mauerinho
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktoś jakieś info o tym czy jak wejdzie Suarez już do składu to gdzie zagra ? i czy messi przejdzie na skrzydlo lub na cofnietego napastnika ?
1
ale valdes miał kontuzje a alves nie ma .
0
on juz tyle grał w BPL że ma doswiadczenie , a treningi mu tylko pozwalaja podtrzymać forme i napewno bedzie chcial sie pokazać na GD .
2
opłacało sie easy te 100 mln moim zdaniem o wiele lepszy transfer niż Bale , już teraz Neymar jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy swiata a ma dopiero 22 lat wieć 100 mln za zawodnika z pewną przyszłością to moim zdaniem dobry pieniądz .
0
szczerze ? ja ma w dupie za przeproszeniem to ile kto ma goli , messi strzela i asystuje a CR7 tylko strzela i o czym to swiadczny ? ze juz jest lepszy niz nasz Crack ? to swiadczy praktycznie o niczym , ja do CR7 osobiscie nic nie mam , konkuruje z messim to wiadomo graja w przeciwnych klubach i to zawsze tak bedzie nawet jezeli tego nie chca ale bić się o gole w lidze to troche przesada , bo przykładowo CR7 zdobywa złotego buta a messi złotą piłke .
0
nie oto chodzi żeby grał bo kontuzja moim zdaniem zniszyła jego nr.1 w bramce , ale LE popełnił błąd wstawiając go po kontuzji na bramke przeciwko PSG i tak zapewne Bravo będzie numerem jeden jak narazie.EDIT:jezeli ty porównujezs Apoel do Barcy to GL.
1
co ty porównujesz ? Bravo broni z zespołami o wiele słabszymi od Barcy a LE wpuszcza Ter stegena po kontuzji na mecz z PSG prosze cie ...
0
mam nadzieję że jak wróci na El classico to doda drużynie skrzydeł i motywacji ;)
0
mam nadzieje że pedro w końcu zgoli te łoniaki z pod nosa.
0
bez przesady , moze czasami gra słabo ale dość dobrze wykonuje swoje zadania.
0
Vermaelen jest tylko praktycznie jeden a Mathieu jest paru .
2
żeby cie ta pewność nie zgubiła, PSG i tak ma bardzo mocną paczke bez ibry .
2
http://www.meczyki.pl/lepiej_nie_grac_po_pijaku%21,39709,filmik.html
0
0 gry środkiem pola, piłka latałą od douglasa do busiego , messi w ogole nie mial szansy aby wejsc śodkiem w pole karne , w drugiej połowie przeciwnik nas w pewnym sensie zjadł bo to co sie tam działo to masakra.
0
tylko w przypadku alvesa , on wrzuca w pole karne ,i nawet dobre było to dosrodkowanie tylko nikogo tam nie było , bo piłka spadała za plecy obronców i na noge.
4
szczerze ? w dupie to mam czy messi bedzie królem strzelców czy nie , wole aby druzyna wygrała LM i lige , co z tego że messi zostaje przykładowo królem strzelców LM jak dochodzimy do ćwierćfinału i koniec na tym...
2
niedługo będą musieli w zbroji biegać żeby nie mieć kontuzji ;/
0
wole żeby drużyna wygrywała mecze niż osobiste osiągniecia messiego typu wiecej goli nie CR7 .
0
ja bym widział taki skład choć wiem ze to niemożliwe , ter stegen montoya pique mathieu alba , mascherano rakitic iniesta neymar messi pedro (dałbym mu szanse , levante nie jest jakoś bardzo wymagające to chłopak moze by sie jakoś zmotyowował )
0
nie musi być powód dlaczego nie został powołany , poprostu lucho miał inne plany co do meczu i tyle ;)
3
dlaczego każdy mowi "Barca albo Polska" ? dlaczego nie jedno i drugie ? w moim przypadku to wyglada tak ze w TV będzie leciał mecz Polski a na kompie barcy , jedno oko na maroko drugie na kałkaz i koniec :DD
8
ja na tv ogladam polske a na kompie barce wiec w czym problem :D?
1
żałosny pomysł , bravo strasznie panikuje przy grze nogami , a ter stegen nie boi się wyjśc na przed pole...
0
Dlaczego LE nie da szansy Masche na DP ? przecież on rozwalił system na MŚ ...
0
jeżeli zawodnik będzie miał dobra motywacje i bedzie dobra atmosfera w klubie to ja sie nie martwie o sezon.
0
Zubi ogolony chyba na balety leci.
0
nakrat - BAN nakrat - BAN (Kultura ) Czas trwania bana 7 dni
Orion599 - BAN Orion599 - BAN (Obrażanie ) Czas trwania bana 7 dni
krychu99 - BAN krychu99 - BAN (Spam ) Czas trwania bana 14 dni
Realista777 - BAN Realista777 - BAN (Kultura ) Czas trwania bana 7 dni
ZlatanRonaldoCR - BAN ZlatanRonaldoCR - BAN (Wulgaryzmy ) Czas trwania bana 14 dni
putin - BAN putin - BAN (Kultura ) Czas trwania bana 7 dni
Lucatuna - BAN Lucatuna - BAN (Kultura ) Czas trwania bana 7 dni
Turek222 - BAN Turek222 - BAN (Obrażanie ) Czas trwania bana 7 dni
frigi - BAN frigi - BAN (Kultura ) Czas trwania bana 7 dni
takie tam hejtowanie .
2
zgodzę sie z tobą w tym co piszesz i niestety smuci mnie ten sam fakt że ludzie szukają winnych w jednym zawodniku ale niezapominajmy że piłka nożna to gra zespołowa chyba ze naprawde ktoś popełnił taki bląd że to napewno jest jego wina to w tedy hejty lecą na niego ale i tak z tego sie przekłada na reszte drużyny , no niestety to sie nigdy nie zmieni , taka jest nasza natura .
0
nie zgodzę sie z tobą , my nie placzemy że juz nic nie jest do wygrania tylko szukamy winnych :) i zawsze spada to na transfery i zarząd czyli Trener + Zubi . Mecz przegrany to jest "Zubi gdzie transfery?" meczy przegrany ale są transfery to jest "Trener out" i tak w kółko :) ale oni tam zwalaja na siebi samych nawet wiec widac czasami poziom niektórych z nich.
0
Illara nie chciał opuścić stanowiska które obioł razem z K.Navasem .