0

"...nie wiadomo co z nami będzie za rok, bez możliwości uzupełnienia kadry nasza pomoc i obrona może wyglądać bardzo biednie" takim kibicom nie da sie dogodzić niczym , nie było obrony to płacz na zarząd że nie ma obrońców , że zubi do wylotu itp , przyszedł Vermaelen i Mathieu który jak narazie spisuje się doskonale to teraz ból dupy co bedzie w next sezonie ... jeszcze sie ten dobrze nie zaczoł a wy juz bawicie sie w Wróżbitę Macieja.

2

widać poziom kibiców niektórych Cules , hejtujecie piłkarza który nawet jeszcze nie przyleciał do Barcelony , tak samo bylo z Mathieu , hejty na niego za wygląd a potem każdy nie mógł sie go nachwalić... dajcie mu szanse .

0

a ja napisze ci tak jestes od 18 dni na tej stronie i już zaliczasz sie do osób z typowym bólem dupy , zalecił bym ci maść ale pewnie już ją nabyłeś , piszesz że zarząd to idioci ale pod jakim względem ? zakaz transferowy był kompletnie za co innego a my nie mamy wpływu na FIFE , pozatym żeby kogoś kupic trzeba sprzedać i widać jakie ty masz pojecie o transferach , a co do kontuzji to zawsze były i będą :) niezależnie od tego ilu mamy zawodników w składzie. Pozdrawiam

0

wolę solidnego prawego obrońce niż skrzydłowego grajacego na obronie , mamy nauczke z mascherano który przestawiony był na ŚO a na MŚ pokazał co do znaczy być defensywnym pomocnikiem.

0

VV odszedł z własnej woli , Barca nawet wypowiadala się że jak zostanie to tylko kupią rezerwowego bramkarza . Jeżeli uwazasz ze Di Maria nie jest wart 75 mln to sie grubo mylisz :) Angel bijen a głowe Jamesa i Kroosa wiec cena myśle ze jest dobra choć to jest głupstwo sprzedawać tak kluczowego zawodnika . Villa był po kontuzji i jego wiek juz był w takim stopniu że napewno by nie byl w pierwszym składzie a sprzedaż mu tylko pomogła bo w Atletico miał wiecej minut , a Bojan nie nadawał się do nas i zmarnował potencjał bo nigdzie nie zagrzał dobrze miejsca , a co do Higuaina i Moraty to się zgodze ze to Good DiLL.

4

myslisz ze zarząd wyda 100 mln na ławke bo będą obawiać się kontuzji ? mamy na rezerwie dobrych młodych zawodników którzy aż palą się do gry , pozatym mamy dużo b.dobrych zmienników jak np Bartra , Montoya , Munir , Halilović , Xavi , Pedro Adriano , Mascherano (chyba że busi out to Busi na rotacje) , i wiele innych , ja sie w cale nie martwie nastepnymi sezonami bo mamy skład kompletny na 2-3 sezony ... o obronę sie już kompletnie nie martwie bo Mathieu pokazuje klase od początku gry do tego jest Vermaelen który dochodzi do siebie , Bramka jest solidnie obstawiona wiec nie ma sie czego martwić , Real nakupował nazwisk i teraz wychodzi w praniu , że ledwo 2-0 wygrali ;)

1

to jest normalne pewnie izrealczycy fani Realu.

0

busi out masche in , i skład kompletny tylko prawy obrońca albo dać wiecej minut Montoy'i , ale pewnie przyjdzie Douglas , z czego bardzo się ciesze ;P , lubie nowe twarze w naszych barwach , pozatym zarząd mam nadzieje wie co robi wiec tylko czekać .

7

Real naściągał nazwisk z MŚ i nie ma co teraz zrobić haha

1

2

chyba tylko z drużynami z dolnej tabeli bo jak narazie to nie widzieliśmy go w meczach o stawke , a takie Elche to jest tylko przystanek na którym sie niestety musimy zatrzymać .

