O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 17-05-2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 5654
  • Liczba komentarzy 96
  • Polecenia 0

Komentarze

0

hahah, Engel w studio szaleje;p Barcelona nie miała żadnej 100% sytuacji, a najlepszą sytuację w meczu miał Nasri :D

0

plecami

0

Jak to sie nie da grać? A Sevilla co robi ?

0

To jest Jego turniej. Coś czuję, że po turnieju Jego ceny by wynosiła dużo więcej niż za niego daliśmy :D

0

Zarabiam pieniądze tu - http://www.learnmoneystrategy.com/matrix9015/, zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle;)
@zbieram na mecz z Atletico :)

Zobacz wszystkie

0

Cały Puyol;p ten to nigdy nie odpuści ;D

0

Ale to nam sędziowie zawsze pomagają ;/
Por Que?

0

Cuenca zaczyna mi się podobać ;D

0

Karny!

0

Puyol i Montoya za Masche i Adriano i znów będzie 11 z La Masii ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?