0

Tyle że saga z Dembele trawa prawie miesiąc a z Serim 3 dni także ....

2

To jest fejk , on nie ma fb

0

Wydaje mi się że jeżeli z Coutinho nie wyjdzie to Barca w ostatniej chwili kupi Seriego , bo to dziwne że gość prawie że jest już u nas a tu nagle surprise i koniec tematu , przypuszczam że to może być definitywny plan C bo niby plan B to Angel ale jakoś nie chciałbym widzieć go w naszych barwach .

1

Couthinhio , Piqe co to program "zgadnij kto to" ?

1

Wątpię bo o Dembele i Coutinho było głośno od początku odejścia Neymara a Seri było z 3 dni tylko glosnio jak z Cout. efektów nie było .

0

Jak zobaczyłem to oficjalnie od razu serce mi zabiło bo myslem że to Dembele xD , ale i tak się cieszę że wraca do gry.

1

XD to niezle wspieranie tibijskie

0

Szacun za odwagę xDD

0

Jak myślicie z tą nową ofertą za Coutinho , te zmienne są okej czy dalej słabe ?

0

Żadne , tylko będzie duży wstyd i tylko się potwierdzi nieudolność zarządu , bo gdyby tak było a Dembele by nie przeszedł to wstyd i hańba.

3

Veratti naciskał xD ? Zrobi zdj z naszą gazeta i potem przeprosił , miał nie iść na pierwszy trening a poszedł i gdzie tu jakie kolwiek naciskanie xD

1

Jest tyle fajnych opcji na skrzydło i o wiele tańszych Lemar , Keita Balde , Draxler , Leroy sane , Coman , czy choćby Jose Izquierdo , przecież Dembele moze i jest dobry i przyszłościowy ale nie za taką kwotę , tosz to Hazard byłby tańszy i o wiele bardziej doswiadczony , dla mnie Ousmane jest wart max 70 mln przy aktualnym rynku tranaferowym jeżeli ktoś uważa że cena powyżej 100 mln jest dobra go jest naprawdę ślepo w niego wpatrzony , on ma dopiero 20 lat i może tak samo być wielka gwiazda jak i wielkim niewypałem trzeba patrzeć na wszystko i na przyszłość i na przeszłość , jego zachowanie też pokazuje że jeszcze nie dorosol do bycia gwiazda bo transfer to jedno a kontrakt to drugie .

0

Ter Stegen

Semedo Umtiti D.Sanchez Alex telles

Busquets

Seri Coutinho

Messi Suarez Dembele




6

Nie to żeby coś ale tego się czytać nie da ... Weź go popraw

0

Kto co zrobił ???

0

Tylko popatrz kto gra w Argentyni a kto gra w Nicei .

0

Jeżeli mielibyśmy wydawac ponad 120 mln za Coutinho to wolę o wiele bardziej Seriego , gość nie kosztuje dużo jest młody bo 26 lat a technikę ma mega , sam Xavi go mocno chwalił , kupic do tego Dembele ew. Już tego Di Marie ale max za 50-69 mln nie więcej , ale lepiej powalczyć jeszcze o Dembele.

0

I co w związku z tym xd

0

Alli coman zouma renato sanchez

0

Pytanie z innej beczki , gra ktos tutaj w NBA Live Mobile lub FIFA Mobile ?

0

Nie ;) spurs jest nim tylko zainteresowane ale nie było mowy o tym że on ma sobie szukać teamu

0

Super z ich strony , Clevland powinni to samo zrobić z Lebronem ew z Irvingiem choć to o wiele za wcześnie na to ale zobaczymy :D

0

Breel Embolo Kozak , Balde Diao z Lazio

0

Najlepsze jest to że zanim tutaj pojawi się news to na La Rambli już zdążą zapomnieć o tym xDD

0

Z internetu xddd

0

Powodzenia....;)

2

Pamiętaj o tym że w prawdziwym Footballu nie ma sztucznej inteligencji (choć jak patrzę na Bartka to zaczynam w to wątpić ) jak w FM , teraz o wiele trudniej jest pozyskać kluczowego zawodnika drużyny gdyż nikt nie chce wzmacniać rywala i negocjacje są o wiele trudniejsze aczkolwiek nie niemozliwe .

0

Szczerze ci powiem że nie byłbym zdziwiony i nawet nie byłbym zły na Leo gdyby nie przedłużył kontraku , mając taki zarzad to tylko płakać się chce a nie dalej go reprezentować ....

3

Ale za to ten rok będzie dla nas bardzo bolesny jako dla Kibiców , bo ja kibicuje tej drużynie od 2003 roku widzialem piękne jak i smutne momenty ale teraz to jest tragedia .

16

Obudźcie się ludzie , Coutinho i Dembele nie przyjdą do nas to trwa zbyt długo , i nie ma praktycznie żadnej nowej wiadomości od tygodnia , prócz "kwestia godzin " lub "kwestia dni " , Borussia sama zdmentowala plotki o tym że Barca jest bliska pozyskania Dembele ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?