0

Rakitic co piły gra to masakra..

0

RAKITIC MISTRZ !

4

ehh te szejki...

0

powinnismy miec z nimi partnerstwo .

1

Manchester przeprowadza rewolucja co roku i jakoś nie wychodzi im to za dobrze.

0

skubany ostry jest :D pepe teraz nie podjedzie

0

no raczje na DP będzie grał , po tym co pokazał na MŚ nie mam żadnych wątpliwości.

9

przez te 8 godzin pewnie go pytali jak Chiellini smakował xDD

0

tak a 40-50 mln za marquinhosa ktory zagrał w sezonie pare meczy i Alex stary cep go wygryzł ze składu to jest dobry transfer ?

1

tak tylko nie patrz na cene za zawodnika tylko czy by sie u nas sprawdził , czy jego styl nam odpowiada , Barcelona to nie jest pierwszy lepszy klub tylko klub który wymyslił swoj styl gry , i nie mozna brac zawodnika bo jest tani i zagrał dobrze na MŚ ...

5

lepiej wydac 40 za dwoch niz za jednego.

0

mascherano raczej bedzie grał na DP , raczej glupotą było by go trzymać na śo jeżeli mamy pique bartre mathiue + ma ktoś przyjsc .

0

"czyny" w pre sezonie , fuck logic.

2

nieudocznik ? jedna osoba z barcy która została oklaskana w Madrycie w 05/06 r.

i ty smiesz powiedziec nieudacznik ?

2

on ma racje , takimi fotkami prowokujesz hejterów , mogliście dac fotke neymara z prezentacji .

0

brał bym go .

1

Kyriakos z Shalke przeszedł za 0 do leverkusen ..... gdzie był zubi !

0

no tak ale i tak 4 miechy + gratisy to za duzo jak na takie cos... pozatym przeprosił a Chiellini wybaczył.

2

suarez nic takiego wielkiego nie zrobił , patrząc kilka lat w tył spójrzmy na konfrontacje Zidane vs Materazzi , tutaj pozwole sobie zacytować

"Ostatecznie Materazzi został ukarany karą finansową pięciu tysięcy franków szwajcarskich oraz dwoma meczami dyskwalifikacji. Francuz dostał natomiast karę 7,5 tysiąca franków szwajcarskich oraz zakaz gry w trzech spotkaniach"


a Suarez ? 4 miechy przerwy + prezent od FIFA nie moze sie wiozać praktycznie z niczym co ma wspolnego z piłka nozna .... gdzie tu jest sprawiedliwość ja sie pytam .

0

0

tak tylko ze Marquinhos ma jeszcze potencjał który mozna wyszlifować w praktyce , a takiego Aggera juz nie nauczysz niczego konkretnego , on bedze grał swoim Angielskim stylem a nam potrzeba kogos jak Neymar młodego którego mozna nauczyc naszego stylu gry i ktory bedzie sie spisywała na swojej pozycji , bo Agger nam nie daje tej gwarancji , moze byc nie wypałem jak Song.

0

chyba smieszny jestes jak 50 mln za hummelsa .... 25 mln to max to tego za 25 mln wyciagnąc PO jakiegoś Danilo z Porto i mamy skład gotowy.

0

ter stegen easy win

5

hejtujecie gościa który nie zagrał nawet 1 mecze w naszych barwach pzdr.

0

bo jestes noł nejmem

0

nie ocenia się ksiażki po okładce...

0

cuadrado skrzydło , pedro rotacja , montoya PO , alves out.

2

Mafia...

0

bo Blind po angielsku znaczy ślepy.

2

gdzie ty przeczytales 30 mln za Benatie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?