mauerinho
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitic co piły gra to masakra..
0
RAKITIC MISTRZ !
4
ehh te szejki...
0
powinnismy miec z nimi partnerstwo .
1
Manchester przeprowadza rewolucja co roku i jakoś nie wychodzi im to za dobrze.
0
0
no raczje na DP będzie grał , po tym co pokazał na MŚ nie mam żadnych wątpliwości.
9
przez te 8 godzin pewnie go pytali jak Chiellini smakował xDD
0
tak a 40-50 mln za marquinhosa ktory zagrał w sezonie pare meczy i Alex stary cep go wygryzł ze składu to jest dobry transfer ?
1
tak tylko nie patrz na cene za zawodnika tylko czy by sie u nas sprawdził , czy jego styl nam odpowiada , Barcelona to nie jest pierwszy lepszy klub tylko klub który wymyslił swoj styl gry , i nie mozna brac zawodnika bo jest tani i zagrał dobrze na MŚ ...
5
lepiej wydac 40 za dwoch niz za jednego.
0
mascherano raczej bedzie grał na DP , raczej glupotą było by go trzymać na śo jeżeli mamy pique bartre mathiue + ma ktoś przyjsc .
0
"czyny" w pre sezonie , fuck logic.
2
nieudocznik ? jedna osoba z barcy która została oklaskana w Madrycie w 05/06 r.
2
on ma racje , takimi fotkami prowokujesz hejterów , mogliście dac fotke neymara z prezentacji .
0
brał bym go .
1
Kyriakos z Shalke przeszedł za 0 do leverkusen ..... gdzie był zubi !
0
no tak ale i tak 4 miechy + gratisy to za duzo jak na takie cos... pozatym przeprosił a Chiellini wybaczył.
2
suarez nic takiego wielkiego nie zrobił , patrząc kilka lat w tył spójrzmy na konfrontacje Zidane vs Materazzi , tutaj pozwole sobie zacytować
"Ostatecznie Materazzi został ukarany karą finansową pięciu tysięcy franków szwajcarskich oraz dwoma meczami dyskwalifikacji. Francuz dostał natomiast karę 7,5 tysiąca franków szwajcarskich oraz zakaz gry w trzech spotkaniach"
a Suarez ? 4 miechy przerwy + prezent od FIFA nie moze sie wiozać praktycznie z niczym co ma wspolnego z piłka nozna .... gdzie tu jest sprawiedliwość ja sie pytam .
0
http://www.futhead.com/14/squads/15311356/ dream ....
0
tak tylko ze Marquinhos ma jeszcze potencjał który mozna wyszlifować w praktyce , a takiego Aggera juz nie nauczysz niczego konkretnego , on bedze grał swoim Angielskim stylem a nam potrzeba kogos jak Neymar młodego którego mozna nauczyc naszego stylu gry i ktory bedzie sie spisywała na swojej pozycji , bo Agger nam nie daje tej gwarancji , moze byc nie wypałem jak Song.
0
chyba smieszny jestes jak 50 mln za hummelsa .... 25 mln to max to tego za 25 mln wyciagnąc PO jakiegoś Danilo z Porto i mamy skład gotowy.
0
ter stegen easy win
5
hejtujecie gościa który nie zagrał nawet 1 mecze w naszych barwach pzdr.
0
bo jestes noł nejmem
0
nie ocenia się ksiażki po okładce...
0
cuadrado skrzydło , pedro rotacja , montoya PO , alves out.
2
Mafia...
0
bo Blind po angielsku znaczy ślepy.
2
gdzie ty przeczytales 30 mln za Benatie ?