0

tylko że bayern zawsze grał tak jak z barcą to raczej nei bylo zaskoczenie z ich strony pozatym barca nie jest przyzwyczajona do szybkiego tempa gry .

0

"no i dobrze to ma być szybka piłka a nie 1000 podań i mulenie gry"

nie dokońca się z tobą zgodzę , bo czasami te 1000 podan pozwala zmeczyc przeciwnika i wyszukac bledow w obronie co pozwala na bramke a jak barca zaczela by robic bledy i grac szybky tak jak że to powiem polska , by chciala wejsc z pilka do bramki to watpie czy daleko bysmy zaszli

0

nie porownuj psa do fify ,pes to "gra" a fifa to symulator

0

ale wstyd..

0

officjalnie: Etoo w Chelsea

0

A - Unted , donieck
B - Real , juve
C- PSG , benfica
D - Bayern , City
E - Chelsea , Shalke
F - Borussia , Olumpique marsylia
G- Atletico madryt , Porto
H - Barcelona , Milan

0

no napewno nie jak bale przecierz to jest wypisz wymaluj ronaldo , czapeczka do tylu pedalska koszuleczka , spodnie obcisle i kolczyki

0

bale nawet zaczoł wygladac jak ronaldo , widze w szatni realu szykuje sie male gej party

0

ty chyba śmieszny jesteś , jak by sprzedali pedro to do pierwszego skladu neymar a nie deulofeu .

0

ale mamy neymara i tello.

0

ogolnie pedro nie jest złym pilkarzem jest b.dobrym skrzydlowym tylko w niektorych sytuacjach nie potrafi sie odnalezć i nie nie ma pomyslu na wlasna gre..

0

jak by go sprzedali to na 80% neymar wchodzi do 1 skladu , a poza tym nie ma co sie zastanawiac 40 mln za pedro .... za to mozna miec thiago silve...

0

8 dni do konca okienka a my nadal bez obroncy , cos czuje ze lipa bedzie teraz.

0

http://oi42.tinypic.com/szd2tk.jpg

to musiało boleć ałłłł

0

nice , messi ma chody u papieza o.O

0

jedynym przereklamowanym piiłkarzem jest C.ronaldo.

0

dodam jeszcze takie małe porownanie ,

spojrzcie na wzrost i wage neymara

Wzrost 175 cm
Masa ciała 64,5 kg

a teraz messiego

Wzrost 169 cm
Masa ciała 67 kg


gdyby neymar dojechal tak z 5 kg to juz było by normlanie tak jak u messiego , ale messiemu sie nogi nie łamią ... ten lekarz troche przesadza .

(nie chodzi tu oto że messi przytył czy coś tylko oto ze wzort i wage ma podobną tak samo powinno byc u neymara , a on porownuje tutaj ronaldo ktory mial niesamowita nadwage....)

0

ale kto tu mowi o przytyciu 20 czy ile kg , mowa tutaj o jakichś 5-7 kg żeby wyrównać to ze wzrostem to nie ronaldo ktory ma brzuch jak by wyszedl z kfc.

0

tylko że thiago silva powiedział że chciałby grać w barcelonie ale w paryżu jest mu dobrze i że nie bedzie naciskać na transfer.

0

bylo przed polem karnym

0

dobra nieważne xDD

0

czy messi ma tatuaż ?????? albo co to jest na lewej nodze ?

0

riberi wygra easy.

0

myślę ze jak by chelsea zeszła z ceny do 36-38 mln to barca by to zaakceptowała.

0

jeżeli barca będzie tak grałą jak wczoraj z santosem to bój się europo.

0

powiem wam że graja zajebiscie.

0

to pokaż jeszcze ze środka samolotu :D

0

nie ma lipy

0

i to jest trner ktory wie czego chche ( nie mowie ze tito jest słaby czy cos , nawet ich nie poruwnuje) nie bawi sie w silvy , luizy czy inne aggery tylko bierze spawdzonego obronce , GREAT JOB

0

nie rozumiem guardioli , wystawia sklad chyba najsilniejszy na durzyne ktora mozna powiedziec gra rezerwami o.O on mysi chyba ze gra o jakis pucha czy chce cos udowodnic nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?