1

Barbara :D:D

0

staruch ?? popatrz na Yepesa i co on robi w tym wieku na obronie ...

0

szczerze ? wole takiego mathiue niz kolejny seozon z mascherano na śo .... jezeli Javier bedzie grał na DP jak na MŚ to busi ma konkurencji i to ogromną.

11

dlaczego song tak nie robi w Barcelonie :(

2

a co on mu takiego zrobilem ze nie grac 4 miesiace ? pozatym to bylo na MŚ a co ma piernik do waitraka ? niech zalożą mu sankcje na mecze reprezentacyjne a nie ligowy.

0

powinien miec kare pieniezna a nie meczowa... 4 miesiace bez pilki to czlowiek moze wyjsc calkiem z formy , niech dadza mu kare pieniezna i koniec .

0

iniesta gra wyżej niż rakitić .

1

ale tu chodzi o sam fakt i czyn , zuniga powinien dostac kartke i zawieszenie za to ze naskoczyl na neymara noga a nie ciałem ... on mogl go pozbawic piłki na cale życie a suarez co takiego zrobil Chielliniemu ? wielkie mi haloo ugryzł go w bark dostanie wscieklizny ;d

0

haha mało ma kasy :d? , good luck.

9

neymar ma pekniety kręg i nie może grać w piłke i zuniga nic nie dostał zadnej kary , a taki suarez 4 miechy bez piłki za to że ugryzł Chielliniego i co on ma ? slad zębów na barku ..... żałosna jest ta FIFA !

0

sry mój błąd , porypalo mi sie z innym obronca.

0

niski , rudy , to juz wole mascherano zeby został na ŚO.

0

czytaj czasami newsy... Barcelona podobno zaoferowała na wstepie 40 mln za cuadrado to gdzie ty wyczytałe ze 30 mln ?

0

rewolucje wymagaja zmien , nawet kluczowych , jezeli suarez przyjdzie to napewno on dostał by mniej minut , a tak w arsenalu bedzie grał czesciej napewno .

0

http://www.futhead.com/14/squads/14286317/

co myslicie o tym ustawieniu ??

1

moim zdaniem hummels jest bardziej realnym transferem niż marquinhos , chyba ze ich obu , np 30 mln za hummelsa i 30 mln + alves za marquinhosa do tego cuadrado i sluz skład na LM gotowy.

0

1000% prawdy , tutaj 3/4 osób pisze to co napisał użytkownik pod nim , tylko zmieni 3 słowa . Pare miesięcy temu jak Barca była zainteresowana Hummelsem to każdy hejtował go i pisał że " nie brać go bo kontuzje miał i jeszcze pewnie nie jedna złapie" itd , a teraz ? gdzie nie wejde to czytam "brać hummelsa" , żałosne..

0

Dobra wiadomość , musi wiedzieć że nie tylko wspiera go rodzina , reprezentacja ale także klub , to napewno doda mu siły .

2

ja bym wolał aby Lavezzi jednak grał , on dodaje im skrzydeł i napedu , nigdy nie odpuszcza a Aguero czasami tak jak by przysypia.

1

wcześniej nie chcieliście hummelsa a teraz zmiana zdania ?

0

87 ;)

0

0

myslisz ze jak barcelona wyda 75 mln na Suareza to nie połasi się na kase z Sancheza ? , chodze po necie i czytam na róznych stronach o tym ze jest duzo topowych druzyn nim zainteresowane i jezeli wyplynie oferta powyzej 40mln to dla mnie sanchez moglby odejsc bo była by lepsza rotacja dla młodszych grajków + kasa na obronce.

0

0

na lawce mamy jak narazie , pedro , song , i pełno młodziaków w tym deulofeu , rakitic to za mocny zawodnik zeby spedzil wiekszosc czasu na ławce.

0

kwota będzie sie opiewać na 75 mln , bo tyle ma w kontrakcje klauzule odejścia... wierzylibyście ze liverpool sprzeda go za 60mln ??

1

tylko pamietaj o rakiticiu ;) myslisz ze on na lawce bedzie grał w szachy z pedro i innymi ? jeżeli maja wszyscy grac to tylko ustawienie 4-2-3-1 , suarez najwyzej by grał za nim messi jako srodkowy napastnik skrzydla neymar + alexis srodek pomocy iniesta + rakitic , inaczej jeden z kluczowych zawodników ławka.

0

Barcelona have offered Victor Valdes the assistance of the club's legal and medical department. He can also train at the sports centre. [md]

0

czytałem na stronie liverpoolu (polskiej) że oni nie maja zamiaru sprzedawać go za mniej niż jest w jego kontrakcje klauzula czyli 75mln , i tyle barca ma zamiar zaplacić za Suareza , chyba że zgodzili by sie na wlaczenie do tej transakcji Alexisa to wtedy kwota transferu wyniosła by nas 45 mln + Sanchez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?