0

hahah, Engel w studio szaleje;p Barcelona nie miała żadnej 100% sytuacji, a najlepszą sytuację w meczu miał Nasri :D

0

plecami

0

Jak to sie nie da grać? A Sevilla co robi ?

0

To jest Jego turniej. Coś czuję, że po turnieju Jego ceny by wynosiła dużo więcej niż za niego daliśmy :D

0

Zarabiam pieniądze tu - http://www.learnmoneystrategy.com/matrix9015/, zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle;)
@zbieram na mecz z Atletico :)

0

ojojoj,,, Szpaku na siłę chce wmówić, że było to spotkanie wyrównane i emocjonujące. Znalazł więcej pozytywów w grze realu niż BVB.

0

Szpaku jest żenujący. real bo błędzie BVB stwarza akcję, a ten sie podnieca "fenomenalną akcją".

0

Dawać tą Borussie w półfinale !

0

gdyby sędzia w madrycie odgwizdał karnego dla Galata, to teraz dogrywka by była. Ale to i tak nam sędziowie pomagają.

0

jak ten koleś może komentować taki mecz? Nie dość, że przekręca nazwiska, myli zawodników, to jeszcze na dodatek wkur***jąco mlaska tą mordą.

0

Maćerano :D

0

Kurde ten szpakowski zaczyna mnie już coraz bardziej wkur**ać! Teraz komentuje skrót wczorajszego meczu Barcy, i mówi jak to Milan grał jak równy z równym z Barcą. Czuć od niego madridistą jak nie wiem. ;/ Nie dość, że nie ma pojęcia o tym, co się dzieje aktualnie w piłce,(ciągle wspomina jakieś statystyki i mecze z lat 80,90) to na dodatek nie potrafi bezstronnie komentować meczy.

0

Widać, że niebiosa sprzyjają Argentynie. To za rok Argentyna Mistrzami Świata!

0

WTF? Pedro 4,5? widoczny tylko przez pierwsze 5 minut. Założe się, że gdyby to Alexis tak zagrał to dostałby 1,5 lub 2. Za co Messi 3? Tylko On z Iniestą i Alvesem chcieli grać. Co on miał niby zrobić jak był osamotniony w ataku przeciw 5-6 rywalom?

0

wypuścił małpe z klatki ;/

0

po pucharze;/ trzeba 3 strzelić

0

o jajebie, szpaku Alexisa z Montoyom nawet potrafi pomylić

0

Zabalował na ostatkach i nery siadły ;d

0

Na rm.pl szaleństwo bo Messi splunął w strone ławki rezerwowej realu. Za niedługo będzie tam news:" Messi pierdnął na połowie rywala, chcąc zatruć rywala". Ci ludzie tam są naprawdę chorzy, bo jak inaczej można nazwać kogoś, kto analizuje tor lotu śliny.

0

real 20 fauli 2 kartki, Barca 2 faule-3kartki. Brawo brawo, ciekawe czy mou znowu na parking pójdzie.?

0

sędzia robi co może. Barca 2 faule 2 kartki, real 17 fauli 2 kartki

0

oh ah, Varane, sam Zidane go polecił oh to znowu on. Kurde Szpaku to sie zaraz spuści przy tym Varane. Ja sie pytam, gdzie jest Laskowski ?

0

Spokojnie, MARCA tak zrobi, żeby był spalony.

0

A już chcieliście Ville za Niego dawać ;] Co, teraz Cesc dobry?
GOolll

0

Pytanie z innej beczki. Balotelli przechodzi to Milanu, to będzie mógł występować w LM przeciw Barcelonie czy nie>?

0

Araujo ! goollll

0

Ależ strzał ;D

0

Już mają chamstwo we krwi ;D

0

ależ Alexis ma speed'a ;D

0

Jordi to ma jaj, żeby Messiego zdjąć ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?