mauerinho
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko że bayern zawsze grał tak jak z barcą to raczej nei bylo zaskoczenie z ich strony pozatym barca nie jest przyzwyczajona do szybkiego tempa gry .
0
"no i dobrze to ma być szybka piłka a nie 1000 podań i mulenie gry"
nie dokońca się z tobą zgodzę , bo czasami te 1000 podan pozwala zmeczyc przeciwnika i wyszukac bledow w obronie co pozwala na bramke a jak barca zaczela by robic bledy i grac szybky tak jak że to powiem polska , by chciala wejsc z pilka do bramki to watpie czy daleko bysmy zaszli
0
nie porownuj psa do fify ,pes to "gra" a fifa to symulator
0
ale wstyd..
0
officjalnie: Etoo w Chelsea
0
A - Unted , donieck
B - Real , juve
C- PSG , benfica
D - Bayern , City
E - Chelsea , Shalke
F - Borussia , Olumpique marsylia
G- Atletico madryt , Porto
H - Barcelona , Milan
0
no napewno nie jak bale przecierz to jest wypisz wymaluj ronaldo , czapeczka do tylu pedalska koszuleczka , spodnie obcisle i kolczyki
0
bale nawet zaczoł wygladac jak ronaldo , widze w szatni realu szykuje sie male gej party
0
ty chyba śmieszny jesteś , jak by sprzedali pedro to do pierwszego skladu neymar a nie deulofeu .
0
ale mamy neymara i tello.
0
ogolnie pedro nie jest złym pilkarzem jest b.dobrym skrzydlowym tylko w niektorych sytuacjach nie potrafi sie odnalezć i nie nie ma pomyslu na wlasna gre..
0
jak by go sprzedali to na 80% neymar wchodzi do 1 skladu , a poza tym nie ma co sie zastanawiac 40 mln za pedro .... za to mozna miec thiago silve...
0
8 dni do konca okienka a my nadal bez obroncy , cos czuje ze lipa bedzie teraz.
0
http://oi42.tinypic.com/szd2tk.jpg
to musiało boleć ałłłł
0
nice , messi ma chody u papieza o.O
0
jedynym przereklamowanym piiłkarzem jest C.ronaldo.
0
dodam jeszcze takie małe porownanie ,
spojrzcie na wzrost i wage neymara
Wzrost 175 cm
Masa ciała 64,5 kg
a teraz messiego
Wzrost 169 cm
Masa ciała 67 kg
gdyby neymar dojechal tak z 5 kg to juz było by normlanie tak jak u messiego , ale messiemu sie nogi nie łamią ... ten lekarz troche przesadza .
(nie chodzi tu oto że messi przytył czy coś tylko oto ze wzort i wage ma podobną tak samo powinno byc u neymara , a on porownuje tutaj ronaldo ktory mial niesamowita nadwage....)
0
ale kto tu mowi o przytyciu 20 czy ile kg , mowa tutaj o jakichś 5-7 kg żeby wyrównać to ze wzrostem to nie ronaldo ktory ma brzuch jak by wyszedl z kfc.
0
tylko że thiago silva powiedział że chciałby grać w barcelonie ale w paryżu jest mu dobrze i że nie bedzie naciskać na transfer.
0
bylo przed polem karnym
0
dobra nieważne xDD
0
czy messi ma tatuaż ?????? albo co to jest na lewej nodze ?
0
riberi wygra easy.
0
myślę ze jak by chelsea zeszła z ceny do 36-38 mln to barca by to zaakceptowała.
0
jeżeli barca będzie tak grałą jak wczoraj z santosem to bój się europo.
0
powiem wam że graja zajebiscie.
0
to pokaż jeszcze ze środka samolotu :D
0
nie ma lipy
0
i to jest trner ktory wie czego chche ( nie mowie ze tito jest słaby czy cos , nawet ich nie poruwnuje) nie bawi sie w silvy , luizy czy inne aggery tylko bierze spawdzonego obronce , GREAT JOB
0
nie rozumiem guardioli , wystawia sklad chyba najsilniejszy na durzyne ktora mozna powiedziec gra rezerwami o.O on mysi chyba ze gra o jakis pucha czy chce cos udowodnic nie wiem.