2

jeżeli kupuje się takiego zawodnika jak Kross lub James to tylko na pierwszą jedenastke a nie na rotacje , na rotacje to może iść Illaramendi a nie Kroos , to zbyt klasowi pomocnicy aby zapuszczali korzenie na ławce . Ławka nie jest poto aby straszyć tylko po to aby kogoś zmienić ;) przeciwnik wychodząc przeciwko Barcelonie będzie myśleć jak zatrzymać trio NSM a nie o tym kto jest na ławce ziomek ;)

2

Nie rozumiem troche Realu , kupują zawodników na pozycje które już maja obstawione , wiem wiem sprzedaja też zawodników takich jak teraz Di Marii'e ale poco ? James jest świetnym zawodnikiem ale przed MŚ nikt tak o nim nie słyszał , wiem że to nie znaczy ze jest słaby ale Di Marii'a niszczy go pod każdym praktycznie względem więc nie wiem poco sprzedawać takiego zawodnika co nie raz ratował Realowi dupę . My kupujemy zawodników na pozycje na które potrzebujemy , potrzebowaliśmy na skrzydło to przyszedł Neymar, odejście Alexisa było przesądzone wiec kupiliśmy Suareza , obrona słaba wiec jest Vermaelen i Mathieu ale Real kupuje tak jak by na siłę , zobaczcie na pomoc środkową/ofynsywną śr. jest James , Isco , Illara , Modrić , Kroos czyli 5 zawodników którzy graja ofensywną piłke wiec nie rozumiem ich taktyki transferowej , sprzedadzą niby Angela ale i tak zostaje walka o środek pola , kupili Illaramendiego nie wiem poco ale po mojemu to ten transfer to nie wypał , chłopak tylko zaklepał miejsce na ławce , Isco tak samo niby było głośno ale jak teraz jest Kroos i James to może pomażyć o pierwszej 11 chyba ze na rotacji co by mu napewno nie pasowało i przychodz sprawa Modricia , jak dla mnie taka sama sytuacja co Isco czyli nie pewny , jak narazie o pierwszy skład powalczy kroos vs James i tutaj znowu ktoś będzie "pokrzywdzony" bo jednemu ani drugiemu sie nie spodoba rotacja...



PS: Wiem że "nas" kibiców Barcelony nie dotyczy w ogole sprawa związana z ich składem ,ale patrząc na to z innej strony to aż zaciekawia ich polityka transferowa ;) bo jak czytam na ich stronie to oni wiele o nas pisza i o naszych transferach , wypowiedzcie sie co o tym myślicie :) VEB !

0

pewnie sponsorzy , promotorzy zawodnikó itd , poprostu posiadaja pewien procent czy moze cześć praw do zawownika i na nim zarabiaja dlatego jest coś takiego jak z Neymarem że jakaś tam firma i dostaje np z tego transferu jakieś 2 mln bo zrzeka sie praw do niego (jak sie myle to mnie poprawcie) , to sie nazywa chyba karta zawodnika czy coś takiego , np 50% ma klub w którym gra , 30% ma biedronka a 20% ma tesco , i żeby mógł przejsc do takiej Barcelony to Blaugrana musi wykupić całą karte zawodnika czyli pewna część kwoty idze na biedronke i tesco ;d;d tzw oni go promója i maja tam swoje udziały.

0

Neymar też nie grał w Europie a jednak Barcelona dała za niego ładną sumkę.

0

Ta Barcelona to jakichś kryzys przechodzi , pierw problemy z transferem Neymara , potem Messi niby że prał brudne pieniądze z meczów Charytatywnych choć to jest glupie mieszac sie w szemrane interesy za drobne jak sie zarabia 20 mln rocznie (tutaj nie jestem tego pewny) , i teraz zakaz transferowy znowu...A Real ?? kupuje Bale'a za 100 mln i nawet FIFA nic z tym nie zrobi ani nie sprawdzi.

1

jak Mathieu będzie tak grał w kazdym meczu to good bay Pique , chyba że Vermaelen okaże sie nie wypałem to Welcome back :D

1

widze hejtery dupa cicho co do mathieu .

0

a moim zdaniem on da mu szanse , wie ze nie bedzie mógł grac do 26 października wiec dzisiaj da mu sie wyszaleć, przynajmniej tak mi sie wydaje.

0

powiedział noł nejm z polski.

0

dziwnie sie widzi takie zdjecie z Iniesta , Ronaldinho , Puyolem , VV , i LE , ktory teraz został naszym trenerem :D

0

widać że chłopaki ładnie go przywitali ;)

0

do 26 października on będzie miał tiki takie we krwi :D

0

Suarez

0

boczni obrońcy muszą byc jak wiatraki , myślisz ze taki Vermaelen dogoni dajmy na to Bale'a ? tutaj chodzi o szybkość a Cuadrado jest idealny na PO ponieważ potrafi i obronić i wyprowiadzic piłke do przodu .

12

Barcelona chce jakoś podziękować kibicom za wsparcie "Mes que un club" i co w tym dziecinnego ?

0

Witamy ;)

1

że co xDDDDDDD ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?