0

Jezu , chce iść za kasą to niech idzie droga wolna , nie możemy sobie pozwolić na manipulacje zarządem bo hajs się w kielni nie zgadza , Ney był skromny dopuki mln nie uderzyły mu do głowy tak samo jak jego ojcu , niestety musimy pogodzić się z tym że Perełki pokroju Messiego są na wymarciu i musimy liczyć się z tym że teraz 3/4 młodych zawodników typu Dembele może iść za hajsem.

3

FCB może zaoferowac 70 mln + rakiticia za marco

0

50 mln + rakitic to było bo fair , bo za rakietę z 35-40 byśmy wzięli

0

Od ŁKS-u do Barcelony xD

0

A po co żyjesz ?

0

Jak zawodnik strzela z 40 metrów bramkę albo jak Shaqiri nam z przewrotki to nazwany szczęściem , jak zawodnik dobija bo bramkarz popełnił jakiś błąd to nazywamy prezentem ale jak strzela że słabszymi zespołami to nie bierzemy pod uwagę , tak to rozumiem z tego co piszesz .

0

Supertajne spotkanie o którym wiedzą media...

0

Komentarz usunięty

1

Sposób jaki wyrazasz opinie jest naprawdę fajny ale niestety muszę się przyznać choć niee jestem głupi to trochę nie rozumiem ale zajebiście się czyta a co do muzyki to się nie wypowiem bo ja słucham electro house i rapu ( nie mowie tutaj o gangu albani czy) więc o twojej muzyce wiem tyle co rolnik o dyskotece (bez obrazy) , Pozdrawiam .


To odpowiedz do Don Carleona .

0

Piłka ciągle mnie zaskakuje , pierw Kostaryka w ćwierćfinale MŚ , następnie biało czerwoni pokazują że także trzeba się z nimi liczyć a teraz Walia pokonuje Belgię , coś pięknego , może jednak pieniądze i nazwisko w footballu nie grają , wystarczy trochę talentu , motywacji , determinacji w dążeniu do celu i wynik sam przychodzi , mam nadzieję że na każdym turnieju będzie jakaś sensacja bo oglądanie w kółko tych samych drużyn się troszkę nudzi .

3

Neymarze i Masche zostają , transfer Umtitiego , w końcu coś idze po naszej myśli ;D

0

Messi na prezydenta ! Happy Bday

0

Niech dają z 200 mln + nasze 60 to pake można zrobić taką że o Neymarze zapomnimy , choć bardzo go lubię i chciałbym żeby został ale jezeli mało mu kasy to niech idzie do PSG gdzie będzie zdobyw tylko tytuł ligowy , dla mnie PSG to się robi taki drugi Real Madryt , same indywidualności i nic poza tym .

0

Tylko że nie u nas Byli na ławie a umtiti gra co mecz .

0

Gdyby wywarł presję na zarządzenie że chce przejść to pewnie bardziej byłby ten transfer prawdopodobny ale on zero zaangażowania w te stronę nie ma więc raczej szejki go nie puszcza , brać tego umtitiego i styknie

0

Umtiti jest szybki czego nam na śo brakuje

0

Trochę nie na temat ale Messiemu pasuje broda ;D

1

8/10 nawet spoko

1

Krzyż na drogę , tylko jakaś kasę niech wyciągną od szejków .

0

Hahahahhah haahahhaha

2

Niech idze do Chin , wiek ma i chce kasy wiec to idealne wyjście .

0

Jeżeli Barca chce obrońce z ligi Hiszpańskiej to proponował bym przyglądać się też tym zawodnikom , Inigo Martinez , Doria z Granady , Stefan Savić , Abdennour , Laporte niby jest jakąś opcja ale sam powiedział że odrzucił bym od nas oferte , nie wiem czy to była tylko taka zagrywka z jego strony czy nie ale jeżeli dojdzie do tego transferu to jestem za .

0

Wysoki atak xddd

32

ale smaży gibkiego ostro.

0

Demon prędkości nie zatrzyma Messiego to z Gustlikiem też nie powinno być problemów.

1

easy peasy lemon squeezy

1

Ja bym Arsenalu nie lekceważył , mają fajny środek i skrzydła do tego żyrafa na napadzie , jeżeli bedziemy slabo grać w obronie to raczej nie skonczy sie to dla nas za dobrze.

0

pojawia sie i znika taka rola magika.

0

a Real najlepiej.

0

nie gra bo ma angine.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?