3

Konoplyanka zajebisty grajek , robil z obrony sevilli sieczke , gdybysmy nie mieli Neymara hmm kto wie...

3

Ale wiadomo ze potrzebny ci slownik.

0

Ja nie wiem co wam sie w tych strojach niepodoba jakos Real moze grac w rozowych a SC Heerenven w serduszka , mi sie osobiscie podobaja i tyle , cos nowego przynajmniej a pozatym stroje nie graja.

13

zaden obronca na swiecie nie bedzie mial takiego zgrania z Messim , dla mnie powinien zostac na jeszcze sezon-dwa , chyba ze zarzad ma jakis fajny pomysl na sprowadzenie zawodnika ktory tez potrafi grac w ofensywie , choc osobiscie w to watpie .

0

Jezeli dalo by rade sciagnac go do 30 mln to jestem jak najbardziej za , chcialbym zobaczyc Pogbe w naszych barwach ale jesli Juventus odzuca oferte 80 mln to raczej nie ma sensu placic 100 mln albo i wiecej bo w jego miejsce mozna by bylo sciagnac jakiegos prawego obronce jezeli Montoya odejdzie.

2

Pamietam asyste Songa w meczu Arsenal - Borussia , osmieszyl 3 zawodnikow i pieknie dosrodkowal do Persa , przychodzac do Barcy wiazalem z nim pewna nadzieje ze to bedzie dobry transfer i niestety sie zawiodlem , zawodnik nie na nasza mechanike gry i bylo pewne ze jak nie zostanie wypozyczony to sprzedany , tylko mam nadzieje ze pieniadze chociaz sie zwroca.

0

W Realu jest za duzo indywidualistow , kazdy z nich probuje wniesc swoje 5 groszy nie zwarzajac na pozycje w jakiej klub sie znajduje , wszyscy probuja grac na Ronaldo a potem jest placz ze nie podaja pilek do Bale'a.

0

Xavi na prezydenta Barcy!

0

Xavi na prezydenta !

0

Powiedz mi jak zawonik z rezerw moze zagrozic zawodnikowi ktory ma praktycznie wyjsciowa 11? Sama nazwa mowi za siebie , "wychowanek" jest najlepszy po ograniu na wypozyczeniach jak zdobedzie troche doswiadczenia i wlasnego stylu choc sa przypadki wielkich talentow (Messi).

9

Wiaze wielkie nadzieje z Denisem Suarezem .

0

Mysle ze De Bruyne dawal by rade ,Gundogan to szklanka choc za jakies 20-25 mln mysle ze bylo by warto go sprowadzic , Pogba jest nie realny bo w jego miejsce mieli bysmy prawego obronce i dajmy na to Kovacicia ktory tez wpasowal by sie w nasze szeregi , ale ja ogolnie mysle o kim takim jak Rakitic ktory jest ofensywnym pilkarzem i zarazem dobrze gra w defensywie ale takich zawodnikow jest niewielu.

0

Ty czlowieku nie wiesz co piszesz.

0

Mysle ze kupowanie 2 zawodnikow na te sama pozycje jest glupota skoro iniesta pogra jeszcze sezon-dwa to lepiej sprowadzic w jego miejsce takiego kovacicia i powoli ogrywac go do pierwszej 11.

0

It was a good day , mysle ze z takimi moralami w zespole mamy duze szanse na tryplet CAMPEONES!

0

It was a good day

0

114 chyba ale nie jestem pewny

0

A gdzie tu jest humor i ironia w pisaniu z bledami ?

2

A ja wyczuwam brak slownika.

5

Wypowiadajac sie na temat Messiego , Maradona pokazuje brak klasy i szacunku do bylego podopiecznego , wyraznie zazdrosci osiagniec jakie zdobyl Leo , bramka powinna byc skuteczna a nie piekna a jak narazie to Messi posiada oba te walory .

0

szczerze to na bramce powinien sie znalesc Iker mial lepsze parady i wiecej razy bronil wyniku , Buffon mial wiecej szczescia niz skilla.

1

Niech pseudo fani wyjda z domu albo wylacza playstation bo to co wtypisujecie to jest smieszne i zalosne zamiast cieszyc sie z awansu to hejtujecie zmiany LE .

0

Ja mam tylko z 3 sezonow barcy i starczy narazie

0

real moze i nie straci ale moze sie tymi pkt podzielic

0

o 1 wiecej niz cr7

0

pewnie kryska podlapie skok do basenu boatenga

0

wypisujesz jego osiagniecia strzeleckie ale pomijasz fakt ze gdyby byl naprawde tak dobry to w repce co mecz to powiniem byc hat trick

0

Komentarz usunięty

1

tylko ze Henry przychodzac do Barcy byl juz wielka gwiazda w PL a Neymar prakktycznie zaczyna od zera wiec teksty typu henry >neymar sa bezsensowne.

0

poziom calego komentarza i na koncu wytlumaczenie Ronaldo z jego aktorstwa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?