1

osobiście oddałem głos na ibre , bo te przewrotki zasługują na szacunek ale ibra to jednak ibracadabra

1

a gdzie lamela z jego raboną ? dla tych co nie widzieli:

0

ogarnij słownik.

1

no własnie nie normalnie , bo to jest jak dla psa a nie piłkarza.

1

klauzula gryzenia jak to brzmi xDD

0

dla mnie może nawet zostać Bartomeu tyko usuńcie Zubiego z tego stanowiska bo zamiast Benati i Cuadrado mamy napastnika na skrzydle i obrońce który jeszcze nie zadebiutował z powodu kontuzji ... z takim trenowaniem i składem to ja sie modle o top 3 w lidze a nie top 1 o LM nie wspomne bo dla mnie to tylke przy wielkim farcie przejdziemy dalej (nie chodzi mi tu o grupowe) , prawda jest taka że jeżeli nie bedziemy mieli obrony z pierwszego zdarzenia to Bayern,Chelsea,PSG , Real beda nas miażdzyć pod każdym wzgledem a klepac i tak bedziemy na srodku boiska bez skutku.

1

ja nie rozumiem jakie mają byc inne relacje miedzy nimi , oboje praktycznie co roku startują w top 3 do zgarnięcia złotej piłki , graja w przeciwnych klubach które według nas kibiców sie "nienawidzą" wiec wiadome jest to że nie przepadają za sobą bo są konkurentami , to tak jak mcdonald miałby polączyć se firmy razem to jest nie mozliwe bo ze sobą konkuruja tak jak Messi i CR , ja szanuje Ronaldo ale go nie podziwiam mam do niego taki szacunek na jaki sobie zasłuży a tak pozatym to mnie on w ogole nie obchodzi czy zdobędzie złota piłke czy złotego buta dla mnie nr.1 jest Messi i tyle w temacie .

0

oczywiście jestem za ale nie jak mamy zakaz transferowy przez najblizsze 2 lata...

0

według mnie jak by wyglądała nasza 11 gdyby wszyscy byli w pelni zdrowi:
Bravo/Ter Stegen . Douglas Vermaelen Mathieu Alba , Mascherano , Iniesta , Rakitić , Neymar, Suarez , Messi .

Pewnie ktoś z was mysli dlaczego douglas a nie Montoya , dlatego że Douglas dobrze spisuje sie w defensywie gdyby mial wiecej pewnosci siebie w grze ofensywnej i dobrze sie do niej podpinał to bym mial 1 sklad murowany .

0

Suarez nie gra , Barcelona bez straconej bramki w lidze , Suarez wraca do gry juz 3 porażki , ostro.

0

jezeli zawodnik gra źle w 2-3 meczach to jest czas na rotacje w składzie , Pique nie gra praktycznie nic a Bartra pokazuje ze chce swoje 5 minut , tak samo Dani Alves koleś na tej prawej obrońce jest tylko na papierze , jest Montoya , Douglas który procz aspektów ofensywnych gra dobrze w defensywie .

8

0

suchary to twoja specjalność ?

0

nie ogladalem wczoraj meczu bo byłem na nocce w pracy , moze mi ktos powiedziec jak sie spisywała obrona i Suarez?

1

kinder bueno :D?

0

4-2-2-2 bylo by najodpowiedniejsza formacja na mecze, bo Messi i Suarez beda na szpicy wiec nie bedzie problemow z pozycjami.

1

co ty do mnie bijesz typie ?

1

Vermaelen in Pique out

1

prawie 6tysi komentarzy a 3/4 to ten zje*** , trener out , transfery do dupy , sezon przegrany itd , śmieszy mnie to bo ta wiekszość osób wczesniej pisala ze LE to dobry wybor itp , sezonowcy sezonowcy i jeszcze raz sezonowcy ja jestem spokojny o sezon bo wiem co ten atak NSM potrafi , Suarez juz z Celtą pokazał na co go stać a to dopiero jego 1'wszy praktycznie mecz od 1 minuty wiec zluzujcie gacie idzcie na dwór pobiegajcie troche uspokojcie sie i czekajcie na rozwoj wydarzen .

1

zamiast odmłodzić skład to on postarzał , nie ma co go oceniać jeszcze sezon przed nami ale dziwne bez Suareza mamy 0 straconych bramek , Suarez wraca i juz sie zaczynaja kłopoty :D

0

formacja 4-2-2-2 była by o wiele lepsza Bravo alves bartra mathieu alba w srodkowej pomocy masche + rakitic dalej neymar lewa prawa iniesta i w ataku messi + suarez , to bylo by moim zdaniem najlepsze ustawienie .

1

Suarez wypowiadał sie na ten temat i powiedział ze nie ma z tym żadnego problemu , ale nie patrz tylko na ustawienie podczasz meczu ale na ustawienie indywidualne zawodników bo moze być tak ze suarez na papierku bedzie na skrzydle grał a w rzeczywistości moze wejsc na 9 .

0

a co pozatym ? procz tego nie zdobył nic ..

0

nikt nie mowi że doswiadczenie nie gra roli ale bez przesady...

0

my też byliśmy.

0

jeżeli jest taka klauzula to poco oferować 5 mln wiecej ;o?

0

Moim zdaniem suarez powinien wejść w 2 połowie gdzies około 55-60 minuty , dlaczego ? dlatego że w Madrycie nie znają jego stylu gry a jak by wszedl na 2 polowę to by ich tylko dobił :)

0

szczerze ? wole żeby grali u nich najlepsi , dlaczego ? wole żebyśmy wygrali z najlepszym ich składem niż z rezerwami , bo potem na rm stronie (nie chce reklamować czy coś xD) bedą znowu pisać że wygrywamy jak oni u nich ten nie gra albo tamten , jeżeli wygrać to tylko z ich podstawową jedenastka , choć to moze byc trudno bo co mecz u nich gra kto inny.

3

Powiem tak , szanuje bardzo Neymara za to co dla nas robi ale nie można porównywać kogoś kto gra dla nas 2 sezon , Ronaldinho osiągnoł z Barceloną tyle że mozna o nim powiedzieć że to jest jeden z najlepszych zawodników jakich mielismy , został oklaskany na Bernabéu wiec statystyki sa statystykami ale żeby takie porównania robić to Ney musi pograć jeszcze troche i coś osiągnąć.

0

tylko że jak VV przechodził testy medyczne w Monaco to miał kontuzje kolego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?