0

on nawet nie bedzie chcial odejsc.

0

kyriakos papadopoulos tanszy mlodszy silniejszy .

1

juz widzę lecą hejty bo popelnił blad , trudno zdarza sie to jest człowiek mołg sie zdekoncentrowac lub cos nie wiem nie wnikam ale to jest tylko człowiek i jeszcze ma wiele przed soba , a wy go juz skreslacie.... shame.

0

jak bys nie zauwazyl to nie do konca wina ter stegena bo pilka mu skozlowala przed noga i bardzo trudno jest przyjac taka pilke .

0

niemozliwych?? vidal jest mozliwy za jakies 25-30 mln

0

:/ szkoda ze kibice nie maja wplywu na transfery :D:D

0

zgadzam sie z toba w 110% , smialem sie z tego ze barca chce kupic silve czy luiza , oferowali nam Ramiego za 10 mln ?? dlaczego nie skorzystalismy ? olalismy totalnie sprawe i dalej mknelismy w transfery Thiago silvy i luiza , powtarzalem zawsze zeby kupic kogos tanszego i jeszcze wzmocnic ławke lub pierwszy sklad (zalezy jaki budzet i ile wydamy na obrone) , pisalem takze o Kyriakosie papadoupulosie z Shalke , za 15-20 mln takiego zawodnika to grzech nie brac , mlody silny wosoki i wie co ma robic ze tak powiem "Nie pierdo.... sie w tancu" . Barcelona ma dawac rade w Europie jak za dawnych dobrych czasow , nam potrzebny jest ktos z ikra jak puyol za mlodych czasow bo teraz nie oszukujmy sie nie mamy obrony kompletnej i jest u nas w defensywie za duzo rotacji , tracimy glupie bramki i potem sa wymowki ze zly dzien ze to ze tamto ale oni nie graja ze soba tygodnia tylko lata , niestety musze to napisac ale barcelona juz za bardzo nie moze polegac na wychowankach w najblizszych 3-4 sezonach , potrzebujemy napewno kogos na srodek pomocy i srodek obrony .

PS: to jest tyko moje zdanie , mozecie mnie zminusowac , shejtowac trudno , kazdy ma swoje zdanie ale spojrzcie prawdzie w oczy ta barcelona to nie jest barcelona za czasow pepa czy rijkaarda.

0

w sumie lepiej zeby sie osiedlil w jakims klubie niz ciagle byl na wyporzyczeniu a jak widac martino nie wiaze z nim przyszlosci w barcelonie wiec czemu nie.

0

lol....

0

45 mln za starego cepa ?? prosze cie...

0

rami byl do wziecia za 10 mln to olalismy tez sprawe... a valencia nam go oferowała. dam link
http://www.fcbarca.com/48532-adil-rami-zaoferowany-barcelonie-za-10-milionow-euro.html

0

jezeli kuimy halilovicia to mozemy sprzedac songa jezeli wplynie konkretna oferta , poco ma sie marnowac na lawce jak moze grac w 1 skaldzie w innym klubie , za napewno busi , iniesta czy xavi dostana wiecej minut za pieniadze z transferu kupic konkretnego mlodszego obronce.Pozatym o wiele bardziej wolabył Kyriakosa papadopoulosa 22 lata i jaki potezny grajek w sam raz obok pique,dokladna prezentacja:

0

niech lepiej zakonczy kariere i idze na trenera do barcy ;]

0

sociedad b.dobry mecz jeden z lepszych w tym sezonie moim zdaniem , dobre pilki , swietne wykonczenie , obrona barcelony zaczarowana , barta z glowa w chmurach , albo kupujemy stopera albo kolejnego useless pomocnika.

0

zamiast hejtowac pogratuluj .

0

jak na taki klub za duzo bledow rozumiem zly dzien itp ale bez przesady , nie graja ze soba pierwszy raz.

0

wziol kartke na siebie i mozliwe ze nas uratowal bezmozgu.

0

city easy game dlatego pisalem ze powinien wyjsc song a nie xavi

0

10 TYSIECY OSOB TO OGLADA CO CHWILE BUFORUJE

0

macie moze jakis link ?

0

cały mourinho nic nie wnosi do tematu i nic go nie dotyczy ale i tak doda swoje 5 groszy.

0

w koncu ktos rozumie dlaczego jest potrzebny song a nie xavi , my nie mamy klepac caly mecz tylko zdobywac bramki i powstrzymywac kontrataki a z xavim na srodku napewno sie nie uda powtrzymac takiego toure .

0

wydaje mi sie ale za miejsce xaviego powinien wejsc na srodek song lub neymar , jezeli neymar to on na skrzydlo a iniesta na pomoc ofensywna a jezeli song to na srodek przetrzymal by toure nie mial by tyle swobody + do tego ze ma duze doswiadczenie z takimi zespolami a to by pomoglo barcelonie napewno.

0

MC nie jest tak zwinnie jak nasz messi , wydaje mi sie ze martino wpusil inieste i xaviego dlatego ze chce zrobic cos w stylu "klepa i pilka za plecy" czyli cos co ich zdekoncentruje a ze messi jest zwinni to dostanie jakas pilke za plecy obroncow i moze cos z tego bedzie , bo jak widzimy gra tutaj nasz generał i do tego iniesta czyli to sa bardziej rozgrywajacy niz atakaujacy a neymar i tak wejdzie w 2 polowie jak zabaleta bedzie zmeczony i wejscie neymara jeszcze go bardziej zdekoncentruje :)

0

jak tak patrze na ten sklad city to oni nie wygladaja tak silnie jak sie przypuszczało , maja pomoc silna ale raczej barcelona sprostałą by im nie powiem lekko ale przy lekkim wysilku 2-0 lub 2-1 mozemy wyniesc.

0

hater gonna hate.

0

nie rozpedzaj sie..

0

obys mial racje.

0

tylko ze mascherano jako jedyny zawodnik w barcelonie potrafil przyjac kartke na siebie zeby uratowac niedogodna sytuacje wiec nie gadaj bzdur bo nie raz ratowal nam dupe swoimi interwencjami , to ze popelnial bledy to sie kazdemu zdarza nie ma obroncy idealnego zawsze przychodzi taka chwila ze cos cie zdekoncentruje i popelnisz blad..

0

nie placze tylko jestem zawiedziony przygotowaniem do meczu i nie chce powtorki z bayernem , my malo gramy na angielskie kluby , tam sie nie liczy klepanie tylko bieganie i strzelanie , zapewne posiadanie pilki jak zawsze po stronie barcelony ale kontry ze strony city moga nas kosztowac wiele i to mnie martwi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?