mauerinho
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu , chce iść za kasą to niech idzie droga wolna , nie możemy sobie pozwolić na manipulacje zarządem bo hajs się w kielni nie zgadza , Ney był skromny dopuki mln nie uderzyły mu do głowy tak samo jak jego ojcu , niestety musimy pogodzić się z tym że Perełki pokroju Messiego są na wymarciu i musimy liczyć się z tym że teraz 3/4 młodych zawodników typu Dembele może iść za hajsem.
3
FCB może zaoferowac 70 mln + rakiticia za marco
0
50 mln + rakitic to było bo fair , bo za rakietę z 35-40 byśmy wzięli
0
Od ŁKS-u do Barcelony xD
0
A po co żyjesz ?
0
Jak zawodnik strzela z 40 metrów bramkę albo jak Shaqiri nam z przewrotki to nazwany szczęściem , jak zawodnik dobija bo bramkarz popełnił jakiś błąd to nazywamy prezentem ale jak strzela że słabszymi zespołami to nie bierzemy pod uwagę , tak to rozumiem z tego co piszesz .
0
Supertajne spotkanie o którym wiedzą media...
0
Komentarz usunięty
1
Sposób jaki wyrazasz opinie jest naprawdę fajny ale niestety muszę się przyznać choć niee jestem głupi to trochę nie rozumiem ale zajebiście się czyta a co do muzyki to się nie wypowiem bo ja słucham electro house i rapu ( nie mowie tutaj o gangu albani czy) więc o twojej muzyce wiem tyle co rolnik o dyskotece (bez obrazy) , Pozdrawiam .
To odpowiedz do Don Carleona .
0
Piłka ciągle mnie zaskakuje , pierw Kostaryka w ćwierćfinale MŚ , następnie biało czerwoni pokazują że także trzeba się z nimi liczyć a teraz Walia pokonuje Belgię , coś pięknego , może jednak pieniądze i nazwisko w footballu nie grają , wystarczy trochę talentu , motywacji , determinacji w dążeniu do celu i wynik sam przychodzi , mam nadzieję że na każdym turnieju będzie jakaś sensacja bo oglądanie w kółko tych samych drużyn się troszkę nudzi .
3
Neymarze i Masche zostają , transfer Umtitiego , w końcu coś idze po naszej myśli ;D
0
Messi na prezydenta ! Happy Bday
0
Niech dają z 200 mln + nasze 60 to pake można zrobić taką że o Neymarze zapomnimy , choć bardzo go lubię i chciałbym żeby został ale jezeli mało mu kasy to niech idzie do PSG gdzie będzie zdobyw tylko tytuł ligowy , dla mnie PSG to się robi taki drugi Real Madryt , same indywidualności i nic poza tym .
0
Tylko że nie u nas Byli na ławie a umtiti gra co mecz .
0
Gdyby wywarł presję na zarządzenie że chce przejść to pewnie bardziej byłby ten transfer prawdopodobny ale on zero zaangażowania w te stronę nie ma więc raczej szejki go nie puszcza , brać tego umtitiego i styknie
0
Umtiti jest szybki czego nam na śo brakuje
0
Trochę nie na temat ale Messiemu pasuje broda ;D
1
8/10 nawet spoko
1
Krzyż na drogę , tylko jakaś kasę niech wyciągną od szejków .
0
Hahahahhah haahahhaha
2
Niech idze do Chin , wiek ma i chce kasy wiec to idealne wyjście .
0
Jeżeli Barca chce obrońce z ligi Hiszpańskiej to proponował bym przyglądać się też tym zawodnikom , Inigo Martinez , Doria z Granady , Stefan Savić , Abdennour , Laporte niby jest jakąś opcja ale sam powiedział że odrzucił bym od nas oferte , nie wiem czy to była tylko taka zagrywka z jego strony czy nie ale jeżeli dojdzie do tego transferu to jestem za .
0
Wysoki atak xddd
32
ale smaży gibkiego ostro.
0
Demon prędkości nie zatrzyma Messiego to z Gustlikiem też nie powinno być problemów.
1
easy peasy lemon squeezy
1
Ja bym Arsenalu nie lekceważył , mają fajny środek i skrzydła do tego żyrafa na napadzie , jeżeli bedziemy slabo grać w obronie to raczej nie skonczy sie to dla nas za dobrze.
0
pojawia sie i znika taka rola magika.
0
a Real najlepiej.
0
nie gra bo ma angine.