
  • Liczba komentarzy 51
  • Polecenia 23

Komentarze

1

Panowie i Panie, powinniśmy się cieszyć, że dane nam będzie obejrzeć dwa wspaniałe mecze z dwoma ofensywnie grającymi zespołami. Zastanówcie się sami, gdyby przyszło nam zagrać z Juve oglądalibyśmy dwie obrony Częstochowy, a nóż widelec skończyło by się jak półfinał z Chelsea kilka lat temu. Gdybyśmy wylosowali Real to szczerze, już rzygam tymi meczami, co za dużo to nie zdrowo, dlatego Bayern to najlepszy przeciwnik by nie zasnąć przed telewizorem. Real i Juve mają już zapewnione mistrzostwa kraju, a Barcy jakby nie patrzeć sprzyja terminarz. Patrząc na Real (Juve-Sevilla-Juve-Valencia), kalendarz nam sprzyja bo jak nie LM to LaLiga, nie chce mi się wierzyć, że Real wygra te 4 mecze w dwa tygodnie. POZDROOOOOOO !

0

Czerwony - buty Nike w połączeniu z garniturem w wykonaniu Lucho :D

0

Proszę o link do transmisji bo oglądam w pracy :D

1

PINA RZEŹNIK DO 3 razy sztuka

0

Ale im się nie chce

Zobacz wszystkie

8

Halilovic co ma "fałsza" :O

6

20 milionów, dla mnie to jest skandal. Wiem nie moje pieniądze itd, ale jak Real może sprzedać Morate za 18 milionów, a Barca Ville za bodajże 4 czy 5 już nie pamiętam, oni kupili Kroosa za 25, a Barca Mathieu za 20. Możecie hejtować, wyraziłem tylko swoją opinie.

3

Tak na szybko, 3 zawodników Realu z przodu potrafiło stwarzać groźne sytuacje kiedy w obronie Barcy było conajmniej 6 zawodników. Barca po stracie piłki powinna wracać pod własne pole karne jak do pożaru, a nie truchcikiem, sędzia wyprzedzał któregoś z zawodników Barcy pod koniec meczu w kontrach Realu. Kolejna sprawa Messi statyczny nie biegał tyle co w poprzednich meczach(przynajmniej efektywnie). Ogólnie mecz w 1 połowie wyrównany, ale 2 połowa zdecydowanie Real, trzeba przyznać że mają po 1 pake, po 2 pomysł na gre i po 3 ambicje i chęci, nie wiem czemu ale wydawało mi się że piłkarze Realu więcej biegają i są przede wszystkim szybsi. PRYWATNA OPINIA POZDRAWIAM

2

Sędzia co faul to kartka haha

1

za dużo lay'sów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?