1

Panowie i Panie, powinniśmy się cieszyć, że dane nam będzie obejrzeć dwa wspaniałe mecze z dwoma ofensywnie grającymi zespołami. Zastanówcie się sami, gdyby przyszło nam zagrać z Juve oglądalibyśmy dwie obrony Częstochowy, a nóż widelec skończyło by się jak półfinał z Chelsea kilka lat temu. Gdybyśmy wylosowali Real to szczerze, już rzygam tymi meczami, co za dużo to nie zdrowo, dlatego Bayern to najlepszy przeciwnik by nie zasnąć przed telewizorem. Real i Juve mają już zapewnione mistrzostwa kraju, a Barcy jakby nie patrzeć sprzyja terminarz. Patrząc na Real (Juve-Sevilla-Juve-Valencia), kalendarz nam sprzyja bo jak nie LM to LaLiga, nie chce mi się wierzyć, że Real wygra te 4 mecze w dwa tygodnie. POZDROOOOOOO !

0

Czerwony - buty Nike w połączeniu z garniturem w wykonaniu Lucho :D

0

Proszę o link do transmisji bo oglądam w pracy :D

1

PINA RZEŹNIK DO 3 razy sztuka

0

Ale im się nie chce

0

Dajcie jakiś link do transmisji może być gówniania byle posłuchać co się dzieje bo w hdmecze albo futbolhd mi ścina i to bardzo PROSZĘ !

0

PROSZĘ O LINK, gdyż jestem w pracy :D

0

Obecnie nie jest najlepszy na świecie, ale według mnie jest najlepszym piłkarzem w historii patrząc na całokształt kariery która nadal trwa.

2

Sędzia co faul to kartka haha

0

Szkoda mi Pedro, ale chłop w obecnej formie nie łapał by się chyba nawet do 18 meczowej Celty..

1

Po prostu trzeba przyznać, że Real był w tym meczu lepszy i tyle. Real od 6 lat zmienia wszystko od trenerów po zawodników by rywalizować z Barceloną i z roku na rok są coraz mocniejsi (przyznaje śmiałem się jak oddawali Xabiego i Angela bo sezon jest za długi, a ich ławka co by nie mówić krótka), ale mają pakę przez duże P, a Barcelona według mnie nie zmieniła prawie nic, praktycznie Ci sami zawodnicy, ten sam styl gry. Dobra lubię oglądać tiki takę no, ale tak naprawdę w dzisiejszych realiach ona jest dobra na ogórków, bo każda klasowa drużyna potrafiła przez te wszystkie lata, jedni lepiej inni gorzej rozpracować ten styl grania, jedynym pomysłem na zmianę było wprowadzenie Cesca na 9 by utrzymywać się jeszcze dłużej przy piłce no i gra 3 obrońcami z DM na środkowym obrońcy, a dwóch bocznych obrońców stawało się skrzydłowymi, ale to było za Guardioli i średnio wyszło. Według mnie od czasów św. Tito, Barca stoi w miejscu, a nawet stopkami cofa się do tyłu. To moja prywatna opinia. Pozdrawiam VeB !

3

Tak na szybko, 3 zawodników Realu z przodu potrafiło stwarzać groźne sytuacje kiedy w obronie Barcy było conajmniej 6 zawodników. Barca po stracie piłki powinna wracać pod własne pole karne jak do pożaru, a nie truchcikiem, sędzia wyprzedzał któregoś z zawodników Barcy pod koniec meczu w kontrach Realu. Kolejna sprawa Messi statyczny nie biegał tyle co w poprzednich meczach(przynajmniej efektywnie). Ogólnie mecz w 1 połowie wyrównany, ale 2 połowa zdecydowanie Real, trzeba przyznać że mają po 1 pake, po 2 pomysł na gre i po 3 ambicje i chęci, nie wiem czemu ale wydawało mi się że piłkarze Realu więcej biegają i są przede wszystkim szybsi. PRYWATNA OPINIA POZDRAWIAM

0

Link do transmisji prosze !!!

8

Halilovic co ma "fałsza" :O

0

Transfer tani ale jego pensja 12 milionów wszystko wyjaśnia

0

Reus czy Di Maria kogo byście widzieli na skrzydle w Barcy patrząc na umiejętności czysto piłkarskie, a nie na to gdzie kto teraz gra ?









Bo nie wiem kogo kupic w fifie..

0

Alves jak wbiega w linie ataku xD

0

A Realu finansowe fair play nie obowiązuje?

0

Jeśli zostaje Alves i jest Montoya to domyslacie się po co PO? Może to fake, a może oszczednosc na jeszcze jeden mocny transfer ? Wszystko wyjaśni się do 15 dni ! Pozdro

0

Jeżeli uważasz że Chelsea ma skład o 2 klasy niżej to idź do okulisty

0

Mi chodzi o koszt transferu, a nie że sam Mathieu dołączył do Barcy.
@pliseq13 Wydaje mi się, że szybko się zwróci ten James, Perez jest dobrym marketingowcem

6

20 milionów, dla mnie to jest skandal. Wiem nie moje pieniądze itd, ale jak Real może sprzedać Morate za 18 milionów, a Barca Ville za bodajże 4 czy 5 już nie pamiętam, oni kupili Kroosa za 25, a Barca Mathieu za 20. Możecie hejtować, wyraziłem tylko swoją opinie.

1

za dużo lay'sów

0

Dream became true

0

To jest skandal

0

stewie griffin
najdroższy, największy, galaktyczny a i tak przegra wszystko z Barca -.-
;)

0


tyle w temacie..

0

Za 45 milionów to Ramosa z Realu lepiej wyciągnąć..

0

Już czekam na jego oficjalny debiut :D

0

Jooe

Zgadzam się z Tobą i nie zgadzam, dla nie Xavi to nadal fundament pomocy i sobie nie wyobrażam gry bez niego, lepiej przepracować okres przygotowawczy coś zmienić żeby starczyło na cały sezon nie na połowę i może bd lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?