matiz24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać Messiego, będzie na 10 nowych zawodników - myślenie co poniektórych..
0
Przyjemnie oglądało się grę Bayernu :)
VeB !
0
Trener: Van Gaal, Del Bosque, ewentualnie Bielsa
Piłkarze: De Gea, Ramos, T.Silva, Neymar, Suarez i jakiś kreatywny pomocnik.
Wiem że to wszystko nie możliwe, ale tak na osłodę tej porażki można pomarzyć HE :D
0
To tylko ludzie.. VeB !
0
Tak odbiegając od tematu, to jeśli była by możliwość zakupu Sergio Ramosa to pomimo że gra w Realu ja bym go bardzo chciał w Barcelonie, niestety według mnie tylko on albo Thiago Silva(prawie 0 szanse na transfer) są obrońcami którzy mogą poprawić grę w defensywie. Ogólnie to widzę to tak:
De Gea
Alves, Pique, Ramos, Alba
Xavi, Sergio, Iniesta
Messi, Suarez, Neymar
TAKIE TAM MARZENIA A CO ! VEB
0
Bardzo chciałbym żeby Tito pojawił się na konferencji prasowej i jestem ciekaw wypowiedzi piłkarzy. Co nie zmienia faktu że VeB ! i 1 maja zobaczymy jak Barca świętuję awans :))
0
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
0
Trudno coś napisać po takim meczu chodź każdy z nas widzi "swoje" przyczyny tej porażki. No cóż nic nie trwa wiecznie, dla mnie Barca i tak jest najlepszą drużyną na świecie i najlepszą w historii jaka była. VeB ! :)
0
Denerwuje mnie ciągłe mówienie o rewanżowym meczu z Milanem na Camp Nou. Przed meczem z PSG też o tym mówili i zagrali jak zagrali. Wolę czyny nie słowa. VeB !
0
W obronie według mnie Abidal albo Sergio, Bartra dostawał za mało szans żeby dać radę w takim meczu. W ataku albo MVP albo Messi, Cesc i Alexis(bo ostatnio się dobrze rozumieją). Możemy sobie wymyślać składy ale wszystko okażę się we wtorek :)
0
Po prawo jest ankieta kto powinien grać obok Pique, jest tam Adriano, ale przecież on nie może grać za kartki.. -.-
0
To jest tylko przewidywany skład, poczekajcie do 20 i się wszystko wyjaśni, bez spiny. Nawet jak zagra Pedro czy ktoś inny to wy tej decyzji nie zmienicie. A jak strzeli 2 bramki to będziecie go kochać ;) VeB !
0
według mnie De Gea godnie zastąpiłby Valdesa no ale takiej opcji raczej nie ma ;)
0
sant11 spokojnie ja tylko żartuje :D
0
Wojtek Szczęsny hahahaha a to ci dobre ;)
0
a tak z ciekawości co myślicie na temat Suareza w koszulce Barcy ?
0
Jestem 100% za !
Skład na przyszły sezon
Casillas/De Gea (chociaż wolałbym Valdesa :()
Alves, Ramos, Pique, Alba
Xavi, Sergio, Iniesta
Messi, Villa, Neymar AA JAAAAAAAAAAK :D
0
przydałby się taki T.Silva w koszulce Barcy :)
Jak myślicie Bartra czy Sergio w obronie ?
0
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
0
Mam nadzieję, że z Deportivo zobaczymy Bartre na boisku i może w końcu Abidal zasiądzie chociaż na ławce (przecież ma już "zielone światło").
Tak więc na Deportivo:
Valdes
Alves, Pique, Bartra, Alba
Thiago, Sergio, Iniesta
Messi, Villa, Tello
0
VeB !