mauerinho
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2
zamiast pośmiac sie ze wszystkimi to siedzisz i sie przypier*asz do czegos co za typ :D
1
no to ktoś tutaj źle prawi ;p też o tym slyszalem ze neymar bierze wiecej niż iniesta i byla nawet oto spina jak do nas przychodzil.
1
wnioskujesz to po tych paru meczach Suareza>?
0
"gdyż Neymar zarabia mniej niż Messi, Iniesta, Xavi, Suárez" oj Destro chyba sie pomylileś :) co do ciebie nie podobne :D:D
2
mi się wydaje że Ter Stegen przegrał rywalizacje z Bravo po częsci przez kontuzje co ponad 2 tygodnie nie grał , i to zaważyło na tym ze nr 1 jest Bravo.
1
przedłużenie kontraktu to nic zlego ale żeby nie bylo że on bedzie zarabiał wiecej niż taki iniesta który wygrał już praktycznie wszystko , Neymar ma grać z sercem z nie dla pieniedzy .
2
bo nie zarabiasz ponad 20 mln rocznie , nie masz domu w najlepszej dzielnicy we Włoszech i nie jestes aktorek , chyba dlatego :D
0
nie podał reki platiniemu .
0
https://vine.co/v/OXhmbKFlPQU Ronaldo znowu pokazuje klase.
4
mam pytanie , czy zakaz transferowy obejmuje takze wolne transfery ? bo jak by nie patrzec paru niezłym zawodnikom koncza sie kontrakty.
0
pikolo pewnie drynią.
0
nie wiem jak wy ale ja sie w ogole nie przejmuje ze niby Ronaldo jest w tym roku lepszy . Leo przeszedł na innym poziom grania , kiedys mowili ze Messi bez Xaviego/iniesty i ich pilek nie istnieje po czesci racja ale od jakichś 2-3 lat Leo własnie stał sie piłkarzem bardziej indywidualnym co wlasnie Ronaldo brakuje , swiadczy to o tym że CR jest zależny od pilkarzy z ktorymi gra w klubie bo to co pokazuje w Reprezentacji jest po prostu smieszne , zawsze bede powtarzał ze Ronaldo w Realu elo a Reprezentacji 0 .
0
ale kurzu ma za uszami ho ho ho
0
nie chce hejtować , Suarez zagrał dobry mecza ale wydaje mi się ze Alba mial wiekszy wklad w atak niz on .
0
Rozumiem to jest jego jedenastka ale James serio ? koleś zanim trafil do Realu to może o nim słyszalo 20% ludzi , na MŚ ładnie zagrał ale "zaliczył dobre wejście do ligi hiszpańskie..." przecież każdy o tym wie ze on na poczatku gowno grał , nie mial swojego miejsca byl pchany wszedzie praktycznie na srodek i na skrzydla dopiero potem sie rozkrecił w miare wiec jak dla mnie to on jest z lekka naciagany .
0
http://hdmecze.com/channel2.php
0
brakuje indywidualności neymara.
0
FC Barcelona: Shakira, Jose Carreras, Kobe Bryant, Juan Carlos Ferrero, Maciej Żurawski, Justin Bieber, Jose Luis Zapatero, Snoop Dog, Bono, Andy Murray, Dalajlama, Ranbir Kapoor, Joan Manuel Serrat, Salvador Dali, Manu Chao, Drew Carey, Jan Paweł II
Real Madryt: Elsa Pataky, Rafael Nadal, Sylvester Stalone, Russel Crowe, Tom Cruise, Enrique Iglesias, Fernando Alonso, Placido Domingo, Cesar Iglesias, Alberto Contador, Cameron
0
"Kibice Barcy tacy są." haha to ty tutaj wbiles i zacząłeś sie produkować :D jakie dziecko haha
0
jeżeli wspominamy o wynikach to może mowi ci cos 5-0 i 6-2 ? mówisz "Statystycznie Messi jest słabszy od Ronaldo " ale patrząc na to co graja to Ronaldo w klubie Elo w Reprezentacji zero taka jest prawda , jest uzależniony od innych zawodnikow :) nie potrafi sam rozegrać piłki i zdobyć samodzielnie gola tylko szuka czyjejś pomocy aaa przepraszam sam jestem w błędzie on potrafi samodzielnie strzelać ale z karnych które sam wywalcza swoim aktorstwem .
0
Suarez po przerwie i odrazu ma grać jak w LFC? ty w ogole myślisz nad tym co ty piszesz ? James tak sam na poczatku gowno gral ale sie rozegrał , Suarez też ma czas aby wejśc w tą drużyne chyba że bedzie jak z Cesc'iem , co mecz inna pozycja , ja nie wiem po co ty sie rejestrujesz na tej stronie skoro jestes fan bojem prześcieradel , chcesz jakoś zabłysnąć ? shejtować ? lepiej sie do nauki weź , wchodzisz tutaj i prujesz sie jak by cie coś wiązało z FCB , ale niestety prawda jest taka że jesteś zakompleksionym gimnazjalistą który proboje sie dowartościować hejtowaniem , a potem jeden z drugim mi bedzie wmawiał że to u nas jest gimbaza...
0
a skad ty masz takie info ze bedzie uciekał czym predzej bo sie nie zalapie ne LE ? wnioskujesz to po sytuacji w tabeli BVB?
0
niestety tutaj po meczu przegranym/zremisowanym każdy bawi sie w wróżbite Macieja . Za miesiać pierwszy mecz LM a ci juz gadają ze odpadlismy , zgodze sie z toba w 100% , po co kibicować jak lepiej opierać sie na komentarzach innych .
0
mysl logicznie a nie sytuacyjnie , myślisz że każdy piłkarz gra tak jak za młodych lat ? Xavi bedzie mial swoje przebłyski ale juz jego lata mineły , Iniesta już tez wchodzi w tą przepaść Skillową.
1
Kahn - Roberto Carlos - Maldini - Puyol - Neville - Ronaldinho - Nedved - Zidane - Cristiano Ronaldo - T.Henry - Messi .
0
Munir gra na pozycji na ktorej mamy Pedro,Suareza,Neymara,Messiego,Sandro(tak wole bardziej jego niz munira) , a Halilović gra na pozycji ŚP/ŚPO wiec napewno czesciej by gral niż munir.
0
Adama i Halilovic powinni już dawno znaleść sie w 1 składzie i dostawać wiecej szans z takimi drużynami jak Huesca.
0
wole żeby komentował jak dudek niż jak Szpaku który myli Messiego z Maradoną...
0
"...Byłem sfrustrowany wynikiem, a później dowiedzieliśmy się, że Neymar był już sprzedany. Poczułem się oszukany”. czy mam to rozumiec jako by Neymar sprzedał mecz :D?