0

Sprzedać Messiego, będzie na 10 nowych zawodników - myślenie co poniektórych..

0

Przyjemnie oglądało się grę Bayernu :)

VeB !

0

Trener: Van Gaal, Del Bosque, ewentualnie Bielsa
Piłkarze: De Gea, Ramos, T.Silva, Neymar, Suarez i jakiś kreatywny pomocnik.

Wiem że to wszystko nie możliwe, ale tak na osłodę tej porażki można pomarzyć HE :D

0

To tylko ludzie.. VeB !

0

Tak odbiegając od tematu, to jeśli była by możliwość zakupu Sergio Ramosa to pomimo że gra w Realu ja bym go bardzo chciał w Barcelonie, niestety według mnie tylko on albo Thiago Silva(prawie 0 szanse na transfer) są obrońcami którzy mogą poprawić grę w defensywie. Ogólnie to widzę to tak:
De Gea
Alves, Pique, Ramos, Alba
Xavi, Sergio, Iniesta
Messi, Suarez, Neymar
TAKIE TAM MARZENIA A CO ! VEB

0

Bardzo chciałbym żeby Tito pojawił się na konferencji prasowej i jestem ciekaw wypowiedzi piłkarzy. Co nie zmienia faktu że VeB ! i 1 maja zobaczymy jak Barca świętuję awans :))

0

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

0

Trudno coś napisać po takim meczu chodź każdy z nas widzi "swoje" przyczyny tej porażki. No cóż nic nie trwa wiecznie, dla mnie Barca i tak jest najlepszą drużyną na świecie i najlepszą w historii jaka była. VeB ! :)

0

Denerwuje mnie ciągłe mówienie o rewanżowym meczu z Milanem na Camp Nou. Przed meczem z PSG też o tym mówili i zagrali jak zagrali. Wolę czyny nie słowa. VeB !

0

W obronie według mnie Abidal albo Sergio, Bartra dostawał za mało szans żeby dać radę w takim meczu. W ataku albo MVP albo Messi, Cesc i Alexis(bo ostatnio się dobrze rozumieją). Możemy sobie wymyślać składy ale wszystko okażę się we wtorek :)

0

Po prawo jest ankieta kto powinien grać obok Pique, jest tam Adriano, ale przecież on nie może grać za kartki.. -.-

0

To jest tylko przewidywany skład, poczekajcie do 20 i się wszystko wyjaśni, bez spiny. Nawet jak zagra Pedro czy ktoś inny to wy tej decyzji nie zmienicie. A jak strzeli 2 bramki to będziecie go kochać ;) VeB !

0

według mnie De Gea godnie zastąpiłby Valdesa no ale takiej opcji raczej nie ma ;)

0

sant11 spokojnie ja tylko żartuje :D

0

Wojtek Szczęsny hahahaha a to ci dobre ;)

0

a tak z ciekawości co myślicie na temat Suareza w koszulce Barcy ?

0

Jestem 100% za !
Skład na przyszły sezon
Casillas/De Gea (chociaż wolałbym Valdesa :()
Alves, Ramos, Pique, Alba
Xavi, Sergio, Iniesta
Messi, Villa, Neymar AA JAAAAAAAAAAK :D

0

przydałby się taki T.Silva w koszulce Barcy :)
Jak myślicie Bartra czy Sergio w obronie ?

0

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

0

Mam nadzieję, że z Deportivo zobaczymy Bartre na boisku i może w końcu Abidal zasiądzie chociaż na ławce (przecież ma już "zielone światło").
Tak więc na Deportivo:
Valdes
Alves, Pique, Bartra, Alba
Thiago, Sergio, Iniesta
Messi, Villa, Tello

0

VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?