mauerinho
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca już jest kosmos .
0
Zna ktoś jakieś aplikacje do obstawiania meczy które dają na start jakiś bonusik ? Chce zacząć start z lekkim obstawianie i nie chce ładować od pierwszego razu hajsu , z góry dziękuję
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
W ostatnich czasach nie byłbym pewny niczego :D
6
Dajmy mu czas , niech przez 2-3 mecze zagra na niższym obciążeniu i tak jak dzisiaj 65min i zmiana , nie ryzykujmy z tym że odnowi mu się kontuzja , przez te miesiące zrozimial gre i jestem pewien że się odpali , tylko powolutku i do celu .
0
Slim fit sa dobre ale tylko takie spodnie z dziurami i jak masz dobrą resztę dobrana.
0
To nieźle pancze tibijskie
8
Głupie pytanie xD
2
Jaki to jest dziwnie paradoks kiedy każdy chciał Dembele a Paulinho gardzil a wyszło na to że Dembele kontuzja kilka miesięcy a Paulinho staje się kluczowym zawodnikiem xD
0
Ale Ney nie miał takiej kontuzji
0
Najbardziej boję się że może być z niego szklanka , jest bardzo chudy przez co może kontuzja mu się odnawiać , boję się że zrobi się z niego drugi Verma ;/
0
Paulinho coś pokazał jak wszedł ?
1
Gorzej jak piłka wyleci xDD
4
Dobry zarcik hehehe ostatni raz tak się usmialem jak wchodziłem po schodach .
0
Jest może liga fcbarca na UCL fantasy ? Jak tak to można prosić o kod ?
0
Przypuśćmy że Messi odejdzie w styczniu nawet jeżeli będzie nowy zarząd i Bartek zrobi out , jak myślicie kogo powinniśmy kupić ? Nie chodzi mi o zastępstwo bo niestety go się nie da zastąpić ale jak myślicie jakie nowy zarząd powinien postawic kroki i kogo powinien ściągnąć ?
1
Kłamstwa klmastwa klmastwa i jeszcze raz kłamstwa , zero szacunku do kibiców ...
0
Pojemna dupe masz ;)
0
Dembele nie zagrał ani minuty a jest ;)
1
Ten sam czas co u nas xd
0
Tier ??
0
Lemar Suarez Dembele
Messi
Busquets Paulinho/Rakitic/Paulinho
Alba Pique Umtiti Semedo
Ter Stegen
Myślę że było by okej
0
No jak nie jak tak
1
Na głównej masz oficjalne .
0
A co może Messi słabo rozgrywa ?
0
Slyszalem o tym , dziwi mnie że wsadzili go do normalnej celi skoro wiedziel każdy ze będzie musiał pokazać białko , powinien isc na ochronki , ale i tak zasłużenie bo zgwałcił o pobił 22 łatkę .
0
Gralo się w Csa i ten nick i avatar wszędzie poznam :D
16
Ktoś Jeszcze używa mp3 xD?
0
Siema Loord
0
Szczerze wam powiem , że osobiście jakoś nie ubolewam nad tym okienkiem co prawda jestem zły na zarząd i uważam ze trzeba odświeżyć biura i zrobić remont w zarządzie i oczywiście chciałem i nadal chce zobaczyć Coutinho czy nawet Seriego u nas ale patrząc z drugiej strony może Alena , Roberto dostaną więcej minut na boisku i tym się ograja i być może w przyszłości zagoszcza na stałe w podstawowej jedenastce , co do naszych transferow to jestem zadowolony nie na tyle aby być spokojnym o trofea ale na tyle żeby nie martwić się że będzie nam jakoś bardzo ciężko w LM , Paulinho to prawda był za drogo i ma już swoje lata ale on nie pierdol... Się w tańcu potrafi zagrać w defensywie jak i ofensywie potrafi dryblowac o wyprowadzić piłkę , dobrze gra głowa a tego nam trzeba , może nie będzie podstawowym zawodnikiem choć chciałbym to może będzie bardzo dobrym zamiennikiem, dlatego dajmy szansę każdemu i poczekajmy na rozwój wydarzeń , miejmy nadzieję że Rakieta i Iniesta odpala a nasze Trio zrobi robotę .