matrix9015
Dołączył/a: grudzień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casillas (1)
Lass Diarra (24)
Pepe (3)
Sergio Ramos (4)
Marcelo (12)
Xabi Alonso (14)
Fábio Coentrão (15)
Callejón (21)
Özil (10)
Cristiano Ronaldo (7)
Benzema (9)
0
nze del Barça al Bernabéu: Pinto, Alves, Puyol, Piqué, Abidal, Busquets, Xavi, iniesta, Cesc, Messi i Alexis
Oficjalny skład
0
haha, jakie jaja na stronie rm hahahah.... normalnie polać sie ze śmiechu idzie ;d
0
Co do karnych to sędzia podyktował w tym sezonie już 7 karnych dla realu przy tylko 2 dla Barcy.
0
Pep to ma mocne nerwy ;p Keita ;d
0
Villa! I nam sie atak przełamał ;D
0
no kocham Alexisa! ;d
0
ależ to zrobił Alexis!
0
ależ to zrobił Alexis! ;d
0
Villa sprawia póki co dobre wrażenie :)
0
Villarato!
0
I po co on tego Maxwella wystawia? Już lepiej było by dać szansę Dos Santosowi lub Montoya .
0
real zawsze w pierwszej połowie nastrzela goli, żeby w drugiej tylko utrzymać wynik najmniejszym nakładem sił. W meczu z Valencią było widać jak od 70min. zaczęli tracić siły i gdyby nie błąd bramkarza przy bramce ronaldo, poprzeczka Valenci w 90min. i zatrzymanie piłki ręką Higuain'a w ostatniej minucie real by to spotkanie przegrał. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu z Dynamem w LM. W pierwszej połowie real nastrzelał, a od 70 zaczął wyraźnie słabnąć.
Moim zdaniem jeżeli real nie strzeli do 70min. to tego spotkania już nie wygra.
0
Athletico teraz powinno się zamknąć w własnym polu karnym wtedy real nie miałby jak strzelić, gdyż oni większość goli to po kontrze strzelają.
0
Ale to nam sędziowie zawsze pomagają ;/
Por Que?
0
Ma Pep swoje 3-4-3
0
@SEBA1899 pomyliłeś sędziów. Prawidłowej bramki Bojana do De Bleckere nie uznał ten, który sędziował rewanż z realem w LM.
Por Que de Stark ? heheh
0
nieeeee.. poprzeczka ;/
0
Czy tylko mi się zdaje, że Leszek Orłowski coś Alexisa nie lubi?
0
Puyol w słupek!. ;/
0
I dlatego Keita musi zostać.!
0
no bez jaj, przecież gramy z przewagą 1 zawodnika a nie potrafimy tego wykorzystać, Przedtem o mało nie straciliśmy gola
0
hahaha znowu po ziemi ;d
0
czerwona!
0
Karny!
0
Cuenca gra lepiej od Villi. Na drugą połowę Iniesta lub Cesc za Ville
0
Cuenca zaczyna mi się podobać ;D
0
Japi..dole Villa
0
W końcu w prawe okienko, nie do obrony! ;D
0
KARNY!!