0

dlaczego neymar ciągle na ławce? dostał juz zielone swiatlo dawno temu a i tak munir ciagle gra...

0

tak , poco kupić 2 doświadczonych obrońców i znowu 3 sezony byśmy grali z Mascherano na obronie , lepiej kupic młodego LAPORTE za 40 mln który nie doswiadczenia tylko potencjał , nie sugeruje tutaj ze jest słaby ale nam trzeba kogoś na LM a nie na La lige.

0

dużo czytam i to mi narazie wystarcza , a jeżeli ty sie kierujesz demem któe może być pod każdym względem zbugowane to pozdrawiam.

0

z tego co wiem to PES 15 zjada FIFE 15 pod prawie każdym względem.

0

mi się w ogole przestała fifa podobać od fify 12 już jej nie kupuje , teraz to tylko NBA

1

przyszli do nas nazwiska to sa i kibice , standard (bez obrazy dla prawdziwych Cules)

1

tak btw to i tak mi szczerze nie zalezy jaki mecz puszcza bo nie mam Canal+ , a pozatym mozna sobie na necie zobaczyc za free.

0

no tak ale jak chcesz ocenić transfer ? po czym ? , transfery się ocenia po grze zawodnika a nie po nazwisku :)

2

1. Który z transferów uważasz za najlepszy?

czy to nie za wczesnie ?? Suarez i Vermaelen jeszcze nie pokazali co potrafia wiec moim zdaniem nie na miejscu to pytanie.

3

przecież Zuniga zrobił to przypadkiem i napewno było mu przez ten czas przykro, jak ludzie mieszaja go z błotem , ale świetne zachowanie Neymara , wiedział że to nie było specjalne , chciałbym widywać takie widoki na codzień .

0

dałem znajomym z forum fify żeby zagłosowali na Barcelone ;) (choć są tam fani Realu , Porto)

0

zagłosowane :)

2

zauważyłem że halilović przypomina troche stylem Messiego i Rakiticia , potrafi przeprowadzić dobre rajdy z piłka jak nasza pchła tylko wykończenia mu brakuje ale chłopak sie rozwinie , ma bardzo dobry przegląd pola i potrafi dobrze zagrać piłke myśle że on niebawem wejdzie do 1 składu w Barcelonie , chlopak ma zajebisty potencjał i warunki do szlifowania swoich umiejetności do tego ma Rakiticia za mentora , sweeet ;)

0

nie tylko ty :/ , tylko czekam na to aż Vermaelen pokaże na co go stać .

0

najwidoczniej żaden z naszych szkoleniowców nie miał ich w planach bo poprostu nie pasowali stylem gry do naszego , zubi sie wypowiedzial że szukał zawodników szybkich , lewonoznych i wszychstronnych a taki sakho to typowy ŚO tak samo jak Kościelny.

0

"Pomoc w adaptacji nowo przybyłym zawodnikom, aby jak najszybciej zintegrowali się z drużyną i dali z siebie to, co najlepsze" chciałbym mieć takiego mentora ;p

0

w ofensywie wole bardziej Xaviego niż go , a w defensywie Kroos nic nie gra wiec LE wybrał Rakiticia który potrafi grac i w def. i w ofensywie i wychodzi mu to dobrze. Nie mowie tutaj że Kroos jest słaby czy coś ale to zawodnik typowo ofensywny a nam trzeba jest pilkarzy defensywnych i ofensywnych takich jak np Suarez .

0

yhym przeszedł by tam , nic by nie zagrał i po sezonie sprzedali by go za marne pieniadze do jakiegoś sunderlandu czy leicester city... i by się zmarnował i tyle. Dla tak młode zawodnika najważniejsza jest stabilizacja w klubie w którym gra żeby mogl sie zapoznawac z nim codziennie a nie jak Bojan zmiana klubu co sezon .

2

jakoś nigdy nie bylem przekonany co do niego , kolesia wygryzł ze składu stary cep Alex , wiekszość czasu spedził na ławce i nie był ograny w Europie , 20-25 mln to była by dobra oferta za niego z racji tej że ma duży potencjał ale 40 mln to lekka przesada.

0

jeżeli nowy zarząd by go zwolnił z tego stanowiska to byłby cios w plecy dla zarzadu i dla zawodników , bo jakoś nie wydaje mi sie ze Zubi z własnej woli ściągną tylu zawodników w tym 2 obrońców, aczkolwiek jeżeli tak sie stanie to szkoda mi bedzie Puyola i zawodników bo napewno on ma z nimi kontakt.

1

ja jestem spokojny co do Mathieu , solidny , szybki , wysoki obrońca który potrafi dobrze rozegrać piłke do przodu czasami może ma wahania co do gry ale dla mnie to pewniak który bedzie gral w 1 skladzie , ostatni mecz moze nie byl najlepszym w jego wykonaniu ale jeszcze bedzie mial swoje wzloty i upadki .

0

noi dobrze że to rozważa przynajmniej nie nabawi sie urazów przez jakiegoś Araba.

0

nie był zmarnowany tylko nie ta pozycja niestety , zmarnowany to jest Song bo nawet na swojej pozycji gra gówno.

1

to nastepnym razem nie piszcie po 2 meczach "nowy messi"

0

z czego to niby wynika ?? że np Real ma słaby start to w środku/pod koniec sezonu gra zajebiście ? nie to wynika z atmosfery w zespole , motywacji i checi zwyciestwa a nie od tego czy jest luty albo styczen my mozemy wygrywac na poczatku i tak moze byc ciagle a moze byc tez tak ze bedziemy dostawać z jakimś zespolem z dolnej półki pozatym po 2-3 meczach nie da sie powiedziec czy ktos jest w formie czy nie na to trzeba min 6-8 meczy.

18

Bartra tak wyluzowany jak by co dopiero ruch..... :D

0

mam nadzieję że nie skonczy gdzieś w Azji lub USA bo to tylko przystański dla zaawansowanych wiekowo piłkarzy.

1

nawet spoko tylko mascherano by sie przydal za busiego ale on pauzuje ...

0

Dokładnie , Barcelona zrobiła Transfery które potrzebowały wzmocnien a Real zrobił takie ktore potrzebowały nazwisk i sensacji , założę się ze przed MŚ 2014 70% społeczeństwa nawet tak dobrze nie kojarzył Jamesa tylko moze z tego że gra w Monaco z Falcao i że grał w FC Porto ....

9

„S.O.S. Carlo Ancelottiego”. Włoski szkoleniowec prosi o wzmocnienia, gdyż Real ma najkrótszą kadrę od dekady. „Transfer Kroosa był wzmocnieniem, ale miałem zamiar ustawić go razem z Xabim”,


HAHAH wiedziałem , połasili się na Jamesa i Kroosa bo na MŚ dobrze wypadli a teraz ledwo 2-0 wygrywaja z jakims słabiakiem , śmieszą mnie takie kluby jak Manchaster UTD za czasów Moyesa i teraz Real który kupuje gwiazdki , sprzedaje kluczowych zawodników ktorzy byli podpora klubu a potem płaczą ze potrzebuja wzmcnien , szkoda mi tylko Kroosa bo będzie jak z Kaką poprostu się zmarnuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?